Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yeni Koronavirüs[COVID-19] Hk.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Resim

Merhaba Csdurağı'nın ve Forum CSD üyeleri.
Bildiğimiz üzere ülkemizde ve dünyamızın büyük bir bölümünde yayılan yeni bir virüs türü olan koronavirüs hakkında devletimiz , okullarınız ve devlet kurumları tarafından yapılan bilgilendirmelere uymamız hem bizim hemde çevremizdeki insanların sağlığı ve virüsün ülkemizde yayılarak gittikçe salgın haline dönüşmemesi için önlemlerimizi alalım.

Forum CSD ailesi olarak çoğumuz virüsü ağır atlatan yaş gurubuna dahil olmasak da ( " Dünya Sağlık Örgütü'nden alınan veriler üzerine oluşturulan rapora göre, bu oran 60 - 69 yaş grubu için yüzde 3.6, 50 - 59 yaş grubu için 1.3, 20 *29 yaş grubu için yüzde 04.

İstatistiklere bakıldığı zaman korona virüs nedeniyle ölüm oranın en az görüldüğü yaş grubunu ise 10 -19 , 20 -29 ve 20- 39 yaş grupları.
")

taşıyıcı durumuna düşebiliriz. Ve fark etmesek de başka insanların hayatlarında izler bırakabiliriz. Kendimize ve çevremizdeki insanların hayatları için konu içerisindeki ve Sağlık Bakanlığının önlem talimatlarına zorunlu olmasak ta uymamız iyi olacaktır.

Tatil süresince gerekmedikçe evden dışarı çıkmamamız tedbir almamız sağlığımız için gerekmektedir.

Koronavirüs den korunmamız için gereken 14 Kural ;
bakanlik_corona.jpg
Koronavirüs Hakkında Temel Bilgiler ;
5e6e3cd2ae298b30da1b2738.jpg
..
a2-1024x451.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Oyun Torrent
Server Ip/DNS: Cs43.CsDuragi.Com
Clan İsmi: ✰ Electra ✰
İletişim:

Mesaj gönderen Oyun Torrent »

Türkiye'de makaraya alınsanda gerçekten tedbirli olmamız gereken bir konu yaşımız risk oranını düşürsede bizede bulaşsa ailemize bulaştırabiliriz tedbiri elden bırakmayalım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Çok yararlı bir konu teşşekür ederiz. Bence Halkımız Ciddiyeti bir an önce kavramalı en basit şekilde bile olsa tedbirini almalı. Ancak Avm ve fabrika'lar açık olduğu sürece vaka sayısı artacaktır. İnşallah kısa sürede bunlar içinde gerekli tedbir alınır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tovanja35

Mesaj gönderen tovanja35 »

Bilgilendirme için saol ama kimse uymuyor ben zaten 2 aydır evdeyim ameliyat olduğum için yasada geldi 3 ayı var toplam 5 ay evdeyim okadar sıkıldım ki nefes alamıyorum dört duvarın içindeyim sabırla bitmesini bekliyorum inşallah ölümler olmadan en kısa zamanda biter rabbim yardımcı olur inşallah iyi sağlıklı huzurlu günler dilerim. Csd ailesi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

! MarsMelow
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: HellForc Escape

Mesaj gönderen ! MarsMelow »

Bildigime Üzere En Çok Hızlı Yaylıan Türkiye Deymiş Sebep 2 3 Günde 50 Kişiye Çıkmış Şugan 50 Oldu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

Düzenli toplantı yapan klanları da bu konu hakkında konuşması gerektiğini düşünüyorum, 50 100 kişi deyip geçmeyin. Dün akşam bende bunun hakkında kendi oyuncularımı uyarma gereği duydum. İşin ciddiyetinin farkında olmayan insanlar halen var. Böyle insanlar yüzünden kendi sevdiklerimi kaybetmeyi düşünmek hiç hoş bir durum olmuyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Miguel Alvarez
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Miguel Alvarez »

Teşekkurler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala