Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Yeni yıl şapkası

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Yeni yıl şapkası

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Eklenti İsmi : Christmas hat
Yapımcısı : Subb98
Sürüm : 0.3
Açıklama :
Adından da anlayacağınız gibi bu eklenti yeni yıl şapkası eklentisidir. Tek farkı 2 farklı modeli ve bu modellerden birininde 2 farklı türü var.
Birinci modelimiz normal yeni yıl şapkası, bu modelin 2 farklı türü de vardır bunlar oyuncunun takımına göre renk değiştirir.
İkinci modelimiz geyik modeli. Sma içerisinden düzenlenebilir 2 farklı ayarı vardır. Birincisi; C4 sahibinde geyik modeli olur(c4_owner). İkincisi; geyik modelini rastgele dağıt.

-->Eğer ki geyik modelinin sadece C4 sahibi oyuncularda olmasını istiyorsanız sma içerisindeki 18. satırı bu şekilde değiştireceksiniz;

Kod: Tümünü seç

const DEER_HAT_FOR = c4_owner; 
(sondaki noktalı virgüle dikkat edin, koymayı unutursanız hata verir eklenti.)
-->Eğer ki geyik modelinin rastgele bir şekilde dağıtılmasını istiyorsanız sma içerisindeki 18. satırı bu şekilde değiştireceksiniz;

Kod: Tümünü seç

const DEER_HAT_FOR = random_all; 
(sondaki noktalı virgüle dikkat edin, koymayı unutursanız hata verir eklenti.)

Ekran Görüntüsü :
6.png.651649732a8236ec61acff72ee7749f5.png
5.png.a620f644a2769f725a4d3ba6591ab92c.png
4.png.8ae2ac582156389a58a5d4554e44e1b6.png
Kurulumu :
csd_yeniyilsapkasi.mdl dosyasını FTP-->models klasörüne atınız,
christmashat.sma dosyasını eklenti yükleden yükleyip plugins.ini boş bir satıra yapıştırınız.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

hpx'
Server Ip/DNS: 213.238.173.162
Clan İsmi: [F]arzet [K]i`

Yeni yıl şapkası

Mesaj gönderen hpx' »

Teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Yeni yıl şapkası

Mesaj gönderen sizofrenresul »

Paylaşım için teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

The​ Professiona͏l
Server Ip/DNS: 213.238.173.53
Clan İsmi: World War'Z
İletişim:

Yeni yıl şapkası

Mesaj gönderen The​ Professiona͏l »

Yılbaşı şapkası diye birşey yok bunlar christmas olarak adlandırılan hristiyan bayramına ait kostumler... Her yönden asimile olan anadolu insanı christmast bayramınıda bilinçli yada bilinçsiz olarak yılbaşı adı altında kutluyor bu kadar düşmeye gerek var mı? Yılbaşında eğlenirsin, içersin ona bir şey demem fakat başka bir dine ait olan kostumler ile onların bayramlarını kutlarcasına eğlenmek çok çok farklı şeyler herşeyiyle onlara özenmeye gerek yok bu kadarı yeterli onlar için Türk kimliğimize dönme vakti geldi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Yeni yıl şapkası

The​ Professiona͏l yazdı:Yılbaşı şapkası diye birşey yok bunlar christmas olarak adlandırılan hristiyan bayramına ait kostumler... Her yönden asimile olan anadolu insanı christmast bayramınıda bilinçli yada bilinçsiz olarak yılbaşı adı altında kutluyor bu kadar düşmeye gerek var mı? Yılbaşında eğlenirsin, içersin ona bir şey demem fakat başka bir dine ait olan kostumler ile onların bayramlarını kutlarcasına eğlenmek çok çok farklı şeyler herşeyiyle onlara özenmeye gerek yok bu kadarı yeterli onlar için Türk kimliğimize dönme vakti geldi.
Reis olayı Çanakkaleden alıp Şırnağa taşıdın :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Yek'-ta
İletişim:

Yeni yıl şapkası

Mesaj gönderen Yek'-ta »

@The​ Professiona͏l ben Ayaz Ata fanıyım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

The​ Professiona͏l
İletişim:

Yeni yıl şapkası

sizofrenresul yazdı:
The​ Professiona͏l yazdı:Yılbaşı şapkası diye birşey yok bunlar christmas olarak adlandırılan hristiyan bayramına ait kostumler... Her yönden asimile olan anadolu insanı christmast bayramınıda bilinçli yada bilinçsiz olarak yılbaşı adı altında kutluyor bu kadar düşmeye gerek var mı? Yılbaşında eğlenirsin, içersin ona bir şey demem fakat başka bir dine ait olan kostumler ile onların bayramlarını kutlarcasına eğlenmek çok çok farklı şeyler herşeyiyle onlara özenmeye gerek yok bu kadarı yeterli onlar için Türk kimliğimize dönme vakti geldi.
Reis olayı Çanakkaleden alıp Şırnağa taşıdın :D
Bu ifadenden anlayacağım kadarıyla abarttığımı düşünüyorsun fakat asıl şaşılacak olan insanların şuursuzlukları

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Yeni yıl şapkası

Mesaj gönderen ogibaba911 »

paylaşım için teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul

Yeni yıl şapkası

Bu ifadenden anlayacağım kadarıyla abarttığımı düşünüyorsun fakat asıl şaşılacak olan insanların şuursuzlukları[/quote]
Abarttığını düşünmüyorum tabiki de ama forumda bu tür bir yazı yazdığın için şaşırdım helal olsun yani emin ol sen ne kadar milliyetçiysen bizde o kadar milliyetçiyiz Türkçüyüz ama oyun sadece yani ben servera yüklerim bunu ama hayatımda hiç noel bile kutlamadım ondan böyle bir yorum yaptım inşallah anlamışsındır .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

The​ Professiona͏l
İletişim:

Yeni yıl şapkası

Yek'-ta yazdı:@The​ Professiona͏l ben Ayaz Ata fanıyım.
Yazdıklarımı genel olarak yazdım seni baz alarak yazmadım fakat yinede bilinçsizce ve inatla bu defalarca yapılıyor... Yıl başında ayaz ataya ait hiçbir şey görmüyorum ben genelde christmas kostümleri görüyorum... Gerçekten dini hassasiyetlerimden dolayı değilde sırf özentilikten nefret ettiğimden dolayı bunları dile getirme gereği hissettim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala