Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

MustafaBaskan Özür Konusu 2020

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
mbhesap
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen mbhesap »

Yasaklanan clan veya kişinin ismi, kullandığı nick: MustafaBaskan - Clan İsmi: Thanatos

Panelde kayıtlı olan e posta adresi: Benim yüzümden arkadaşımın paneli kapatılmıştı. :( fozguner32@gmail.com

Forum üzerindeki yasaklanma linki: İki kez yasaklandım, uzun zaman geçtiği için bulamadım.

Özür mesajı:

Öncelikle Merhaba,

Çoğu csdurağı müşterisi beni hunharca insanlara hakaret edip, sunucularına zarar vermeye çalışan biri olarak tanıyor maalesef. Özür mesajımı lütfen dikkatlice okumanızı istiyorum.

Ne diyeceğimi nasıl anlatacağımı cidden bilmiyorum. Çok uzun zaman geçti, hatırladığım kadarıyla yazacağım.

Yıl 2017; Yaşım o'zamanlar 17, teamtr klanı yasaklanınca bende csdurağında klan üyesi olduğum için yasaklandım kin tutup csdurağı sunucularına zarar vermeye başladım, insanların hakkını yedim sunucularına saldırdım emeklerini hiçe sayıp (dos,ddos,yetki saldırısı.) gibi saçmalıklar yaptım. Çok hak yedim diğer dünyada bunların altından nasıl kalkabileceğimi cidden bilmiyorum.

Neyse, sonra genel af'tan yararlanıp yasağımı kaldırttım. Ve maalesef tekrardan bu yaptığım hataya düştüm. Yaptıklarımın tekrarını yaptım ve boş işlerle uğraşmaya devam ettim. Bunun farkına ciddi anlamda vardığımda ise, çok geçti ki; Özür konusu açtım, yasağım kaldırılmadı bende fake nicklere,isimlere bürünerek server açmayı denedim. Açtığım sunucuların hepsi Allah'a şükür tuttu, güzel dostluklar kurduk güzel muhabbetler döndü. Ama maalesef yakalandığımda sunucular kapatıldı.

Bu şekilde yürütmeyi denedim. Baştada zaten olmayacağını biliyordum bir umuttur deniyeyim dedim.

Neyse,

Başta Ömer TELLİ abi ve tüm csdurağı müşterileri, sizden çok özür dilerim. birkaç yıl önce yaptığım saçma tuttuğum bir kin yüzünden hep size zarar vermeye kalktım. Ben cidden eski Mustafa değilim herkes bir şansı hakkeder ama benim yaptıklarım maalesef affedilecek bir şey değil. Affedilmesem bile çok pişman olduğumu ve akıllandığımı bilmenizi istiyorum.

Umarım yasağım kaldırılır.

İyi akşamlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »