Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

MRPatron Ailesi - Csdurağı Özür Talebi

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.

Konu Sahibi
deneme321
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen deneme321 »

BY FURKAN ! yazdı: Sal Oca 01, 2019 4:34 pm
deneme321 yazdı: Sal Oca 01, 2019 4:33 pm
BY FURKAN ! yazdı: Sal Oca 01, 2019 4:32 pm

Okudum anladim o konuda sorun yok.
Demek istedigim sizden önce çok konu açildi şkayet bolumu acilsin diye onaylanmadi. Bende sizde açilmasini bekleyeceksiniz dedim.
Tamam bende anladım :D ama şansımı deneyim dedim burdaki önceliki talebim Şikayet bölümünün açılması zaten hayırlısı Ömer Abiyi bekliyoruz.
Sen Mrpatron dan kimsin ?
Konuda belirttim şahıs veya kişi olarak değil Klan olarak açtım konuyu. Devamını ozelden yazarsan sevinirim konu dagilmasin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

mrpatronun ilkdefa yasaklandıgını gördüm dier kişiler gibi mr patronda bir şansı hak ettigini düşünüyorum herseyin hayırlısı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
deneme321
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Ayaz Hepyek yazdı: Sal Oca 01, 2019 4:45 pm mrpatronun ilkdefa yasaklandıgını gördüm dier kişiler gibi mr patronda bir şansı hak ettigini düşünüyorum herseyin hayırlısı
Saolasın Ayaz Hayırlısı be kanka bekliyoruz :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ulyoS

Mesaj gönderen ulyoS »

MRPatron yasaklısın, şaka şaka. Konuyu bilmeyen veya hatırlamayanlar için ;

Arkadaşlar Kerim'in ajan gönderdiğini öne sürmüşlerdi, sonrasında konuyu kapatmak isterken yasaklı kişiler ts3 gelmesi durumunda onlarla aynı odada ve yetkide oldukları gerekçesi ile anında yasaklandılar.

Bu öyle büyük bir hata değil, saldırı atmadınız. Ben görmedim veya duymadım CSDurağına laf ettiğinizi yasaklandıktan sonra, bu sunucuyu bitiricem de demediniz. Şikayet bölümü açılınca ve özür konusu açtığınızda affedileceğiniz aşikar ancak herkes gibi bekleyecek ve şu zamandan önce açılmasını umut etmeyeceksiniz sonuçta açılmazsa hayal kırıklığı olur sizler için.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Barbaros
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS38.CSDuragi.Com
Clan İsmi: Rebellion

Mesaj gönderen Barbaros »

MRPatron CSDuraginda ilk defa yasaklanmiştir ve yanlişlikla bi hata yaptilar inşallah yasaklari kalkar yusuf ve bogiye selam söle

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
deneme321
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

ulyoS yazdı: Sal Oca 01, 2019 5:00 pm MRPatron yasaklısın, şaka şaka. Konuyu bilmeyen veya hatırlamayanlar için ;

Arkadaşlar Kerim'in ajan gönderdiğini öne sürmüşlerdi, sonrasında konuyu kapatmak isterken yasaklı kişiler ts3 gelmesi durumunda onlarla aynı odada ve yetkide oldukları gerekçesi ile anında yasaklandılar.

Bu öyle büyük bir hata değil, saldırı atmadınız. Ben görmedim veya duymadım CSDurağına laf ettiğinizi yasaklandıktan sonra, bu sunucuyu bitiricem de demediniz. Şikayet bölümü açılınca ve özür konusu açtığınızda affedileceğiniz aşikar ancak herkes gibi bekleyecek ve şu zamandan önce açılmasını umut etmeyeceksiniz sonuçta açılmazsa hayal kırıklığı olur sizler için.
Değerli yorumun için teşekkür ederim, hayırlısı bekliyoruz Kerimle konuştuk tüm sıkıntılarimizi çözdük şikayet bölümünü bekleyin dedi bayadır bekliyoruz şuanda hiçbir cs serverimiz bulunmamakta zaten, burda hizmet almayı bekliyoruz oyunculardan gelen yoğun istek uzerine bizde şansımızı demek istedik. Tekrardan Teşekkürler.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
deneme321
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Barbaros yazdı: Sal Oca 01, 2019 5:01 pm MRPatron CSDuraginda ilk defa yasaklanmiştir ve yanlişlikla bi hata yaptilar inşallah yasaklari kalkar yusuf ve bogiye selam söle
Aleyküm selam kardeşim, şikayet bölümü açılsa bi herşey cok guzel olucakta hayırlısı belki bir umit :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

YozgatleV2

Mesaj gönderen YozgatleV2 »

Kerimin haberi varmi sıkıntılari cozmende benle sıkıntını cozceksin? Olayda ben varim kerim yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

YozgatleV2

Mesaj gönderen YozgatleV2 »

Ztn cozmene gerek yok almissiniz serverinizi ama solemiyosunuz 😂😂

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
deneme321
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

YozgatleV2 yazdı: Sal Oca 01, 2019 5:06 pm Kerimin haberi varmi sıkıntılari cozmende benle sıkıntını cozceksin? Olayda ben varim kerim yok.
Kerimin haberi var yada yok bu seni ilgilendirmez kardeşim. Biz konuştuk yalan soyliyecek halimde yok, benim muhattabım sen değil Ömer TELLİ'dir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli