Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Forum Yenilenmesi.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Aconyonn
İletişim:

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Aconyonn »

babanuzinogli yazdı: Pzt Oca 11, 2021 6:34 pm Aynen doğru diyorsun insanların emeklerini çalıp emek hırsızlıgı yapıp eklentileri satıp ben yaptım diye satarak demi bumu yardım severlik arkadaşlık oluyor?
çöp forumundan bir yedirememezlik daha mıı? yediremeyip kameralarımıza saldırdı.. :lol:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Mashtfee »

konu dışına çıkmıyalım lütfen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Forum Yenilenmesi.

ulyoS yazdı: Pzt Oca 11, 2021 12:47 pm Çöp forumlardan bir farkımız olsun, onlar gibi her “özelliği” ekleme taraftarı değilim.

Ha çözüldü butonu güzel olabilir o ayrı bir konu.
Cs 1.6 server kiralama firmalarında sadece CSDuragi' nin forumu var.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... t/demo/3.2 Orjinal hali bu, farklara bakabilirsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Forum Yenilenmesi.

JB[EREN]JB yazdı: Pzt Oca 11, 2021 8:26 pm https://www.phpbb.com/customise/db/styl ... t/demo/3.2 Orjinal hali bu, farklara bakabilirsiniz.
Pek bir fark yok gibi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Forum Yenilenmesi.

Fatih ~ EjderYa yazdı: Pzt Oca 11, 2021 1:12 pm Google Chrome CSDurağı uzantısını kullanabilirsiniz. Olabildiğince forumu düzeltmeye çalıştım.

gelistirme-arac-gerecler/google-chrome- ... 34589.html
Yeterli geldigini sanmıyorum sadece cs oynayan değil de bir çok konuya el verilse, sunucuların tanıtımını v.s de artırır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Colditz »

Mashtfee yazdı: Prş Oca 21, 2021 11:29 am Yeterli geldigini sanmıyorum sadece cs oynayan değil de bir çok konuya el verilse, sunucuların tanıtımını v.s de artırır.
Forumda ne olmasını istiyorsunuz? Forumda lazım olan her şey bulunmakta. Eklenti paylaşım, eklenti istek, genel problemler vs. hepsi için özel yer var. Forumda olmayan tek şey, ücretli eklenti paylaşımı ve bunu da forumda desteklemiyoruz. Forum dışı çözülecek durum olarak görüyoruz. Benim açımdan forum gayet güzel. Tabii bazı sorunlar var ama onlar da çözülmese pek dert etmem.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mashtfee

Forum Yenilenmesi.

Colditz yazdı: Prş Oca 21, 2021 11:41 am
Mashtfee yazdı: Prş Oca 21, 2021 11:29 am Yeterli geldigini sanmıyorum sadece cs oynayan değil de bir çok konuya el verilse, sunucuların tanıtımını v.s de artırır.
Forumda ne olmasını istiyorsunuz? Forumda lazım olan her şey bulunmakta. Eklenti paylaşım, eklenti istek, genel problemler vs. hepsi için özel yer var. Forumda olmayan tek şey, ücretli eklenti paylaşımı ve bunu da forumda desteklemiyoruz. Forum dışı çözülecek durum olarak görüyoruz. Benim açımdan forum gayet güzel. Tabii bazı sorunlar var ama onlar da çözülmese pek dert etmem.
Öyle bir şey dile getirmedim, ne alaka şimdi o.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Colditz

Forum Yenilenmesi.

Mesaj gönderen Colditz »

Mashtfee yazdı: Prş Oca 21, 2021 3:31 pm Öyle bir şey dile getirmedim, ne alaka şimdi o.
Forumda olmayan şeyi, kendi düşüncemle, söyledim. Sizin öyle bir şeyi dediğiniz falan söylemedim. Sadece sizden forumda ne olmasını istediğinizi öğrenmek istedim ve hâlâ merak etmekteyim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala