Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Merhabalar İtopyadan Pc alıcam

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Floxizdia

Mesaj gönderen Floxizdia »

Merhabalar itopyadan pc almayı düşünüyorum 7.200 tl lik havala/eft ile yapmayı düşünüyorum hiç itopyadan havale/eft ile alışveriş yapmış olan varmı bana anlatabilirmi bu pc yi almyaı düşünüyorum
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

Önden bilgilendirme vereyim buyuk ihtimalle 2-3 haftaya yakin bir vakitte tarafınıza kargolayacaklar bilgisayarınızı şuanda çogu itopya müşterisi itopyanın telefonlara cevap vermemesi ve kargolarının aşırı geç kargolanmasından dolayı şikayetçi.
Alışverişinizi ona göre yapmanızı öneririm, eğer istanbulda ikamet ediyorsanız beşiktaş sinerjiden elden alabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Floxizdia

Mesaj gönderen Floxizdia »

ShooTeR yazdı: Pzr May 31, 2020 4:27 pm Önden bilgilendirme vereyim buyuk ihtimalle 2-3 haftaya yakin bir vakitte tarafınıza kargolayacaklar bilgisayarınızı şuanda çogu itopya müşterisi itopyanın telefonlara cevap vermemesi ve kargolarının aşırı geç kargolanmasından dolayı şikayetçi.
Alışverişinizi ona göre yapmanızı öneririm, eğer istanbulda ikamet ediyorsanız beşiktaş sinerjiden elden alabilirsiniz.
tmm saolun adanlıyım buralarda düzgün alabilieciğim biryer yok ztn

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

Ek bir yorum daha yapayım alacağınız sisteme nadiren o fiyata m2 ssdli sistem toplanabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala