Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

West Gaming Şikayet

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
scofi.
Server Ip/DNS: 213.238.173.112
Clan İsmi: MaxFly Gaming
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

EnesReiS` yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:15 pm anlamadığım nokta neden her kelimeniz de capslock kullanıyorsunuz?
Scofi,sadece konuyu açsan altına yorum yapmasan da yapsan da aynıdır. Diğer üyeler yorumlarını yaparsa yapsın sen kanıt felan sunmuşsun zaten neden yorumlara yanıt veriyorsun ki?
Bana yolladıkları adam diyorki Ömer Telliye mail attık ssler geçersizmiş ve bize karşı forumda şikayet konusu açıcaklarmış adamları öyle söylüyor :) SS ler geçersiz midir?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen efe şener »

EnesReiS` yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:15 pm anlamadığım nokta neden her kelimeniz de capslock kullanıyorsunuz?
Scofi,sadece konuyu açsan altına yorum yapmasan da yapsan da aynıdır. Diğer üyeler yorumlarını yaparsa yapsın sen kanıt felan sunmuşsun zaten neden yorumlara yanıt veriyorsun ki?
Enes adamızı kirletmek için yaptığı belli kendini haklı çıkarmak için her yoruma yalan atıyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

realemregokchek

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen realemregokchek »

west gaming yakın zamanda kurulmuş olum hiçkimseye ve hiçbir klana şahsi küfür tehdit ve hakarette bulunmamış bulunmayacaktır.Kıskançlık özenti ve psikolojik sorunlar sonucu bize iftira atmaya çalışan bir kaç kişi tarafından ismimiz karalanmaya çalışıyor.West Gaming Jailbreak her zaman medeni ve nezih ir ortamdır teşekkür ederim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

Kardeşim o zaman TEAMTR demi yalan konuşuyor veya uzak zamanlar değil 1-2 ay önce West Gaming'e şikayet yağarken demi o clanlar yalan söylüyordu?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen EnesReiS` »

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:17 pm
Bana yolladıkları adam diyorki Ömer Telliye mail attık ssler geçersizmiş ve bize karşı forumda şikayet konusu açıcaklarmış adamları öyle söylüyor :) SS ler geçersiz midir?
Doğrudur,normalde de ss'ler geçersiz ama şuan günlük cs ortamının web panellerinde kayıtlar-loglar denen birşey var. Kayıtlara bakıldığı an herşey dediğin gibiyse veya kanıtında geçen deliller varsa işin zor değil.
Ayrıca bu konunun şikayet bölümünde açılması gerektiğini sanıyorum galiba.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:20 pm Kardeşim o zaman TEAMTR demi yalan konuşuyor veya uzak zamanlar değil 1-2 ay önce West Gaming'e şikayet yağarken demi o clanlar yalan söylüyordu?
SCOFİ TEAMTR OLAYI ŞU TEAMTRDE GANG YETKİSİ OLAN BİR ARKADAŞ BİZİM TSDE ADAMLARA KENDI TSSINE CAGIRIP REKLAM ATMIŞTI ONURDA SSLEYİLE BİRLİKTE FACEBOOKDA PAYLAŞTI BUNUN İÇİNDE TAMTR KURUCUSU IMANSIZ HOCA SEN KONUA AÇTGINI GÖRÜNCE FIRSAT BİLİP İSİM KİRLETMEYE ÇALIŞIYOR İKİNİZDE BİRBİRİNİZİN YALANCISISINIZ

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

Normalde şikayet bölümü kapalıydı fakat gerçekten 2-3 aydır böyle sıkıntılar çektiğimizden ve bugün hadlerini cidden aştıkları için artık yazmak istedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:24 pm Normalde şikayet bölümü kapalıydı fakat gerçekten 2-3 aydır böyle sıkıntılar çektiğimizden ve bugün hadlerini cidden aştıkları için artık yazmak istedim.

YALAN KONUŞTUĞUN BURDAN BELLİ SERVERİ 1.5 AYDIR AÇIK NASIL 3 AYDIR AYNI DURUM :twisted:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

Bunun öncesinde de kaç defa beni abuk subuk nedenlerden banladınız...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 10:27 pm Bunun öncesinde de kaç defa beni abuk subuk nedenlerden banladınız...
KLANIMDA SENİN GİBİ BİR İNSANI BARINDIRMAZDIM YALANCI VE İFTİRACI ONURUN RAHTRI İÇİN BANIN KALKTI FORUMLARDA YALAN ATMAYA DEVAM ET HADİ ALLAHA EMANET 8-) 8-) 8-) 8-)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli