Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server Reklamları

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

Bu olay herkesin canını sıkan bir olay, artık isim vericem kullanan serverler rub gaming, dosthane, hilal gaming, atalanta servere sürekli bu isimler dahasıda var aklıma gelen bunlar sıkıldık artık bilmiyolar mı yasaklandığını korkmuyolar mı anlamak mümkün değil bir yaptırım bişey uygulanmalı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Server Reklamları

Mesaj gönderen ulyoS »

Yeniden aynı reklamlı nick ile Rub Gaming adı altında sunucuma geldiler, ts3lerine gittim "bana bilgi verilmedi ben işlem yapmam kardeşim" diyerek konuştuk, forumdaki Ömer beyin konusunu ve mesajını attım halen inanmadı. Artık lütfen şu sunucuların uyarıları gelmesi gerekli bence.

Bakın "GELDİLER" dedim, geldi demedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Server Reklamları

Mesaj gönderen Skip »

ulyoS yazdı: Sal May 19, 2020 11:06 am Ben 2 kere yorum attım "Silinen Konuya" Atalanta ve Rub gaming için, bir dönüş olmadı ancak ben yaptırmaya başlasam oyuncuların nicklerini değiştirtsem (Ki dün yetkilim değiştirdiği halde sert bir şekilde uyardım.) kesinlikle yaptırım uygulanmaya başlanırdı o kadar şanssız bir insanım.
Plugini sildik sorun kalktı
En son Skip tarafından Sal May 19, 2020 11:29 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Skip

Server Reklamları

Mesaj gönderen Skip »

Skip_60 yazdı: Sal May 19, 2020 11:13 pm
ulyoS yazdı: Sal May 19, 2020 11:06 am Ben 2 kere yorum attım "Silinen Konuya" Atalanta ve Rub gaming için, bir dönüş olmadı ancak ben yaptırmaya başlasam oyuncuların nicklerini değiştirtsem (Ki dün yetkilim değiştirdiği halde sert bir şekilde uyardım.) kesinlikle yaptırım uygulanmaya başlanırdı o kadar şanssız bir insanım.
Sıkıntı yok
En son Skip tarafından Sal May 19, 2020 11:28 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

rubgaming
Server Ip/DNS: 213.238.173.19
Clan İsmi: Rub Gaming

Server Reklamları

Mesaj gönderen rubgaming »

prusyasiyah yazdı: Sal May 19, 2020 3:08 pm Bu olay herkesin canını sıkan bir olay, artık isim vericem kullanan serverler rub gaming, dosthane, hilal gaming, atalanta servere sürekli bu isimler dahasıda var aklıma gelen bunlar sıkıldık artık bilmiyolar mı yasaklandığını korkmuyolar mı anlamak mümkün değil bir yaptırım bişey uygulanmalı
Öncelikle bir sakin olun arkadaslar bu pluginin probleminden yeni haberim oldu gerekeni yaptık zaten heyecanlamayın. Nuh Yavuz AYDIN

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

prusyasiyah

Server Reklamları

Mesaj gönderen prusyasiyah »

rubgaming yazdı: Sal May 19, 2020 11:27 pm
prusyasiyah yazdı: Sal May 19, 2020 3:08 pm Bu olay herkesin canını sıkan bir olay, artık isim vericem kullanan serverler rub gaming, dosthane, hilal gaming, atalanta servere sürekli bu isimler dahasıda var aklıma gelen bunlar sıkıldık artık bilmiyolar mı yasaklandığını korkmuyolar mı anlamak mümkün değil bir yaptırım bişey uygulanmalı
Öncelikle bir sakin olun arkadaslar bu pluginin probleminden yeni haberim oldu gerekeni yaptık zaten heyecanlamayın. Nuh Yavuz AYDIN
kimsenin heycan yaptığı yok alınan bir karar var ÖMER TELLİ tarafından verilen bir karar biz nasıl uyuyorsak karara sizde uyacaksınız nuh yavuz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

rubgaming
Server Ip/DNS: 213.238.173.19
Clan İsmi: Rub Gaming

Server Reklamları

Mesaj gönderen rubgaming »

prusyasiyah yazdı: Sal May 19, 2020 11:43 pm
kimsenin heycan yaptığı yok alınan bir karar var ÖMER TELLİ tarafından verilen bir karar biz nasıl uyuyorsak karara sizde uyacaksınız nuh yavuz
Biz uyduk dostum sadece sonradan gördük sildik gitti konu kapandı. Nuh Yavuz AYDIN

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

yen1.^
Server Ip/DNS: cs.jetaimepro.com
Clan İsmi: je t^aimeGaming
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen yen1.^ »

rubgaming yazdı: Çrş May 20, 2020 12:08 am
prusyasiyah yazdı: Sal May 19, 2020 11:43 pm

Biz uyduk dostum sadece sonradan gördük sildik gitti konu kapandı. Nuh Yavuz AYDIN
Bizi dinlediğiniz için teşekkürler. NUH YAVUZ AYDIN.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Server Reklamları

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Biri atalantaya ulaşsın, kaynak kodlarındaki zararlı kodları kaldırsınlar.
Ve bu siteye giriş yapanlar kendi bilgisayarlarına kesinlikle anti virüs programı kurup tarama yapsınlar. İyi niyetli bir virüs değil.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Darkness Berry

Server Reklamları

Mesaj gönderen Darkness Berry »

Yek'-ta yazdı: Çrş May 20, 2020 2:13 am Biri atalantaya ulaşsın, kaynak kodlarındaki zararlı kodları kaldırsınlar.
Ve bu siteye giriş yapanlar kendi bilgisayarlarına kesinlikle anti virüs programı kurup tarama yapsınlar. İyi niyetli bir virüs değil.
Adsız.png
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli