Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSD Stats (Oyuncu Süre ve Steam Sorgulama Eklentisi)

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

BU VERİLERİ EN FAZLA 2 HAFTADA BİR SIFIRLAMANIZ ÖNERİLİR. VERİLER ÇOĞALDIKÇA YENİ GELEN OYUNCULARIN VERİLERİ SİSTEM YAVAŞLAMAMASI İÇİN TUTMAZ.

Eklenti İsmi : CSD Times|Steam Stats
Yapımcısı : Yek'-ta
Sürüm : 1.3.2
Açıklama :

Oyuncu Süre Eklentisi : Bu veri oyuncuların sunucuya giriş yaptıklarından itibaren saniye bazlı tutulur. İnternette bir çok süre verisi tutan eklenti var fakat bu eklentiler sunucuyu ciddi anlamda yoruyor. Fakat CSD Stats eklentisinde veriler daha yapısal tutuluyor. Şöyle ki; bir oyuncu sunucuya giriş yaptıktan sonra oyundaki zaman bilgisi oyuncuya özel bir değişkende tutulur. Oyuncu sunucudan çıkış yaptıktan sonra o anki zaman bilgisiden oyuncunun değişkenindeki zaman bilgisi çıkartılır ve sisteme girilir. Yada harita değişir ve o an sunucuda bulunan bütün oyuncuların verileri sisteme girilir. Eğer bu veri sisteme girilmeden sunucuyu kapatıp açarsanız veya sunucu çöker ise oyundaki oyuncuların verileri sisteme girilmez.

Steam Sorgulama : Daha önceden sunucuda bulunan bir oyuncunun Steam üzerinden bağlanıp bağlanmadığını öğrenebilirsiniz. Bu veri ne işimize yarar diyebilirsiniz, fakat geliştirilebilecek CSStats modülüne bağlı Stats eklentilerinde(/top10 /top15) sıralamada hangi oyuncuların Steam olduğunu gösterebilirsiniz. (Panelde default gelen stats eklentisi şuan buna tanımlıdır.)

Komutlar :
say /timeX - Bu komut en çok sunucuda olan oyuncuları en yüksek veriden sıralar. X yazan yere herhangi bir sayı yazarsanız X-10 ile X arasını motd penceresinde açar. X yazmaz iseniz doğrudan en çok sunucuda olan ilk 10 oyuncuyu motd penceresinde açar.
say /timemenu - Oyunda olan oyuncuların listesini menü şeklinde açar. Seçilen oyuncunun toplam ne kadar oyunda olduğunu size yazar.
say /timeme - Toplam ne kadar süre sunucuda olduğunuzu yazar.

Komutları kapatıp açma :
Eğer komutlardan birini yazdığınız vakit "Bu komut kapali durumdadir" mesajını alıyor iseniz, konsola amx_statscfgmenu yazıp komutu aktif etmeniz gerekmektedir.

Ekran Görüntüsü :
timeaktifliste.png
Not: Yeşil olan oyuncular Steam üzerinden bağlanan oyunculardır.
time10.png
Not: Sarı olan oyuncular Steam üzerinden bağlanan oyunculardır. (Steam üzerinden bağlanan oyuncular bu listede oyuncuları sarı yerine beyaz görebilir, fakat Non-Steam olanlar sarı görür. Yazdığımız motd penceresindeki html kodlarının sorunu, önemsizdir)
timeme.png
timemenu.png
Cvar Ayarları :

Kod: Tümünü seç

csd_timesteam_reset - Eğer cvar değeri 0'a eşit değil iken harita değişir iseniz verilerin bütün hepsi silinir. Yani 1 yapıp harita değişir iseniz bütün veriler gider.
csd_timex_tasarim - 0 değeri sade olan tasarımdı, 1 yapar iseniz bannerlı olan aktif olur.
csd_onlinesure_banner - /timeX motd penceresindeki üst bannerın linki. Kendi bannerını koymak isteyenler olur diye cvar olarak ayarladık. 
Mevcut bannerı görmek için tıklayın

Native Desteği :
native csd_stats_user_steam(const nick[]) - Oyun içi ismini verdiğiniz oyuncunun verilerden Steam olup olmadığının sorgusunu yapar ve size 1/0 dönüşü yapar.
Kullanımı;

if(csd_stats_user_steam("Yek'-ta")){
            client_print_color(0, 0,"Bu Oyuncu Steam")
}
native csd_stats_user_time(oyuncu) - Oyunda olan bir oyuncunun ID'sini gönderiyorsunuz ve size toplam ne kadar süre sunucuda bulunduğunu saniye cinsinden dönüşünü yapıyor.
Kullanımı;

if(csd_stats_user_time(oyuncu) > 1800){
            client_print_color(0, 0,"Bu oyuncu yarım saati aşkın bir süredir bu sunucuda bulunmuş")
}

client_print_color(oyuncu, oyuncu,"Toplam %i saniye bu sunucuda bulunmuşsun.", csd_stats_user_time(oyuncu))
Verileri sıfırlama/silme :
Panelden konsol bölümüne gelin "csd_timesteam_reset 1" yazın ve harita değiştirin

Eklenti Kurulumu :
Panelinizde eklentiler bölümünde CSD Stats olarak eklidir.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

CivilEngineer
Server Ip/DNS: 213.238.173.204
Clan İsmi: CivilGaming
İletişim:

Mesaj gönderen CivilEngineer »

Elinize sağlık, son zamanların en güzel eklentisi :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

SAR HOŞ OLALIM 义

Mesaj gönderen SAR HOŞ OLALIM 义 »

eline sağlık.
csm stats la çakışır mı acaba?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

SAR HOŞ OLALIM 义 yazdı: Çrş Tem 31, 2019 1:38 am eline sağlık.
csm stats la çakışır mı acaba?
Çakışmaz, alakaları yok. Biri oyuncu öldürme istatistiğini tutuyor, diğeri süre ve steam bilgisi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

[B.O.S.S]>>>
Server Ip/DNS: CsXX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: AyrılmazLarTR

Mesaj gönderen [B.O.S.S]>>> »

Ne diyecegimi bilemiyorum
Tek kelime ile Muhtesem bır eklentı .
Uzun zamandan beri aradıgım bir eklenti olup ve hatta forumda konusunu da acmıslıgım olmustu .

Yanlız bisey sormak istiyorum Mevcut Banner goruntusunu Degıstırmek ıstıorm Bunu Mevcut bannerı görmek için tıklayın
Dan alıp Düzenledim Kendi serverime göre yaptım dıyelım Kurulumunu Nasıl gerceklestirecegim ?
Oyunculara gırıste ek bir dosya yukleme gıbı bısey yapacakmı ?
VE Onlıne suremi test ettim 30 dk serverde durdum 30 dk olarak saydan gozukuorken map degısınce otomatık 15 dk ya indi ? Her map degısınce 0 Landıgını gordum online menudeki tabloda ise Map degısım sonrası nıckımden 2 tane mevcut birinde 16 dk Birinde 14 dk olarak gozuktu bunun onune nasıl gecerim ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Erhan1232YARDIM

Mesaj gönderen Erhan1232YARDIM »

Teşekkürler. Eline sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

[B.O.S.S]>>> yazdı: Çrş Tem 31, 2019 2:53 am Ne diyecegimi bilemiyorum
Tek kelime ile Muhtesem bır eklentı .
Uzun zamandan beri aradıgım bir eklenti olup ve hatta forumda konusunu da acmıslıgım olmustu .

Yanlız bisey sormak istiyorum Mevcut Banner goruntusunu Degıstırmek ıstıorm Bunu Mevcut bannerı görmek için tıklayın
Dan alıp Düzenledim Kendi serverime göre yaptım dıyelım Kurulumunu Nasıl gerceklestirecegim ?
Oyunculara gırıste ek bir dosya yukleme gıbı bısey yapacakmı ?
VE Onlıne suremi test ettim 30 dk serverde durdum 30 dk olarak saydan gozukuorken map degısınce otomatık 15 dk ya indi ? Her map degısınce 0 Landıgını gordum online menudeki tabloda ise Map degısım sonrası nıckımden 2 tane mevcut birinde 16 dk Birinde 14 dk olarak gozuktu bunun onune nasıl gecerim ?
Resimi hizli resim gibi platformlara yükleyip cvarı amxx.cfg ye yazabilirsin.
Test ettiğimde herhangi bir sıkıntı almadım, hatta kurduğum sunuculardanda geri bildirimde böyle bir şikayet almadım. Aynı nick ile 2 tane mevcut olması biraz zor, çünkü kayıtların bütün hepsi nicke yapılıyor. Sunucunda nick değişimi yapan bir eklenti var mı?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

omertas14544
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: MoonGaming
İletişim:

Mesaj gönderen omertas14544 »

Teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

1.1
Harita geçişlerindeki kayıt etmeme sorunu düzeltildi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen By.King ►EmrullaH◄ »

Eklenti güzel, buna özel bi level sistemi de olabilir.Akşam deneyeceğim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala