Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Gametracker NR sorunu

Oyunda karşılaştığınız hatalar , oyun hakkında genel bilgiler

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen sizofrenresul »

Bil bilgisi olmadan yalan yanlış konuşarak ve boş yaparak herkes yorum yapıyor. Kardeşim sen beni dinle şuraya gir
https://www.gametracker.com/forums/foru ... 8#cfrmpsts
Game: Counter Strike 1.6
Server Name: Sunucunun tam adı
IP: IP Numarası ( : ve sonrası olmadan )
Join Port: 27015
Query Port: 27015
Bunları yaz extra bir şey yazma ve beklemede kal serverında spec botları kaldır 2 elde bir afk kick yükle keyfine bak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Gametracker NR sorunu

Levelsiz yazdı: Pzr Nis 15, 2018 2:34 pm Şablon olarak şu konuda söylediklerini yapabilirsiniz: https://www.gametracker.com/forums/foru ... ead=146548

Ancak ben kaldırmak için uğraşmanızın bir şey kazandıracağını sanmıyorum. Gametrackerda herkes banlı olduğu için rekabet ortamı vs yok. Kendi kendinize rank kasarsınız sıralama dünya sıralamasında ilk 10'a girince hemen sizi video ile report ederler ve yine banlanırsınız. Onun için ben derank yapmıştım ve banlı değiliz ama herkesin banı kalkana kadar gametrackerı dikkate almamaya çalışıyorum. Gametrackerın Türkler açısından bir geçerliliği kalmadı gibi.
Gt Turkey server listde 6 sayfa jailbreak server her sayfada 15 server var ve 2 sayfası banlı herkesin banlı olduğu anlamına gelmez. Atıyorsunuz afk gt admininin dediklerini yapmıyorsunuz sonra afedersin ama çamur atıp oraya , şuraya , buraya ağlıyorsunuz , komiksiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Gametracker NR sorunu

Levelsiz yazdı: Pzr Nis 15, 2018 3:28 pm Genelde Türkler birbirini reportluyor. Herkes banlı olduğu için rankınız yüksekse sizide reportluyorlar.
Ya çıldırma noktasına geldim artık böyle bir saçmalık olabilirmi gt basit bir site değil bir çok online oyunun rankı mevcuttur. Yani ben seni reportlayacam sonra he bunu reportlamışlar kesin illegal bir şey var ban atalım mı ? diyecekler.
En son sizofrenresul tarafından Pzt Nis 16, 2018 12:56 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Gametracker NR sorunu

oCezaMelegi yazdı: Pzr Nis 15, 2018 4:25 pm JailBreak bir serverın banı kaldırılmaz. Zamanında Türkiye'deki herkes afk attığı için Türkiye' deki tüm Jail Serverları banlıyorlar.. Boşuna konu açmakla kendinizi yormayın yani.
Benim server'ımın banı açıktır. Adamlar artık diyor afk atamazsın kardeşim diyor. Sen halen atıyorsan o senin sorunun bir de öyle çoğul konuşmuşsun ki bütün serverları banlıyorlar diye gt Turkey server listlere baktığına eminmisin ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen Leooo »

sizofrenresul yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:48 am
oCezaMelegi yazdı: Pzr Nis 15, 2018 4:25 pm JailBreak bir serverın banı kaldırılmaz. Zamanında Türkiye'deki herkes afk attığı için Türkiye' deki tüm Jail Serverları banlıyorlar.. Boşuna konu açmakla kendinizi yormayın yani.
Benim server'ımın banı açıktır. Adamlar artık diyor afk atamazsın kardeşim diyor. Sen halen atıyorsan o senin sorunun bir de öyle çoğul konuşmuşsun ki bütün serverları banlıyorlar diye gt Turkey server listlere baktığına eminmisin ?
Tamam kardeşim sakin ol sakin :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Gametracker NR sorunu

Leooo yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:49 am
Ya konuyu bilmezler olayın farkında değiller boş boş yorum yaparlar. Cevap vermeyim vermeyim diyorum gördükçe dayanamıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen Leooo »

sizofrenresul yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:55 am
Ya konuyu bilmezler olayın farkında değiller boş boş yorum yaparlar. Cevap vermeyim vermeyim diyorum gördükçe dayanamıyorum.
Haklısın kardeşim, Herkez bildiğini söylüyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Levelsiz
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS37.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: JackDaniel's
İletişim:

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen Levelsiz »

Pardon, GameTracker hukuk müşaviri misiniz? Ben kendi bildiklerimi yazarım, GT hakkındaki bilgilerimin doğru/yanlışlığını yargılamak ve sorgulamak size düşmez. Siz kendi bildiğinizi yazarsınız buda beni bağlamaz. Konu üzerinde 4 mesaj ard arda flood atarak beni request ederek post atıyorsunuz ve üslubsuz kelimelerle üzerime sallıyorsunuz. Doğru bildiğinizi yazın budur doğru deyin, konu sahibi hangisine inanmak isterse inansın. Üslubumu koruyorum ve sizi reportluyorum.
Kolay gelsin ; )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Gametracker NR sorunu

Levelsiz yazdı: Pzt Nis 16, 2018 1:26 am

Pardon, GameTracker hukuk müşaviri misiniz? Ben kendi bildiklerimi yazarım, GT hakkındaki bilgilerimin doğru/yanlışlığını yargılamak ve sorgulamak size düşmez. Siz kendi bildiğinizi yazarsınız buda beni bağlamaz. Konu üzerinde 4 mesaj ard arda flood atarak beni request ederek post atıyorsunuz ve üslubsuz kelimelerle üzerime sallıyorsunuz. Doğru bildiğinizi yazın budur doğru deyin, konu sahibi hangisine inanmak isterse inansın. Üslubumu koruyorum ve sizi reportluyorum.
Kolay gelsin ; )
Burası bir forum herkes herkesi eleştirebilir ve yargılayabilir. Eleştirilere açık değilsen burada olmaman lazım , senin bazı yaptığın yorumlara dekkeldim konularda fazla resmi gözükmeye çalışıp insanların üzerine oynuyorsun ama çok fazla yeni çocuklar geldi başaramadı gittiler. İstediğin admine reportlayabilirsin , ama fazla açılıyorsun dikkat et. :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JavarenGe
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.45
Clan İsmi: Imparator's CS
İletişim:

Gametracker NR sorunu

Mesaj gönderen JavarenGe »

sizofrenresul yazdı: Pzt Nis 16, 2018 12:41 am Bil bilgisi olmadan yalan yanlış konuşarak ve boş yaparak herkes yorum yapıyor. Kardeşim sen beni dinle şuraya gir
https://www.gametracker.com/forums/foru ... 8#cfrmpsts
Game: Counter Strike 1.6
Server Name: Sunucunun tam adı
IP: IP Numarası ( : ve sonrası olmadan )
Join Port: 27015
Query Port: 27015
Bunları yaz extra bir şey yazma ve beklemede kal serverında spec botları kaldır 2 elde bir afk kick yükle keyfine bak.
Doğru kardeşim , Allah senden razı olsun gt banım sayende kalktı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala