Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Reklamları

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Asilmert

Server Reklamları

Mesaj gönderen Asilmert »

ShooTeR yazdı: Pzt May 18, 2020 9:34 pm Yönlendirme alan ip adreslerinin bu plugini kullanmaları yasaklanmıştı ancak geçenlerde cs22'de hilalgaming ve dosthane gaming nickli oyuncular gözume geldi, dosthane ve hilal gaming sanırım hala alttan kullanmaya devam ediyor ve bir yaptırım söz konusu değil.
Biz hiç bir zaman csduragi nicklerini değiştirmiyoruz zaten panelde eklenti de yok çalışan, atalanta,dosthane ve rubgaming gelen nicklerini elle çeviriyoruz hepsi bu.
Ayrıca yasak gelsin kimse kullanamasın bende istiyorum bunu,her gün tagla ya da nickle gelenlerle uğraşmaktan bıktım,bir de kapımız herkese açık gelip bakabilir isteyen.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Asilmert yazdı: Çrş May 20, 2020 2:58 am
ShooTeR yazdı: Pzt May 18, 2020 9:34 pm Yönlendirme alan ip adreslerinin bu plugini kullanmaları yasaklanmıştı ancak geçenlerde cs22'de hilalgaming ve dosthane gaming nickli oyuncular gözume geldi, dosthane ve hilal gaming sanırım hala alttan kullanmaya devam ediyor ve bir yaptırım söz konusu değil.
Biz hiç bir zaman csduragi nicklerini değiştirmiyoruz zaten panelde eklenti de yok çalışan, atalanta ve dosthanenin gelen nicklerini elle çeviriyoruz hepsi bu.
Ayrıca yasak gelsin kimse kullanamasın bende istiyorum bunu,her gün tagla ya da nickle gelenlerle uğraşmaktan bıktım,bir de kapımız herkese açık gelip bakabilir isteyen.
Elle değiştirirken ne diye değiştiriyorsunuz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

Biz hiç bir zaman csduragi nicklerini değiştirmiyoruz zaten panelde eklenti de yok çalışan, atalanta,dosthane ve rubgaming gelen nicklerini elle çeviriyoruz hepsi bu.
yapma lütfen dostum her gün sizden gelenleri kickliyoruz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

bizde istiyoruz diyip oy kullanmamayada anlam veremedim doğrusu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Asilmert

Server Reklamları

Doğru diyorsunda kicklemekle baş olmuyor adam sürekli geliyor,ben değiştirmek zorunda kalıyorum,keyfimden nick değiştirmiyorum sonuçta.
Adam reklamlı nick yapıyor reklamı engelliyorum,sanırım bu da en doğal hakkım herkesin yaptığı gibi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Böyle bir yorum geleceğini bilseydim gerçekten her sizin adınıza gelen botların ss ini alır atardım buraya. Siz değiştirmiyor iseniz herhalde sizin hayranınız olan veya düşmanınız olan bir server yapıyor. Ha bunlar da yoksa herhalde biz körüz veya dengesiziz ki burda boşa konu açıp iftira atıyoruz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Server Reklamları

Asilmert yazdı: Çrş May 20, 2020 3:46 am Doğru diyorsunda kicklemekle baş olmuyor adam sürekli geliyor,ben değiştirmek zorunda kalıyorum,keyfimden nick değiştirmiyorum sonuçta.
Adam reklamlı nick yapıyor reklamı engelliyorum,sanırım bu da en doğal hakkım herkesin yaptığı gibi.
Mesela ismini cs10.csduragi.com yapabilirsin?
Reklamı reklamla kapatmak en mantıklı olan şey değil mi?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Asilmert

Server Reklamları

Özcan Örs yazdı: Çrş May 20, 2020 3:48 am
Böyle bir yorum geleceğini bilseydim gerçekten her sizin adınıza gelen botların ss ini alır atardım buraya. Siz değiştirmiyor iseniz herhalde sizin hayranınız olan veya düşmanınız olan bir server yapıyor. Ha bunlar da yoksa herhalde biz körüz veya dengesiziz ki burda boşa konu açıp iftira atıyoruz.
Ben burada kimseyi tanımam birinin serverine de gidip laf söylemiş ya da şunu niye yapıyorsun demedim,benim mesajımı editlemişsin fakat zaten ben reklamlı nickleri değiştirdiği mi belirtmişim, ne anlam çıkardın ki körüz dengesiziz diyorsun ?
En son Asilmert tarafından Çrş May 20, 2020 3:55 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
İletişim:

Server Reklamları

Yek'-ta yazdı: Çrş May 20, 2020 2:13 am Biri atalantaya ulaşsın, kaynak kodlarındaki zararlı kodları kaldırsınlar.
Ve bu siteye giriş yapanlar kendi bilgisayarlarına kesinlikle anti virüs programı kurup tarama yapsınlar. İyi niyetli bir virüs değil.
Bilerek mi yoksa bilmeyerek mı yapılmış bir şey sence yekta? Bende geçen gün girer iken anti virüs uyarı verdi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Asilmert

Server Reklamları

Özcan Örs yazdı: Çrş May 20, 2020 3:48 am
Asilmert yazdı: Çrş May 20, 2020 3:46 am Doğru diyorsunda kicklemekle baş olmuyor adam sürekli geliyor,ben değiştirmek zorunda kalıyorum,keyfimden nick değiştirmiyorum sonuçta.
Mesela ismini cs10.csduragi.com yapabilirsin?
Reklamı reklamla kapatmak en mantıklı olan şey değil mi?
Zaten yaptığımız bu siz ne anladınız ?
hilaloyuncu .... ya da cs10duragi.com yapılan bu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli