Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Teamspeak durumu nedir?

Team Speak 3 hataları, server durumları ve bilgi paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

ByKieL*

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen ByKieL* »

Görmemiş olabilirsin, ayrıca bende satışların başlamasını istiyorum. 10-6 gibi bir durum söz konusu olmuştu.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Kaan874
Server Ip/DNS: cs49.csduragi.com
Clan İsmi: WildFire

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Kaan874 »

Ts3 satışlarınızı kestikten sonra ts3 aldık ancak çok saldırı yiyorduk ts3 ü bırakıp discord kullanmaya geçtim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Muhammet Yusufbey

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Muhammet Yusufbey »

valla ben buranın ts'sini hiç kullanmadım ama merak ediyorum :) yatqalı ts'ler kurtarıyor beni yurt dışı, güncel sürüm yatqa kullanmasınıda biliyorum o yüzden benim için sıkıntı yok teşekkürler

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Ruless »

Ömer Bey İyi günler.TeamTR Ailesi olarak kullandığımız ts3'ten gayet memnunuz.Blacklist yemiyor.(yememe garantisi var.)ddos saldırıları ip engeli atılarak engelleniyor.Engellenen bazı ipler olduğu için tsden birkaç kişi düşebiliyor ama bu pek bi problem olmuyor.Ts3 şuana kadar hiç düşmedi birkaç ay oldu alalı TeamTR Ailesi olarak zerre pişmanlık duymuyoruz :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen LSR »

Ruless yazdı: Cmt Ara 19, 2020 4:25 pm Ömer Bey İyi günler.TeamTR Ailesi olarak kullandığımız ts3'ten gayet memnunuz.Blacklist yemiyor.(yememe garantisi var.)ddos saldırıları ip engeli atılarak engelleniyor.Engellenen bazı ipler olduğu için tsden birkaç kişi düşebiliyor ama bu pek bi problem olmuyor.Ts3 şuana kadar hiç düşmedi birkaç ay oldu alalı TeamTR Ailesi olarak zerre pişmanlık duymuyoruz :)
bunun ömer bey ile ilgisi nedirr ki :)
csduragi forumunda başka bir ts3 sağlayıcısını övüyorsunuz sanırım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkThrone
Server Ip/DNS: cs.darkthronejb.com
Clan İsmi: DarkThrone Jail
İletişim:

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen DarkThrone »

LSR yazdı: Cmt Ara 19, 2020 6:27 pm
Ruless yazdı: Cmt Ara 19, 2020 4:25 pm Ömer Bey İyi günler.TeamTR Ailesi olarak kullandığımız ts3'ten gayet memnunuz.Blacklist yemiyor.(yememe garantisi var.)ddos saldırıları ip engeli atılarak engelleniyor.Engellenen bazı ipler olduğu için tsden birkaç kişi düşebiliyor ama bu pek bi problem olmuyor.Ts3 şuana kadar hiç düşmedi birkaç ay oldu alalı TeamTR Ailesi olarak zerre pişmanlık duymuyoruz :)
Ahahahahaha. Sadece ts3 lerinden memnun olduklarını dile getirmek istemişler sanırım.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ruless
Server Ip/DNS: CS17,CS20,CS25,CS28
Clan İsmi: TeamTR

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Ruless »

Güzel Kardeşim Kafan Basmıyor galiba :D Ömer Bey Şuan Kullandığımız Tsler hakkında fikrimizi İstedi Bende Söyledim :D Ve Farkındaysan Firma Adı Veya Şirket Adı Vermedim :D Sen Keşke Tam Okusaydın Ömer Bey'in Yazdığını :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mr.Persians
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: LasTShoT | Clan
İletişim:

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Mr.Persians »

Ruless yazdı: Cmt Ara 19, 2020 9:37 pm
Güzel Kardeşim Kafan Basmıyor galiba :D Ömer Bey Şuan Kullandığımız Tsler hakkında fikrimizi İstedi Bende Söyledim :D Ve Farkındaysan Firma Adı Veya Şirket Adı Vermedim :D Sen Keşke Tam Okusaydın Ömer Bey'in Yazdığını :)
"Güzel Kardeşim Kafan Basmıyor galiba" böyle bir cümleyle hakarete gerek varmı ? bu sizin lafın altında kaldınız üste çıkmaya çalışmanız olarak adlandırılır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Relaxmrt

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen Relaxmrt »

Eski sürüm kullanıyoruz ve hergün en az 3 kez düşüyor ping olmuyor çok ama

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

FatihBey21512
Server Ip/DNS: CSX.CSDuragi.COM
Clan İsmi: ARMY

Teamspeak durumu nedir?

Mesaj gönderen FatihBey21512 »

Relaxmrt yazdı: Cmt Ara 19, 2020 10:42 pm Eski sürüm kullanıyoruz ve hergün en az 3 kez düşüyor ping olmuyor çok ama
Dualarımız seninle Rabbim ddoslardan korusun ;)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala