Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

MustafaBaskan Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
özürdilerim
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen özürdilerim »

Bugüne kadar bir çok hata yaptım ve bu hatalarımın en kötüsü CSDurağı serverlerine makinayla ddos atıp youtube kanalıma atmaktı.

Önceden özür dilemiştim yine yasaklanmıştım ozaman cidden tam akıllanmamıştım ama bu sefer cidden akıllandım youtube kanalımdaki tüm saldırı videolarını sildim Kanıt:

Eğer inanmayan olur ise alpemix'ime bağlanır ve videoların silindiğini gösteririm gizleme gibi bir durum yok.

Hatalarımın en kötülerinden biride IMANSIZ WINSTON HOCA Alper isimli ne yaptığı bilinmez biriyle takılmamdı.

Öncelikle şöyle birşey diyeyim TeamTR Klanı csdurağındayken Real Reis'in sunucusuna hep saldırıp dururdu bunun hakkındada videolu kayıtlar var. tek Real Reis'in değil tüm sunuculara saldırırlardı.

Ömer abiden ve sunucularına saldırdığım saldırmadığım tüm csdurağı müşterilerinden özür dilerim birdaha böyle bir hata yapmayacağıma söz veriyorum

Forum Hesabımın ismi: MustafaBaskan

affedilirsem ne mutlu bana.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »