Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

WildFire Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
EksikEtekWF
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

WildFire Özür Konusu

Mesaj gönderen EksikEtekWF »

Öncelikle Selamun Aleykum Ömer Telli bey. ben ve clanım zamanında dikkat edemedik ve yanlış kişilerle ortak olduk onların sıze ettığı küfürden dolayı yasaklanmıştık ben daha once kaandoatdogru01@gmail.com bu hesap ile gönderi göndermiştim ancak bi süre cevap alamayınca tekrardan server açma kararı aldım çünkü csduragından memnunduk çok da güzel yonettık ancak yasaklıyken açtık hata bızde kural harıcı yasaklı kısılerın sw açması normalde yasak bıle bıle açtık tek isteğimiz yasagımızın kalkması böyle bir durumun olmasını klanımdan kimse ve ben dahil istememiştik yanlış kişilere güvenme sonucunda olmuştu herşey.Lütfen tekrar düşünün bir şans verin birdaha böyle bir durum olmıyacak ki zaten 34 deyken kimseye karşı bi zararımız yoktu tek sucumuz cok eskıden yanlış kişilere güvenmek oldu.

Yasaklı Nick : HebeleSinek & ''-Kaan-''
Yasaklı Gmail : kaansinek02@gmail.com

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

WildFire Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasaklısınız, bu yaz dönemi boyuncada hiçbir özür talebi değerlendirilmiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli