4398 uygun sonuç bulundu

gönderen ulyoS
Pzr Kas 29, 2020 2:40 pm
Forum: Konu Dışı
Başlık: Yeni forum konu arayüzü hk.
Cevaplar: 1
Görüntüleme: 15

Yeni forum konu arayüzü hk.

Evet gençler, dün gece 3-5 sularında yeni forum konu arayüzü geldi, sevdiniz mi? Ben pek alışamadım, mobil için güzel görünüyor ancak bilgisayar üzerinden sanki çok fazla büyük gibi geliyor kullanıcıların bilgileri kısmı.
gönderen ulyoS
Pzr Kas 29, 2020 12:33 am
Forum: Cs 1.6 Eklenti İstekleri
Başlık: Precache Sorunu
Cevaplar: 19
Görüntüleme: 239

Precache Sorunu

Tüm eklentileri kapatıp yine de o mapları açıp 2-3 eklenti de yanına koysanız yine çöker, çünkü bazı maplar cidden zorlayacak türde. 50 tane ses ve modelle ben de çökerim doğrusu, size iyi geceler dilerim sorunuz çözüldü ise ne mutlu. Ek olarak ; css_mapismi diye açılmasını istemiyorsanız, mapın ism...
gönderen ulyoS
Pzr Kas 29, 2020 12:26 am
Forum: Silinmiş & Çözümlenmiş Konular
Başlık: 亗 Via `Prime | CS:Global Offensive | CS22.CSDuragi.COM | REKABET 亗
Cevaplar: 23
Görüntüleme: 361

亗 Via `Prime | CS:Global Offensive | CS22.CSDuragi.COM | REKABET 亗

Yasağımın kalktığı andan beridir Via Prime Community adı altında Barbaros adlı kişi ile ortaklık yürütmekteydim. Ancak, 2 gün önce alınan karar neticesinde Via Prime Community ile bir alakam veya yakınlığım kalmamıştır, kendi yaptığım eklentileri sunucudan kaldırdım, iyi günler ve iyi oyunlar dileri...
gönderen ulyoS
Cmt Kas 28, 2020 1:24 pm
Forum: Silinmiş & Çözümlenmiş Konular
Başlık: Forum giriş hk.
Cevaplar: 4
Görüntüleme: 75

Forum giriş hk.

Evet, yeni bot doğrulama sistemi çok fazla can sıkıyor.
gönderen ulyoS
Cmt Kas 28, 2020 11:23 am

Precache Sorunu

O zaman maplardaki model ve benzeri dosyalar yoruyor, css_inferno açar mısın? Gamebanana da mevcut, sadece map ve txt dosyası var.
gönderen ulyoS
Cmt Kas 28, 2020 11:22 am
Forum: Counter-Strike 1.6 Genel
Başlık: Çökme sebebi
Cevaplar: 10
Görüntüleme: 150

Çökme sebebi

Sanırım ikisini de kapatıp denediniz, sonra tek tek denediniz. O zaman menüyü ve modu yollayın bir kontrol edelim.
gönderen ulyoS
Cum Kas 27, 2020 10:55 pm

Precache Sorunu

79 toplam model var eklentide, ben 120 model ile 512 hatasına yakalanmıştım. Sadece bu modu aktif ettiğinde ek hiç bir eklenti aktif etmediğinde halen çökme yaratıyor mu bakar mısın?
gönderen ulyoS
Cum Kas 27, 2020 10:35 pm
Forum: Counter-Strike 1.6 Genel
Başlık: Çökme sebebi
Cevaplar: 10
Görüntüleme: 150

Çökme sebebi

Garip bir durum ancak bende de hiç hata vermeden yüklendiğinde sonrasında error.logda bir şey görünmüyordu ve çöküyordu. Eksik kütüphane yüklemesi yapmışım, sizlere önerim şudur, tüm eklentilerinizi kaldırın tek tek ekleyip map değişerek gerekirse bir eklenti kurduktan sonra kapat-aç yaparak test ed...
gönderen ulyoS
Cum Kas 27, 2020 10:33 pm

Precache Sorunu

Sadece eklenti dosyasını yüklesen yeterli