Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Antijen özür konusu

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
antijen2
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Antijen özür konusu

Mesaj gönderen antijen2 »

Yasaklanan clan veya kişinin ismi, kullandığı nicki : Antijen
Panelde kayıtlı olan e posta adresi : klsfaruk0@gmail.com
Forum üzerindeki yasaklanma linki : yok
Özür mesajı : 2020 nisan ayında surf mod serverim vardı. İleriye doğru eski klan ile birleştim. asıl hatam burada başlıyor. bir zaman sonra bu klanın yöneticileri csdurağı klanlarına saldırı düzenlemeye başladılar. bundan haberim yoktu. elinde bulunduğu serverlara pw kopyalayıcı plugin yükledikleri için diğer klandaki kişilerin serverlarına gidip saldırı düzenliyorlardı. benim bundan haberim yoktu. o zamanlar cs105.csduragi.com serveri bana aitti. adı geçen şahıslar benim serverime de haberim olmadan bunu yükleyip saldırıyı ben yapmışım gibi gösterdiler ve dolayısıyla bende csdurağından banlandım. Csdurağı yönetiminin bu hatamı cahilliğime vermesini istiyorum ve özür diliyorum. birdaha böyle birşey yapmayacağıma da yemin ederim. artık eskisi gibi csdurağında klanımı kurup eğlenmek istiyorum. saygılarımla.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Antijen özür konusu

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

yasağınız devam etmektedir

Link: