Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

[REAPI] AFK Kontrol

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
JustR1x
Server Ip/DNS: CS7.CSDuragi.Com
Clan İsmi: Leader Gaming
İletişim:

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen JustR1x »

Eklenti İsmi : AFK Kontrol
Yapımcısı : Freedo.m
Türkçe Çeviri : PIXIUE
Sürüm : 1.4.1
Açıklama : Oyuncu 15 saniye hareket etmezse "Hareket Etmiyorsun! Uyarı: 1/3" şeklinde ilk uyarsını alır. Oyuncu T takımında ve elinde bomba [C4] varsa, uyarı aldığında elindeki bomba rastgele yaşayan oyunculardan birine taşınır. İlk uyarısını [1/3] aldıktan sonra hareket ederse uyarı sıfırlanır. Üst üste toplam 3 uyarı alırsa [3/3] yani 45 saniye hareket etmezse oyuncu izleyiciye [Spec] taşınır. İzleyicide afk kalma süresi 45 saniyedir. İzleyici de afk kalma hakkı 2'dir. Üst üste 2 defa yani 90 saniye izleyicide AFK kalırsa oyuncu sunucudan atılır. Oyuncu atma işlemi server doluluğu 30 olunca çalışmaktadır.

Kod: Tümünü seç

#define ACCESS_LEVEL_IMMUNITY (ADMIN_MENU|ADMIN_LEVEL_H) //Yetkilinin atılmamasi icin gereken yetkiyi ayarlar.

#define TIME_AFK_CHECK 15.0  //Oyuncunun kac saniye de denetlenmesini sağlar.

#define MAX_AFK_WARNING 3  //Oyuncunun kac uyarı hakki oldugunu ayarlar.

#define TIME_SPECT_CHECK 45.0 	//Oyuncunun izleyicide kac saniye afk kalacagını ayarlar.

#define MAX_SPECT_CHECK_PL 2 //Oyuncunun izleyicide afk kalma hakkını ayarlar.

#define MIN_PLAYERS_CHECK 30	//Oyuncu atma isleminin server dolulugu ne kadarken atmasini ayarlar.

// #define NOROUND		//CSDM, GunGame gibi raundu bitmeyen modlarda da calismaktadir. 

#define BOMB_TRANSFER
NOT: Eklenti raundu sona ermeyen modlarda [CSDM,GunGame] çalışmaktadır. Cs221.CSDuragi.Com'a CSDM mod kurularak denenmiştir. Herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur.

UYARI 1 ve Bomba taşınması.
Resim

UYARI 2
Resim

UYARI 3 ve İzleyiciye taşınması.
Resim

Oyuncun sunucudan atılması.
Resim
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Teşekkürler, konuya şöyle bir ekleme yapayım; eklentinin el bitmeyen modlarda çalışabilmesi için

// #define NOROUND		//CSDM, GunGame gibi raundu bitmeyen modlarda da calismaktadir.
kısmı

#define NOROUND		//CSDM, GunGame gibi raundu bitmeyen modlarda da calismaktadir.
olarak değiştirmeleri gerekmektedir. Yani sadece baştaki // silinecek yüklemeden evvel.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

İmam-POWER

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen İmam-POWER »

Öncelikle Teşekkürler. Oyuncu Atma İşlemini Tamamen Kapatıp, 3 Hakkı Tamamladıktan Sonra İzleyici Atmasını İstiyorum. Kendisini Takıma Geçene Kadar İzleyici Olmasını İstiyorum. Nasıl Yaparım ?

@JustR1x

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen Colditz »

Güzel, teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen ulyoS »

Emree. yazdı: Pzr Tem 29, 2018 12:42 pm Öncelikle Teşekkürler. Oyuncu Atma İşlemini Tamamen Kapatıp, 3 Hakkı Tamamladıktan Sonra İzleyici Atmasını İstiyorum. Kendisini Takıma Geçene Kadar İzleyici Olmasını İstiyorum. Nasıl Yaparım ?

@JustR1x
Merhabalar, gerekli işlem sorgu publicini bulup silin. AFK atma işlemi kalkacaktır Specde bekleyeceklerdir. Ben uğraşamam yapamam diyorsanız en baştaki AFK Kaç saniye specte duracak tarafını yükseltip, afk spec hakkını da 2 den 99 gibi bir sayıya çıkarırsan kısa yöntem yapmış olursun.

Not : Teşekkürler, eklentiyi Türkçeye çevirdiğiniz için.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen Gozyasi` »

@Yek'-ta bu eklentide birşey farkettim. Mesela 3 kez uyaridan sonra spece atiyor oyuncuyu. Oyuncu geri dönüp takimini seciyor ve yine afk birakinca tekrar uyari almiyor. Bu herkestemi böyle yoksa kaçirdıgim bir ayar mi var?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
İletişim:

[REAPI] AFK Kontrol

Gozyasi` yazdı: Cum Eki 26, 2018 9:40 pm Bu eklentide birşey farkettim. Mesela 3 kez uyaridan sonra spece atiyor oyuncuyu. Oyuncu geri dönüp takimini seciyor ve yine afk birakinca tekrar uyari almiyor. Bu herkestemi böyle yoksa kaçirdıgim bir ayar mi var?
Güncel arkadaşlar..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
JustR1x
Server Ip/DNS: CS7.CSDuragi.Com
Clan İsmi: Leader Gaming
İletişim:

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen JustR1x »

@Gozyasi` Eklenti içinde oynama yaptın mı? Çünkü local de denedim, dediğin olay olmadı. İzleyiciye taşınıp geri takım seçtiğinde afk bıraktığı vakit uyarı alıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
İletişim:

[REAPI] AFK Kontrol

JustR1x yazdı: Cmt Eki 27, 2018 5:04 pm @Gozyasi` Eklenti içinde oynama yaptın mı? Çünkü local de denedim, dediğin olay olmadı. İzleyiciye taşınıp geri takım seçtiğinde afk bıraktığı vakit uyarı alıyor.
Eklenti içerisinde yazı renklerine birkaç düzenleme yaptım ama ayarlara bir müdahalem olmadı. Bu arada CSDM modda kullanıyorum eklentiyi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

beratylmz

[REAPI] AFK Kontrol

Mesaj gönderen beratylmz »

specteki adminleri de kicklemesini istiyorum. onu nasıl yapacaz kardeşim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala