Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSdurağı Oto SpecBot Eklentisi[INI VERSION] V2.5

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

CSdurağı Oto SpecBot Eklentisi[INI VERSION]

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

ENESIZM yazdı: Pzt Ağu 06, 2018 5:48 pm Başka bir diğer gir çık spec bot eklentisinde 5 6 defa eklentiyi değiştirip tekrar yüklediğimde botların ismi değişmiyordu (eski eklentileri siliyorum.). Bu eklentide de aynı sorun yaşanır mı ?
Cvardan kaynaklı her eklentide aynı sorunu yaşarsınız. Fakat bu eklenti cvar destekli isim sağlamadığı için sorun olmaz.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

Colditz yazdı: Pzt Ağu 06, 2018 8:40 am Eklenti başarılı olmuş. Fakat birkaç kodlamalarda eksik var gibi düşünüyorum.

1) Ini dosyasından bilgi çekerken fopen & fclose & fgets gibi komutları kullanabilirsin. Bu eklenti sürekli botları getir götür yapacağı için sürekli dosyadan çekecek.

Kod: Tümünü seç

This native is expensive. Consider the use of new file natives (fopen(), fgets(), etc.)
if purpose is to read several lines of a file.

Alıntı sitesi: https://www.amxmodx.org/api/file/read_file
2) Bu eklenti CSD için ise get_maxplayers yerine direk 32 yazılabilir, eğer değil ise bu get_maxplayers i plugin_init de tek seferde tanıtabilir ve sonra tanıtılan maxplayers ile devam edebilirdin. Her defasında maksimum oyuncu sayısını algılatıyor çünkü

Bunlar dışında pek sorun göremedim zaten denenmiş çok iyi bir şekilde çalışıyordur.
f komutlarını hatırlattığın teşekkürler. Fakat dosyayı açmıyorum. Sadece satır sayısını çekip Gerekli satıra gidip okunmasını sağlıyorum. ve Anlık veri çekiyorum. Map değişmesine dosya açma kapama işlemlerine vs gerek kalmıyor. Ondan dolayı o komutları kullanmaya gerek duymadım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ENESIZM
Server Ip/DNS: MoonDeveloperTeam
İletişim:

Mesaj gönderen ENESIZM »

By.Dehset yazdı: Pzt Ağu 06, 2018 6:40 pm
ENESIZM yazdı: Pzt Ağu 06, 2018 5:48 pm Başka bir diğer gir çık spec bot eklentisinde 5 6 defa eklentiyi değiştirip tekrar yüklediğimde botların ismi değişmiyordu (eski eklentileri siliyorum.). Bu eklentide de aynı sorun yaşanır mı ?
10 saniyede bir serverin durumunu kontrol ediyor. Bot atmak gerekiyorsa botların adı yazılı olduğu .txt dosyasından isim çekiyor. Yani map değişmesine vs. de gerek yok.
Teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

HaLLuCinati0NNNNN*

Mesaj gönderen HaLLuCinati0NNNNN* »

kardeşim bide şöyle bişey var kim paylaştığını hatırlamorum da AKILLI SPEC BOT pluginini kullanıyordum geçen. spece yazacağım şeyin yarısını kabul etti eklentiyi kapattım açtım (önüne ; koyarak ) yine aynı .
sonra csd nin spec bot eklentisini kullandım aynı yazacağım şeyi yazdım sorunsuz tam kabul etti.
diyeceğim şu ki kullanılacak harf sayısını artırsnız iyi olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

HaLLuCinati0NNNNN* yazdı: Cmt Ağu 11, 2018 2:22 am kardeşim bide şöyle bişey var kim paylaştığını hatırlamorum da AKILLI SPEC BOT pluginini kullanıyordum geçen. spece yazacağım şeyin yarısını kabul etti eklentiyi kapattım açtım (önüne ; koyarak ) yine aynı .
sonra csd nin spec bot eklentisini kullandım aynı yazacağım şeyi yazdım sorunsuz tam kabul etti.
diyeceğim şu ki kullanılacak harf sayısını artırsnız iyi olur.
64 karakter olması lazım. Zaten bir sınırdan sonra skor tablosunun sınırı doluyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

HaLLuCinati0NNNNN*

Mesaj gönderen HaLLuCinati0NNNNN* »

aaa nasıl olur ya benim yazdığım buydu [- ts66.csduragi.info -] ama specde gözüken [- ts66.csduragi.inf olarakdı neyse bu sorunsuzsa kullanılabilir. bunu deneyeceğim. tekrardan teşekkürler. .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

burakxd383
Server Ip/DNS: -
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen burakxd383 »

@Taha Demirbaş Bu botları serkan ebcinin paylaştığı eklenti gibi kullanabilirmiyiz ? yani aynı işlevimi görüyor ben onun eklentisini kullanıyordumda sanırım bi arkadaş çökertiyor yazmış

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

burakxd383 yazdı: Pzt Ağu 13, 2018 11:30 am @Taha Demirbaş Bu botları serkan ebcinin paylaştığı eklenti gibi kullanabilirmiyiz ? yani aynı işlevimi görüyor ben onun eklentisini kullanıyordumda sanırım bi arkadaş çökertiyor yazmış
Eklenti aynı işlevi görmekte. Sadece botun arka arkaya girip çıkma fonksiyonu kaldırılmıştır. Belirli kişi sayısından server düştükten sonra girmektedir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

cs178
Server Ip/DNS: Cs27.csduragi.com
Clan İsmi: Muptezel Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen cs178 »

HaLLuCinati0NNNNN* yazdı: Cmt Ağu 11, 2018 2:32 am aaa nasıl olur ya benim yazdığım buydu [- ts66.csduragi.info -] ama specde gözüken [- ts66.csduragi.inf olarakdı neyse bu sorunsuzsa kullanılabilir. bunu deneyeceğim. tekrardan teşekkürler. .
bende de boyle bişey oldu :roll:
https://i.hizliresim.com/aYRX9O.png
https://i.hizliresim.com/vP7Z0R.png

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Taha Demirbaş
İletişim:

cs178 yazdı: Cum Ağu 24, 2018 10:18 pm
HaLLuCinati0NNNNN* yazdı: Cmt Ağu 11, 2018 2:32 am aaa nasıl olur ya benim yazdığım buydu [- ts66.csduragi.info -] ama specde gözüken [- ts66.csduragi.inf olarakdı neyse bu sorunsuzsa kullanılabilir. bunu deneyeceğim. tekrardan teşekkürler. .
bende de boyle bişey oldu :roll:
https://i.hizliresim.com/aYRX9O.png
https://i.hizliresim.com/vP7Z0R.png
Satırları " " içerisinde yaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala