Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Merhaba , Ömer Telli NoExOnlySex

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ktnbey
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen ktnbey »

* Yasaklanan clan veya kişinin ismi, kullandığı nicki: Yalnızca Tagım [ NoExOnlySex ]
* Panelde kayıtlı olan e posta adresi: Benım Panelıme Hıcbır Zarar Gelmedı.
* Forum üzerindeki yasaklanma linki: Forum Kullanmayı Pek BIlmıyorum.

Ömer Bey İyi GÜnler Dileriz , NoExOnlySex Olarak Zamanında Bazı Arkadaslarımızın Yaptıgı Cahılce Olaylardan Dolayı CSD Yasaklı Konumuna Getırılmıstık Evet O zaman Ne Kadar Bızede Saldırı Olsa Kendımızıde Ifade Edemesek Bızım Icın Hıcbır Problem Yoktur. Biz Klan Arasında İp Değişmedik Yalnbızca Bıze Zarar Veren Kısılere Karsılık Verdık. Sucumuzu Kesınlıkle Kabul Edıyoruz Ve Suan Tekrar Donmek Istıyorum Bır Ekıbım Yok Eskılerden Kımse Olmayacak Yenıden Sohbet Muabbet Guzel Bır Ortam Yaratmak Istıyorum . Bılıyorsunuzkı 15 Tatıl Araya Gırıyoruz Iznınız Olursa Gencler Dısarda Degıl Evde Vakıt Gecırsın Istıyorum. Iznınınız Olursa Tekrardan Sızınle Devam Etmek Istıyorum. Saygılarımla KOTAN BEYY.

Klan Tamamen Bana Aıttır Benım Yasagım Yoktur Sızde Cunku Olayları Ben Yapmadım. Yalnızca Tagımı Tekrar Kullanmak Istıyorum Since 2014

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasaklısınız

Link: