Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

West Gaming Şikayet

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
scofi.
Server Ip/DNS: 213.238.173.112
Clan İsmi: MaxFly Gaming
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

Ömer Bey, Dilerseniz diğer tüm yaptıkları saldırıların hatta ts3 ile ilgili yaptıkları abuk subuk fotoğraflara hakaret küfürlü paylaşımlarını da size mail , whatsapp yoluyla da İP ADRESLERİ ile birlikte ss olarak atabilirim Bilginize...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen efe şener »

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 9:47 pm
efe şener yazdı: Sal Eki 13, 2020 9:44 pm Kardeşlerim ben westgaming kurucusu AFFET bu yazılanlarla alakamız yoktur sadece isim kirletmek için yapılmıştır belli değil mi
Ne oldu Affet, doğruları ben yazınca Bide TeamTR de aynı sıkıntıları yazınca şimdi acıların çocuğunu mu oynuyorsun ? Gerçekleri yazdım her zaman söven küfür eden hatta benim bir fotoğrafımı alıp küfür edip avatarına koyan sen değil misin? Doğruları söylüyorum ve anlaşılan doğruları bu sefer forumda Ömer Telli ile paylaşınca seni korku salmış acıların çocuğunu oynuyorsun? Yazık sana harbiden. Bu foruma 100 şahitte getiririm yani yaptıklarına karşılık !

SCOFİ KENDİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİ BAŞKASINA YAPIYOSUN CLAWZIN AVATARINDA GEZDİRDİN :D TEAMTR İLE SORUNDA ŞU TEAMTRDEKİ OYUNCU TSMİZE REKLAM ATMIŞTI BİZDE AYIP DİYE KONUŞMAYA GİTTİK OYUNDAN BİZ SÖVMEDİK DÜŞMANLIGIMIZ OLDUGU ICIN KENDIN SOVUP SS ALMISSIN NICKE BAK BALIK ADAM BUNE BU KANIT DEGILDIR BU

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

BEN DAHA FAZLA CEVAP VERMEYECEĞİM, .ÇOĞU KLAN SİZDEN ŞİKAYETÇİ EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH GEREKEN YAPTIRIM SİZE YAPILIR. ÖMER BEY'E DE DAHA ÖNCE FORUM SAYFASINDA Kİ PAYLAŞIMIMDA DA DEDİĞİM GİBİ TÜM SSLERİ SİZE WHATSAPP , MAİL YOLUYLA İLETEBİLİRİM. İNŞALLAH TEZ ZAMANDA GEREKEN ADALET YERİNİ BULUR...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 9:54 pm BEN DAHA FAZLA CEVAP VERMEYECEĞİM, .ÇOĞU KLAN SİZDEN ŞİKAYETÇİ EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH GEREKEN YAPTIRIM SİZE YAPILIR. ÖMER BEY'E DE DAHA ÖNCE FORUM SAYFASINDA Kİ PAYLAŞIMIMDA DA DEDİĞİM GİBİ TÜM SSLERİ SİZE WHATSAPP , MAİL YOLUYLA İLETEBİLİRİM. İNŞALLAH TEZ ZAMANDA GEREKEN ADALET YERİNİ BULUR...

SON YAZDIGIMA CEVAP VEREMEDİN :lol:

SCOFİ KENDİNE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİ BAŞKASINA YAPIYOSUN CLAWZIN AVATARINDA GEZDİRDİN :D TEAMTR İLE SORUNDA ŞU TEAMTRDEKİ OYUNCU TSMİZE REKLAM ATMIŞTI BİZDE AYIP DİYE KONUŞMAYA GİTTİK OYUNDAN BİZ SÖVMEDİK DÜŞMANLIGIMIZ OLDUGU ICIN KENDIN SOVUP SS ALMISSIN NICKE BAK BALIK ADAM BUNE BU KANIT DEGILDIR BU

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

O CLAWZ DENİLEN OYUNCUNUZ BİZİM TS3'ÜMÜZE SALDIRI ATMAYA ÇALIŞIRSA BENDE EN AĞIR ŞEKİLDE CEVABINI VERİRİM , NİYE VERMİYİM? TS3 LERE SALDIRI YAPAN BİR ŞAHISI KLANINIZDA BARINDIRIYORSUNUZ ? SENDE BUNU AÇIKLA HADİ BAKIYIM !

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

efe şener

West Gaming Şikayet

scofi. yazdı: Sal Eki 13, 2020 9:59 pm O CLAWZ DENİLEN OYUNCUNUZ BİZİM TS3'ÜMÜZE SALDIRI ATMAYA ÇALIŞIRSA BENDE EN AĞIR ŞEKİLDE CEVABINI VERİRİM , NİYE VERMİYİM? TS3 LERE SALDIRI YAPAN BİR ŞAHISI KLANINIZDA BARINDIRIYORSUNUZ ? SENDE BUNU AÇIKLA HADİ BAKIYIM !
ÖMER KARDEŞİM BURADA BİZİM BİR SUÇUMUZ OLMADIĞI ÇOK BELLİ SADECE İSİM KİKRLETME İÇİN YAPILDIĞI BELLİ AYNISI MOONGAMİNGEDE YAPILDI ÖMER TELLİNİN ADELATİNE GÜVENİYORUM İSİM KİRTLEMEYE ÇALIŞMAYA DEVAM ET :mrgreen:

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

TS3'E KENDİN ADAM YOLLUYORSUN KENDİN GELMİYORSUN ADAMIN BİZİ ALELEN HAKARET EDİP TEHDİT EDİYOR BUNU AÇIKLASANA HADİ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
scofi.
İletişim:

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen scofi. »

https://hizliresim.com/RR7Q07

BU SS DE west gamingin adam yolladığı ss ve KÜFÜR, TEHDİT TEN DOLAYI BAN YEDİĞİ SS DİR. BİLGİNİZE ÖMER BEY.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ALPERENBASKAN

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen ALPERENBASKAN »

aga ben böyle birşey yaptıklarını sanmıyorum :)
En son ALPERENBASKAN tarafından Sal Eki 13, 2020 10:17 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

West Gaming Şikayet

Mesaj gönderen EnesReiS` »

anlamadığım nokta neden her kelimeniz de capslock kullanıyorsunuz?
Scofi,sadece konuyu açsan altına yorum yapmasan da yapsan da aynıdır. Diğer üyeler yorumlarını yaparsa yapsın sen kanıt felan sunmuşsun zaten neden yorumlara yanıt veriyorsun ki?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli