Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

cs122 devir

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
NhyWindx

cs122 devir

Mesaj gönderen NhyWindx »

Merhaba ben cs122'nin eski ortağı ; ortağım oyunu bıraktıgı için bi süre serveri ben yönettim bi süre sonra aramızda çıkan başka konudan dolayı ana panel kendi epostasına kayıtlı idi ve şifresini değiştirdi ve oynamadığı için başkasına devir etti kanıt olarak server loglarına bakabilirsinz alt tarafta video vardır . devir alan adam serverdan geliyor ( serverın pluginleri sıfırlanmamıştır )serveri devir alan adamın ip adresi videoda var loglardan bakabilirsiniz.

https://youtu.be/jUbdeCARIaU

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

cs122 devir

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

çok var devir yapan sesiz sedasız yapıyorlar ve bazı ınsanlar devir yapıldıgını bılıyor fakat kanıtlıyamıyor dediginiz gibi loglara bakılsa bircok clan yasaklanır...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bestcore

cs122 devir

Mesaj gönderen bestcore »

NhyWindx yazdı: Pzt Tem 13, 2020 8:25 am Merhaba ben cs122'nin eski ortağı ; ortağım oyunu bıraktıgı için bi süre serveri ben yönettim bi süre sonra aramızda çıkan başka konudan dolayı ana panel kendi epostasına kayıtlı idi ve şifresini değiştirdi ve oynamadığı için başkasına devir etti kanıt olarak server loglarına bakabilirsinz alt tarafta video vardır . devir alan adam serverdan geliyor ( serverın pluginleri sıfırlanmamıştır )serveri devir alan adamın ip adresi videoda var loglardan bakabilirsiniz.

Bu devir işlemine artık bir çözüm bulmaları lazım 3 aydır Server ip bekliyordum, geçende alıcagım serveri devir ettiler, devir ettiklerinden eminim ama bir kanıtım olmadığı için birşey yapamıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
NhyWindx

cs122 devir

Omer bey artik sizden cevap bekliyoruz panelde 25 tl para vardi onu umursamiyorum ama onemli olan devir yapiyor ve hak yiyor lutfen gereken islemler yapilsin lutfen

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

cs122 devir

Mesaj gönderen ulyoS »

Panel başkası üzerine kayıtlı ve oyunu bırakıyor sen yönetiyorsun. 1. Çinko
Hem de ana panele giriş sağlıyorsun senin olmadığı halde. 2. Çinko
Sonrasında aranızda kavga çıkıyor, başkasına yönetmesi için "devrediyor".. Tombala.

Bana kalırsa sana da devir etmiş olabilir, sonuçta sen de ana panele girmişsin yönetmişsin sunucuyu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

cs122 devir

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

NhyWindx yazdı: Pzt Tem 13, 2020 8:25 am Merhaba ben cs122'nin eski ortağı ; ortağım oyunu bıraktıgı için bi süre serveri ben yönettim bi süre sonra aramızda çıkan başka konudan dolayı ana panel kendi epostasına kayıtlı idi ve şifresini değiştirdi ve oynamadığı için başkasına devir etti kanıt olarak server loglarına bakabilirsinz alt tarafta video vardır . devir alan adam serverdan geliyor ( serverın pluginleri sıfırlanmamıştır )serveri devir alan adamın ip adresi videoda var loglardan bakabilirsiniz.

aaa benim klanın iconları :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
NhyWindx

cs122 devir

ulyoS yazdı: Pzt Tem 13, 2020 4:39 pm Panel başkası üzerine kayıtlı ve oyunu bırakıyor sen yönetiyorsun. 1. Çinko
Hem de ana panele giriş sağlıyorsun senin olmadığı halde. 2. Çinko
Sonrasında aranızda kavga çıkıyor, başkasına yönetmesi için "devrediyor".. Tombala.

Bana kalırsa sana da devir etmiş olabilir, sonuçta sen de ana panele girmişsin yönetmişsin sunucuyu.
1.si loglar üzerinde para kimin hesabından yatırılmış gözükür kredi kartı bizim üzerimize ve ipyi alan biziz logalar üzerinde görüntüleniyor 1.çinko
eğer bize devir yaspmış olsa ztn bunun olcağını bilip konu açmam 2.çinko
dediğim gibi logalr bakılır ise herkesin foyası ortaya çıkar tombalaaa

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

cs122 devir

Mesaj gönderen ulyoS »

AhmetHD yazdı: Pzt Tem 13, 2020 6:13 pm 2 kişi üst paneli kullanabilir bunun yasağı elbet var ama ( saldırı küfür olayı olursa kişi sorumlu ) karşındakine baban gibi güveniyosan verebilirsin

+ jail ve başka modlarda lazım oluyor ben işe veya tatile gidiyorum e giremiyorumda gün içinde olurya yönetim saldırı yapar adminlikleri siler üst paneli vermezsem nasıl olcak şimdi diyeceksin yönetim verme güvenmediğin kişiye 2 hafta sv afk bırakanlara yönetim + panel veriyoruz
Saldırı ve benzeri durumları boş ver, tümü ile Ana paneli 2. kişinin (TCK ait olan kişi harici) kullanması yasak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

cs122 devir

Mesaj gönderen ulyoS »

NhyWindx yazdı: Pzt Tem 13, 2020 6:24 pm 1.si loglar üzerinde para kimin hesabından yatırılmış gözükür kredi kartı bizim üzerimize ve ipyi alan biziz logalar üzerinde görüntüleniyor 1.çinko
eğer bize devir yaspmış olsa ztn bunun olcağını bilip konu açmam 2.çinko
dediğim gibi logalr bakılır ise herkesin foyası ortaya çıkar tombalaaa
Sana çok güzel açıklama yapayım, TCK kimin üzerine? A Kişisinin üzerine, siz size ait olmayan bir panele neden para yatırıyorsunuz? Bu kadar bilgin var ise neden siz de panel kullanır iken ya bu yasak sıkıntıya gelmeyelim demediniz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

AğustosBöceği

cs122 devir

Mesaj gönderen AğustosBöceği »

Biz ana paneli 17 kişi kullanıyoruz, hiç alt panel açmadık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli