Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Kiralama Sistemi İsyanı...

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

CycL0Ne
Server Ip/DNS: 213.238.173.144
Clan İsmi: BLacK MasK Bas

Mesaj gönderen CycL0Ne »

Ömer TELLİ yazdı: Prş Ara 03, 2020 10:51 pm Zaman dilimi belli kısıtlı olmayınca bu sefer insanlardan çok daha büyük tepkiler geliyor.
Ne bu kardeşim şu kadar saat pc başında f5 mi çekeceğiz tarzı ancak değerlendirilir.
Tüm önerilere açığız
Ömer bey iyi akşamlar. Gerçekten bu sistemden bende oldukça muzdaribim. 1 aydır her akşam deli gibi takip ediyorum sürekli akşam f5 yapa yapa bir hal oluyorum ama malesef şans benim yüzüme gülmüyor. Benim gibi bir-çok kişi bu sorundan yakınıyor. Her şeyimiz hazır ama server açamıyoruz. Eskiden daha adaletliydi diye Düşünüyorum ve eski sisteme geri dönülmesi konusunda benim fikrimde.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

CycL0Ne yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:13 pm
Ömer TELLİ yazdı: Prş Ara 03, 2020 10:51 pm Zaman dilimi belli kısıtlı olmayınca bu sefer insanlardan çok daha büyük tepkiler geliyor.
Ne bu kardeşim şu kadar saat pc başında f5 mi çekeceğiz tarzı ancak değerlendirilir.
Tüm önerilere açığız
Ömer bey iyi akşamlar. Gerçekten bu sistemden bende oldukça muzdaribim. 1 aydır her akşam deli gibi takip ediyorum sürekli akşam f5 yapa yapa bir hal oluyorum ama malesef şans benim yüzüme gülmüyor. Benim gibi bir-çok kişi bu sorundan yakınıyor. Her şeyimiz hazır ama server açamıyoruz. Eskiden daha adaletliydi diye Düşünüyorum ve eski sisteme geri dönülmesi konusunda benim fikrimde.
her akşam 21:00-21:30 arası f5 yapmaktan yorulduğunuzu söylüyorsunuz ancak eski sistemde gün boyu f5 yapmanız gerektiğini hatırlıyorsunuz dimi ?
Dediğim gibi önerilere açığız, gelecek taleplere göre değerlendiririz ancak sitem ettiğiniz şey ile eski sistem komple birbirine zıt

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

hocam zıt gibi görünüyor ama zıt değil çünkü dediğim gibi önceden 100 kişi server bekliyorsa hepsinin mutlaka alma şansı vardı şu anda bilgisayarı hızlı olan 10-15 kişi dışında diğerlerinin alma ihtimali tamamen ortadan kalktı yani alamaz mümkün değil isterse 1 yıl beklesin yine de alamaz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

PawNod
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen PawNod »

Her ip ye bi abonelik gibi bir sistem getirilebilir örnek veriyorum cs42 ipsi düşünce bana mail at seçeneğini seçip o ip düştüğünde ona direk ödeme sayfasına atan bir mail gönderebilir. Günün her saatinde ip düşebilir olursa hızlı olan alır gibi olur yine zamanı olup f5 atacak olan çok olur ama bi nebze garantiye alabilirler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Nejat Doğan
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: Jesus Christ

Mesaj gönderen Nejat Doğan »

bence iplere zam getirelebilir çünkü csdurağı ön ip 2.ay çok ucuz bu yüzden de uzat kullan yapan vardır. ön iplere biraz tuzlu rakamlar yaparsanız güzel olur.
sıralama sisteminede gerek kalmaz. ip alırken insanlar 2 defa düşünür.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByKieL*

Mesaj gönderen ByKieL* »

Benim arkadaşım sunucu alacaktı askerden döndü o kadar da heves etti adam fakat nafile... uzun zamandır bekliyordu adam yakalayamıyodu çünkü donanımı yavaş. Sonunda sıkıldı gitti .fun ipli bir sunucu aldı. Kiralama şartlarının gözden geçirilmesi lazım. Benim aklıma geliyor bir fikir amaa...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

Nejat Doğan yazdı: Prş Ara 03, 2020 11:58 pm bence iplere zam getirelebilir çünkü csdurağı ön ip 2.ay çok ucuz bu yüzden de uzat kullan yapan vardır. ön iplere biraz tuzlu rakamlar yaparsanız güzel olur.
sıralama sisteminede gerek kalmaz. ip alırken insanlar 2 defa düşünür.
Bence bu cozum değil 👍

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

Kiraliğa düsücek ipler gozukmese daha iyi olur benim düsüncem herkes aksam 21.00 21.30 arasi girsin baksın ipnin düseği belli olduğu icin bekleyen cok oluyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Yusuf Can Avcı

Mesaj gönderen Yusuf Can Avcı »

Ömer Hocam önceki sistemden şikayet eden kimse yoktu bu sistemde gerçekten arkadşların da yazdığı gibi inanın aylardır ip bekleyen insanlar var alamıyor yani alınmıyor çünkü ben de alamıyorum birçok kişiden hızlı olmama rağmen. Hiç olmuyorsa yüksek fiyat yapın yine biz alalım ama bizi bu şekilde perişan etmeyin 1 aydır server alamıyorum aç köpeğin önüne yem atar gibi geliyor 1 saniyede yok oluyor. Bu saçma sapan duyguyu yaşamaktan bıktım gerçekten kendimi kötü hissediyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Yıllardır stoklu ürün/hizmet çıkışı yapan alışveriş siteleri vs olsun aynı mantıkla ilerlerken sizin bu betimlemeleriniz can sıkıcı hâle gelmeye başladı, lütfen biraz dikkat edelim.

Olmayan ürünü alamazsınız, stoğu az olan ürünü ise her daim ilk gelen alır buna bir şey yapamayız. Şuan bi rtx 3080, rx 6800xt almaya kalkışsanız talebin fazla olmasından ötürü yine yetişemeyebilirsiniz, çünkü TALEP fazla.

En azından şu tarihte çıkacak, şu saat aralığında düşecek diye sizlerin zamanını biraz daha az alıyoruz, yoksa gün boyu sayfa f5lersiniz.

Bu sistem öncesinde forum üzerinde oy kullanmayan, yorum atmayan ancak, hatta üye bile olmayan yüzlerce insan her gün WhatsApp hattımıza "bir ip alacağız gün boyu sayfamı yenileyelim, ip adresleri ne zaman kiralığa düşecek, hangi ipler kiralığa düşecek" diye soruyorsa bir nebzede doğru olan sistemin bu olduğunu düşünüyorum.

Şayet şuan direttiğiniz öneriden başka bir fikriniz var ise buyurun dinliyorum, ancak bu dedikleriniz maalesef şuan olamayacak durumda.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli