Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Windows Öneri

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

vanessaaa

Windows Öneri

Mesaj gönderen vanessaaa »

Natre yazdı: Çrş Ağu 01, 2018 10:28 pm Windows 8.1 öneririm şahsen ben Windows 8.1 Single Language kullanmaktayım ve memnunum hem gelişmiş bir windows 7 gibi eski püskü değil hem 10 gibi bilgisayarı zorlucak bir ağırlıkda dosyalar yok yani windows 10'da bazı arkadaşların bilgisayarları kasmalara mağdur kalır bende mağdur kalıp Windows 8.1 Single Language döndüm ve memnunum öneririm 7'de eski kaldığı için bana sorarsanız windows 8.1 en iyisi
sen windows 8.1 kullanıyosun diye en iyisi degill kardeş windows 10 windowsun önerdigi perfonmans olsun etkileri kullanımı her konuda diyer windowslardan daha uyumlu hale getirmiş zaten windows 11 cıksa en iyisi windows 11 olucak bu böledir windows 10 için çöp pc kullanırsan bi etkisini göremezsin zaten buda senin bakış acını windows 10 kötü yapar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Natre

Windows Öneri

Mesaj gönderen Natre »

vanessaaa yazdı: Çrş Ağu 01, 2018 11:44 pm
Natre yazdı: Çrş Ağu 01, 2018 10:28 pm Windows 8.1 öneririm şahsen ben Windows 8.1 Single Language kullanmaktayım ve memnunum hem gelişmiş bir windows 7 gibi eski püskü değil hem 10 gibi bilgisayarı zorlucak bir ağırlıkda dosyalar yok yani windows 10'da bazı arkadaşların bilgisayarları kasmalara mağdur kalır bende mağdur kalıp Windows 8.1 Single Language döndüm ve memnunum öneririm 7'de eski kaldığı için bana sorarsanız windows 8.1 en iyisi
sen windows 8.1 kullanıyosun diye en iyisi degill kardeş windows 10 windowsun önerdigi perfonmans olsun etkileri kullanımı her konuda diyer windowslardan daha uyumlu hale getirmiş zaten windows 11 cıksa en iyisi windows 11 olucak bu böledir windows 10 için çöp pc kullanırsan bi etkisini göremezsin zaten buda senin bakış acını windows 10 kötü yapar

Arkadaşın bilgisayarı windows 10'da kasmalara mağdur kaldırıyor ise windows 8.1 geçmesini tavsiye ettim 7'den iyi olarak dikkatli okursan sevinirim ve daha güzel bir şekilde yazı yazarsan.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

Windows Öneri

Mesaj gönderen vanessaaa »

Natre yazdı: Prş Ağu 02, 2018 7:50 am
vanessaaa yazdı: Çrş Ağu 01, 2018 11:44 pm

Arkadaşın bilgisayarı windows 10'da kasmalara mağdur kaldırıyor ise windows 8.1 geçmesini tavsiye ettim 7'den iyi olarak dikkatli okursan sevinirim ve daha güzel bir şekilde yazı yazarsan.
ne kadar güncelmatik bi sistem olursa perfonmans için o kadar iyi olur windows 10 da güncelmatik sistem mevcut zaten kasma diosun yorumdada belirtigim gibi çöp se pc win 10 kullanmayın zaten etkisini anlayamazsın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
JaveranGe
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CsX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: oxY StarWarS BF
İletişim:

Windows Öneri

Mesaj gönderen JaveranGe »

Arkadaşlar sakin windows 7'yi tercih ettim :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MarkWeLL
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx

Windows Öneri

Mesaj gönderen MarkWeLL »

JaveranGe yazdı: Prş Ağu 02, 2018 3:48 pm Arkadaşlar sakin windows 7'yi tercih ettim :D
öncelikle hayirli olsun bazen bende kararsız kalıyorum 7 ye geçmekte win10 bana gore daha iyi fakat benım pc de ara ara hareketlilik oluyor bazen kendı kendıne bı anda mavi renkte hafif beyazlatılmıs renk geliyor kişisel bilgisayarınızda bi hata ile karsılastık kapatılıp acılacak gibi yazı cıkıyo sonra tekrar başlatılıyor deyip % den saymaya baslıyor işletim sistemim win10 pro intel core i5 4460 cpu 3.20 ghz 12 gb ram directx 12 hatirladigim kadariyla 4 çekirdekli olması lazım :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
JaveranGe
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Windows Öneri

MarkWeLL yazdı: Prş Ağu 02, 2018 3:53 pm
JaveranGe yazdı: Prş Ağu 02, 2018 3:48 pm Arkadaşlar sakin windows 7'yi tercih ettim :D
öncelikle hayirli olsun bazen bende kararsız kalıyorum 7 ye geçmekte win10 bana gore daha iyi fakat benım pc de ara ara hareketlilik oluyor bazen kendı kendıne bı anda mavi renkte hafif beyazlatılmıs renk geliyor kişisel bilgisayarınızda bi hata ile karsılastık kapatılıp acılacak gibi yazı cıkıyo sonra tekrar başlatılıyor deyip % den saymaya baslıyor işletim sistemim win10 pro intel core i5 4460 cpu 3.20 ghz 12 gb ram directx 12 hatirladigim kadariyla 4 çekirdekli olması lazım :D
Teşekkür ederim.Windows 7 bana göre bir yaşam tarzı :D.Windows 7 'yi daha çok iş çalışanları kullandığından olabilir tercihim :D.Ama windows 10'a göre hata sorunu daha az.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MarkWeLL
Server Ip/DNS: 213.238.173.xx

Windows Öneri

Mesaj gönderen MarkWeLL »

bende attirmayi düşünüyorum ama üsendigimden bi türlü götüremıyorum bi ara karar vercem :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
JaveranGe
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Windows Öneri

MarkWeLL yazdı: Prş Ağu 02, 2018 4:02 pm bende attirmayi düşünüyorum ama üsendigimden bi türlü götüremıyorum bi ara karar vercem :D
Dediğim gibi,bana göre yaşam tarzı.Tavsiye ederim herkese deneme amaçlı virtualbox'a kurup deniyebilirsiniz.Yada kendin yükle kanka,İnternetten key al windows sitesinden yükle keyi gir rahatla :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Windows Öneri

Mesaj gönderen ShooTeR »

Dogrusunu yapmışsın ssd yoksa bilgisayarında win 10, win8.1 geçme ztn

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Windows Öneri

Mesaj gönderen Yek'-ta »

SSD olmadan 1 sene Windows 8, 2 sene Windows 10 kullandım, her türlü Windows 10 derim. Windows 7 alışık olduğunuz için kullanışlı, fakat şunu rahatlık ile söyleyebilirim, Windows 10 un hata oranı Windows 7 ninkinden daha azdır. Her türlü sorunu kendisi çözüyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala