Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

İlk iplerin yalnızca sunucu sahibi tarafından ödemesinin sağlanması

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Arkadaşlar devir konusunda tavrımız net.
Önüne engel koyabileceğimiz her türlü önlemi alacağız kimse kusura bakmasın.

Bu önlemler alınırken var olan müşterileri mağdur etmemek için aslında bu konu açıldı, askere gittim, doğumumum oldu, kolum çıktı, kafam koptu gibi şeyleri bize söylediğinizde zaten gerekli tolerans gösterilir.

Red oyu basıp, mantıklı bir sebepten ötürü neden red bastığını belirtmeyen kişilerin oylarını geçersiz sayabiliriz bilginiz olsun.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

Ömer TELLİ yazdı: Çrş Ara 09, 2020 12:42 pm Arkadaşlar devir konusunda tavrımız net.

Bu önlemler alınırken var olan müşterileri mağdur etmemek için aslında bu konu açıldı, askere gittim, doğumumum oldu, kolum çıktı, kafam koptu gibi şeyleri bize söylediğinizde zaten gerekli tolerans gösterilir.

Red oyu basıp, mantıklı bir sebepten ötürü neden red bastığını belirtmeyen kişilerin oylarını geçersiz sayabiliriz bilginiz olsun.
Devir düşünülen clanların panel geçmişine bakılsa durum ortaya çıkmazmı? Devir alan kişi aynı clan adıyla aynı oyuncularıyla ve moduyla oynama oranı düşük geliyor bana.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Mesaj gönderen yen1.^ »

Red oyum sw adi yasaği icindir panel odeme zaten panel sahibi tarafından yapılmalidir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Mesaj gönderen Red »

Ömer TELLİ yazdı: Çrş Ara 09, 2020 12:42 pm Arkadaşlar devir konusunda tavrımız net.

Sunucularımın bulunduğu mailden konuyla ilgili bir mail attım ona dönüş sağlama ihtimaliniz var mı eğer mümkünse o bende oyumu evet vereceğim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

tnhn_34
Server Ip/DNS: cs4.csdruragi.net
Clan İsmi: Gateway Pro

Mesaj gönderen tnhn_34 »

ömer beyin yıllardır burada bu konudaki hassaslıgı ve kesin kararini herzaman desteklemisimdir zaten cs duragini bir cok kisinin secme sebebi budur diye düsünüyorum ve bu sekılde devam etmesınden yanayım peki ömer bey sizlerde bizler kadar bu oyun platformunun içindesiniz yıllardır ve normal yaşantımızda oldugu gibi işyerinden çalistıgimz ortak kuruluslarda yaşadıgımız gibi burdada ortagımızla belli bir konuda anlaşamdıgımızda yol ayrımına gelebılıyoruz.Boyle bir durumda eger ilk odeme hesabı olarak ortagımızın oldugundan ayrılık yaşandıgı zaman server ödemelerini bizim yapmamız gerekebiliyor böyle bir durumda nasıl yapabılırız odemelerimizi bu konuda nasıl bir tavsiyeniz veya öneriniz nedir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

Şüpheli görülen ipler için

sunucu ismi, mod kilitlemesi,
yalnızca sunucu sahibi isminden ve kartlarından ödeme alınması
sunucu sahibinin bizzat aktif olarak sunucu ile ilgilenmesi ( ortağıma verdim o ilgileniyor, ben ilgilenemiyorum diye bir şey kabul etmiyoruz. İlgilenemiyorsanız ipyi bırakacaksınız )

yaptırımlar uygulanmaya başlamıştır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ömer TELLİ yazdı: Cum Ara 11, 2020 3:03 pm Şüpheli görülen ipler için

sunucu ismi, mod kilitlemesi,
yalnızca sunucu sahibi isminden ve kartlarından ödeme alınması
sunucu sahibinin bizzat aktif olarak sunucu ile ilgilenmesi ( ortağıma verdim o ilgileniyor, ben ilgilenemiyorum diye bir şey kabul etmiyoruz. İlgilenemiyorsanız ipyi bırakacaksınız )

yaptırımlar uygulanmaya başlamıştır.
Herşey iyi hoş ama atıyorum ben şimdi çalışıyorum fazla ilgilenemiyorum akşam dan akşama anca 1 saat yada günü geliyor hiç giremiyorum ortağım veya yönetim ekibim bakıyor diyelim sırf çalışıyorum diye server im mı kapanacak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

2 gün giremezsiniz 3 gün giremezsiniz hadi en fazla 1 hafta giremezsiniz.
Bizim burada bahsettiğimiz, ip ellerinden gitmesin diye başkalarına alt panel verip yönetimi komple onlara bırakması. Buna da kılıf olarak ben giremiyorum ortağım ilgileniyor denmesi. Buna izin vermeyeceğiz, devirden bir farkı yok

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Ömer TELLİ yazdı: Cmt Ara 12, 2020 12:49 pm 2 gün giremezsiniz 3 gün giremezsiniz hadi en fazla 1 hafta giremezsiniz.
Bizim burada bahsettiğimiz, ip ellerinden gitmesin diye başkalarına alt panel verip yönetimi komple onlara bırakması. Buna da kılıf olarak ben giremiyorum ortağım ilgileniyor denmesi. Buna izin vermeyeceğiz, devirden bir farkı yok
Peki o sunucu sahiplerinin girip girmediğini nerden bileceksiniz? Veyahut ben size bu durumda ilk 30 dan bir sürü ip gösterebilirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Relaxmrt

Mesaj gönderen Relaxmrt »

Güzel Fikir Aslında Şüpheli ipler veya Ön ipler için çok iyi olur sunucu devretmenin önüne geçebilir
ancak başkasına para ile ip çektirmenin de önü kesilmeli.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala