Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Hayalet//Erdem yanlış anlaşılma konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
RedLine66
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen RedLine66 »

E posta: Ekeles2016@outlook.com

Merhaba, Ömer hocam üstte olan panele giremiyorum diye konu açtım senelerce kullanmadığım paneldi.
Yasaklanma konusu: sikayet-bolumu/cs43-cs109-hakkinda-t38008.html Seneler önce server devrinden yasak almıştım ve whatsapp yazışmasında devam edebilirsiniz yazmıştınız. Ama bu gün forumda panel girme sorunu konuma başka serverlere saldırı yapıp videolar atmışsınız diyerek -RedLine- forum hesabımı banladınız. Asla kimseye cs durağında altı senedir saldırıda bulunmadım böyle olaylara asla karışmadım ilk defa duydum. Lütfen discord yazılarımı okuyunuz.
Lütfen konuyu daha detaylı incelerseniz bir yanlışlık olduğunu göreceksiniz, kolay gelsin hocam.
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
RedLine66
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen RedLine66 »

Hocam seneler önceki panelime giriş yapamıyorum dedim konu nerelere geldi. 30 kişilik ekibin maddiyatını karşılayan benim, server kurmayı bilen sadece benim, millet yetki satın almış, ts3 ayarı yapmayı bilen sadece benim, ekibe ön ıp sözü vermişiz, biz senelerce açık kalacağız emekleriniz ziyan olmaz sözü vermişiz şuan başımıza gelen olaya bak benim banlanmam ekibin tamamını maddi,manevi etkileyecek ve beni kötü bilecekler.
Ben asla komşu rahatsızlığı yapmadım, kimseye saldırmadım. Ama her ekipte çürük çıkar böyle birşey geçmiş senelerde olduysa dahi bilgim yok.
Acaba panelde yasaklanma sebebi server devri yerine yanlışlıkla server saldırı olarakmı not düşüldü. Seneler önce sıkıntılı şahıslar çoktu şuan cs durağı çok iyi durumda ve şuan ekibimin çoğunluğu üç aylık yeni toplama ekip, eskilerden bir yetkilim var oda sadece oyuna girmeyi bilir,ekibi kontrol eder.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yasağınız devam etmektedir

Link: