Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Jessinary Özür Konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
JessinarycLanjbözür

Jessinary Özür Konusu

Mesaj gönderen JessinarycLanjbözür »

Yasaklanan Klan Adı : Jessinary
Yasaklanan Kullanıcı Forum Adı : Alooyosha
Yasaklanan Panel Gmail'i : snngltpe12456@gmail.com
Yasaklanan Konu Linki : Yasaklanmamıza neden olan bir konu yok

Herkese merhaba. Bundan 3 ay öncesine kadar yasağımız yoktu. Ve bir oyuncunun yaptığı reklam dolayısı ile yasak yemişiz. Olay şöyle ki ; Csdurağında iken serveri açıp memlekete gitmiştim 1.5 2 ay yoktum Ortağım bana sormadan oyunxxxx sunucusuna geçiş yapmış haberim yokken birde Csdurağı WhatsApp hattından sorduğumda serverde reklam atıldığını söylemişlerdi. Jessinary klan olarak Csdurağında güzel işler yaptık. Adımızı Csdurağında duyurduk 1 kez daha yasaklanmıştık benim hatam yüzümden ama bu yasaklanmada benim hiçbir suçum yoktur. Ve şuanda hiçbir sunucuda serverimiz açık değildir. Siz Csdurağı yetkilileri ve Csdurağı müşterilerinden defalarca özür diliyorum. Eğer yasağımız kalkar ise tekrarı olmayacağının sözünü verebilirim. Tekrar sunucu açma için yasağımızın kalkmasını talep ediyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Jessinary Özür Konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasağınız kaldırılmıştır. Ancak bu sizin ikinci yasaklanmanız gözüküyor, tekrarında hesaplarınız açılmayacaktır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli