Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Jessinary Jailbreak Clan Özür konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
jessinaryözürforum
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen jessinaryözürforum »

Yasaklanan Klan Adı : Jessinary
Yasaklanan Kullanıcı Forum Adı : Alooyosha
Yasaklanan Panel Gmail'i : snngltpe12456@gmail.com
Yasaklanan Konu : silinmis-konular/sunucuma-saldiri-saldi ... %B1r%C4%B1

Ömer Bey yaptığım şey çocukça bir davranıştı. Yapma sebebim tamamen karşı klana kin beslemek'ti. Kin beslememin tek sebebide reklam atmalarıydı ki son zamanlarda nerdeyse günün her saati reklam atıorlardı . Ha onlarmı Atıyordu bilmiyordum ts3lerine gittigim zaman ulaşamıyordum onlara Yetkili birisine söylediğim zamanda gayle'ye almıyorlardı ya kick ya ban atıp duruyorlardı. Bende nefsime yenik düşüp böyle bir hataya davrandım davrandıktan sonrada. Karşı tarafın ts3'üne giderek Özür dileyip helallik isteyip helalleştik. Aramızda Birşey Kalmadı. Hatamın Farkına Vardım. Tüm Csdurağı Müşterileri Ve Yöneticilerinden Özür Diliyorum. Yasaklandım Diye Demiyorum Csdurağı Gibi Kaliteli Hizmet Veren Bir Sunucu Görmedim. Birdaha Böyle Birşeyle Karşı Karşıya Gelmeyeceğinizi Sözünü Verebilirim. Herkes 2.bir Şansı Hakediyor. Affedin Bizi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasaklısınız

Link: