Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Internet Secimi

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
FdGod
Clan İsmi: [T]iger GMG [15

Internet Secimi

Mesaj gönderen FdGod »

Beyler artık bu Türk Telekom'dan bıkmış bulunmaktayım , internet seçimi olarak TürkNet'i kullanan varsa ve ya bilgi sahibi olan kişi varsa geçmemi önerir mi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emirakpinar
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Internet Secimi

Mesaj gönderen emirakpinar »

Ben memnun aslında fakat bana mı kıyak geçiyorlar anlamadım. www.hiztesti.com.tr/result/5b8ffea6ecc4e7049e2e9516

Kablonet, TurkNet, Vodafone öneriyorlar kullanan arkadaşlarım. TurkNet bağlantın yapılana kadar sıkıntı çekebilirsin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Internet Secimi

Mesaj gönderen Red »

türknet kullandım ara sıra kesinti yapıyor 10 15 dakika kadar internet gidip geliyor başkada bir sıkıntısı yok gayet hızlı indirmeler v.s

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Internet Secimi

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

Netspeed, Netspeed, Netspeed.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Internet Secimi

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Türkmette bulyndugun yerin altyapisi iyi ise bir sorun yaşamazsın. Internetin 7 iş günü içerisinde bağlanır. Artik evde kurulum hizmeti oldgunuda söylüyorlar. Ayda 64 tl gibi bir ücreti var. Fakat musteri hizmetleri bir robot. Onun yerine ois ten destek kaydi aciyorsun iş gunu icerisinde genellille turk telekoma iletiliyor. Fakat turk telekom genel hatta bakim ariza veyatta nakil işlemlerimde ois üzerinden haber veriyorsun 2 iş gunu icerisinde turk telekom port bulur ise (genellille bulur) 2. Gun tt ekibi 3. Gun mesaj gelir fakat internet gelmez ise bu gibi durumlarda ois ten yine durumla ilgili ariza bildirimi aciyorsun gun icerisinde genellikle sorunun cozuluyor. Faturalar ayin 1 inde gelir 20 gun gibi bir sure odeme suresi vardir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

BY FURKAN !
Server Ip/DNS: CSDuraği
Clan İsmi: CSDuraği

Internet Secimi

Mesaj gönderen BY FURKAN ! »

Bende Turktelekom dayim interneti berbat denilecek kadar kötü Eger sana tavsiyem binanizda Kablonet altyapisi varsa onu tavsiye ederim. Yoksa turknet olup da iyi hiz veriyorsa 25 mbps den yukari turknete gec . Vodafone Turkcell falan TT un altyapisi kullandigi icin ayni zaten

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Internet Secimi

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

FdGod yazdı: Çrş Eyl 05, 2018 6:58 pm Beyler artık bu Türk Telekom'dan bıkmış bulunmaktayım , internet seçimi olarak TürkNet'i kullanan varsa ve ya bilgi sahibi olan kişi varsa geçmemi önerir mi?
Başka bir şirkete de geçsen , diğer şirketlerde sana veri gönderirken yine türktelekomun alt yapısından gönderecekler. Ayda Türktelekomdan 100 GB 16 MBPS kullanıyorum. Gayette iyi

Yoksa haricinde Direk Çanakla Uydudan veri çeken şirketler var. Onlar daha da iyi olabiliyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Internet Secimi

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

1 yıldır türknet kullanıyorum modem vermiyolar taahhüt yok turktelekom altyapınızdan dolayı 4-5 mbpsyi geçemezsiniz dedi turknette 12-13 mbpsyi görüyorum memnunum.

Ne kadar hız alabilirsin sorgulama: https://turk.net/kotasiz-vdsl-hizinda-internet/

Abone olurken arkadaşını getir gibi bi kod yeri var oraya BGV40DN97RBP yazarsan ilk faturandan sonra sana ve bana 1 ay internet hediye bi fatura gelmiyo yani

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yozgatle
Server Ip/DNS: Yakında
Clan İsmi: Yakında
İletişim:

Internet Secimi

Mesaj gönderen Yozgatle »

Kablonet tavsiye ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Internet Secimi

Mesaj gönderen ShooTeR »

EmirhanBeyBeta yazdı: Çrş Eyl 05, 2018 8:36 pm Netspeed, Netspeed, Netspeed.
+1 katılıyorum netspeed suanda benim için en sağlam sözleşmede yok istedigin zaman kapattırabiliyorsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala