Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Respect Gaming Başka Sunucu devam ediyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

bir yeri temizliyorsun bir yerden çıkıyor. Belki bununla ilgili bir alakan yoktur.
Fakat dün akşam kontrol ettik. Farklı sunucuda adınıza sunucu vardı ve reklamları vs. sslerde görüldüğü gibi tarihler yeni idi. Bize sorulursa bu yönde cevap vereceğiz.

Taraflı değiliz. Madem böyle birşey var adam gibi çıkıp söyleyeceksiniz. Yardım adı altında gizli kapaklı işler yapmanıza gerek yok. Hiç böyle birşeye karışmadık diyorsanızda adam akıllı ts3 ünüze diğer sunucudaki server ismine dikkat edeceksiniz. Bazı hatalar af istemiyor.
3. Yasaktan sonra yapılan yanlışlar konusunda yanlışlıkla olabileceğini sanmıyorum.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

MANAFOR* yazdı: Pzt Şub 04, 2019 5:33 pm
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 4:35 pm Hellforce'nin insanları yasaklatma merakını neye bağlayabiliriz? Hep sizden görüyoruz bu tarz konuları ve kendi kafanıza zıt olanlarla tartışma içindesiniz. Onun yerine aranızda konuşup bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Açıkçası Enes denilen şahısı uslubu nedeniyle fazla sevmem ama sizinde bu çabanız size hiç yakışımıyor.
Kardeşim Bize Diyorsunki Adamla Gidin Konuşun Falan Şikayet Bölümüne Konu Acmısın İnka Gaming Başka Firmada Falan Diye DNS Yönledirmesi Var. 1 Cisi Araşdırmamısın DNS Nereye Bağlı Diye Hemen Tak Diye Yazmısın. 2 cisi Kendin Gidib Konuşmamısın Direk Şikayet Bölümüne Konu Acmısın EEE :?:
Biz Gidib Respect Klanı Ve Enesle Kounşmağa Ailevi Küfür Yedik Poke Bot Atılar Tsden Düşdük Biz Bida O Tsye Girermiyiz ?
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 5:05 pm Şuanda şikayet ettiğiniz şeyden dolayı bir yaptırım olacağını sanmıyorum ben. Karar Ömer beyin. Sizede iyi forumlar.
Bide Diyorsun Yaptırım Yapılmıcak Falan Aynı Şeyi Sen Şikayet Bölümüne Konu Acmısın Başka Firmadan Server Almışlar Csduraginda Serverleri Ola Ola. EE Aynı Konu Değilmi ?
2 Klanda Yani Inka Ve Respect Hizmet Sözleşmesini Aşıyorlar Gerekeni Yapılır Elbet.
Bak şimdi şahincik benim araştırıp araştırmadığımı sen bilemezsin. Çoğu zamandır susuyorum ancak helforce klanı olarak hep birine çamur atma birini yasaklatma çabası var. Yasaklatma işlemini şikayeti bizde yapiyoruz evet ama sizi kadar sık ve taraflı değil. Adım kadar eminim ki sizin kafanıza uyan kişiler yasaklı bir işlem dahi yapsa takmadan geçiyorsunuz. Ama sizin lafınıza uymayan kişileride sizi yasaklatıcaZ bahanesi ile tekme atmaya çalışıyorsunuz. Ama öyle olmuyor şahinim. Ek olarak benim açtığım konuda ki yanlış anlamayı anladım baktım konuştum oldu ve bitti.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 7:23 pm
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 4:35 pm Hellforce'nin insanları yasaklatma merakını neye bağlayabiliriz? Hep sizden görüyoruz bu tarz konuları ve kendi kafanıza zıt olanlarla tartışma içindesiniz. Onun yerine aranızda konuşup bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Açıkçası Enes denilen şahısı uslubu nedeniyle fazla sevmem ama sizinde bu çabanız size hiç yakışımıyor.
Kardeşim Bize Diyorsunki Adamla Gidin Konuşun Falan Şikayet Bölümüne Konu Acmısın İnka Gaming Başka Firmada Falan Diye DNS Yönledirmesi Var. 1 Cisi Araşdırmamısın DNS Nereye Bağlı Diye Hemen Tak Diye Yazmısın. 2 cisi Kendin Gidib Konuşmamısın Direk Şikayet Bölümüne Konu Acmısın EEE :?:
Biz Gidib Respect Klanı Ve Enesle Kounşmağa Ailevi Küfür Yedik Poke Bot Atılar Tsden Düşdük Biz Bida O Tsye Girermiyiz ?
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 5:05 pm Şuanda şikayet ettiğiniz şeyden dolayı bir yaptırım olacağını sanmıyorum ben. Karar Ömer beyin. Sizede iyi forumlar.
Bide Diyorsun Yaptırım Yapılmıcak Falan Aynı Şeyi Sen Şikayet Bölümüne Konu Acmısın Başka Firmadan Server Almışlar Csduraginda Serverleri Ola Ola. EE Aynı Konu Değilmi ?
2 Klanda Yani Inka Ve Respect Hizmet Sözleşmesini Aşıyorlar Gerekeni Yapılır Elbet.
Bak şimdi şahincik benim araştırıp araştırmadığımı sen bilemezsin. Çoğu zamandır susuyorum ancak helforce klanı olarak hep birine çamur atma birini yasaklatma çabası var. Yasaklatma işlemini şikayeti bizde yapiyoruz evet ama sizi kadar sık ve taraflı değil. Adım kadar eminim ki sizin kafanıza uyan kişiler yasaklı bir işlem dahi yapsa takmadan geçiyorsunuz. Ama sizin lafınıza uymayan kişileride sizi yasaklatıcaZ bahanesi ile tekme atmaya çalışıyorsunuz. Ama öyle olmuyor şahinim. Ek olarak benim açtığım konuda ki yanlış anlamayı anladım baktım konuştum oldu ve bitti.
SENİNDE bilmedigin bişeler var konuya giriyorsun bu adam benım ts3me serverıme saldırı atıyor ajan gönderiyor ve ayiretten bu konudaki yorumları görseydin nasıl biri oldugunu zaten anlarsın bende kendisinin hatalarını gördum sikayet ettim ve buda seni alakadar etmez kimi şikayet edip etmicem hellforce böle şöle diyorsun biz bugattileri yasaklattık ve onlarda zaten belli nasıl insanlar oldugunu birşeyler bilmiyorsun etmiyorsun sadece forumda görduklerınle yorum yapıyorsun bizim klanımız sizin kurucularından noel dayı ve barboros ömer iyi bilir ve onlarda kardeşlerim gibi cogu zman susuyorsam sana karşı onların hatrına susuyorumdur..konuyu kirletmeyelim ömerbey cevabını vericekdir..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ReaLReiS

Mesaj gönderen ReaLReiS »

arkdaşar bilmiyorsunuz yorum yapıyorsunuz sizin tek bildginiz forumda yapılan yorumlara dayanakarak yorum yapıyorsunuz bırakın ömerbey cevabını versın gereken neyse oo olsun konuyu dragon konuya girdin konuyu nerden nerelere taşıdın adamlar kanıtlarını sunmuş cevab vermekde sayın ömerbeye aittir

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Şub 04, 2019 7:34 pm

SENİNDE bilmedigin bişeler var konuya giriyorsun bu adam benım ts3me serverıme saldırı atıyor ajan gönderiyor ve ayiretten bu konudaki yorumları görseydin nasıl biri oldugunu zaten anlarsın bende kendisinin hatalarını gördum sikayet ettim ve buda seni alakadar etmez kimi şikayet edip etmicem hellforce böle şöle diyorsun biz bugattileri yasaklattık ve onlarda zaten belli nasıl insanlar oldugunu birşeyler bilmiyorsun etmiyorsun sadece forumda görduklerınle yorum yapıyorsun bizim klanımız sizin kurucularından noel dayı ve barboros ömer iyi bilir ve onlarda kardeşlerim gibi cogu zman susuyorsam sana karşı onların hatrına susuyorumdur..konuyu kirletmeyelim ömerbey cevabını vericekdir..
İlahi ayazcımda noeldayi ve barbaros ve server ne? Ben TS3'e girmiyorum tek İletişim yolum burası onlarla. ++ artık şu "biz yasaklattık" kafasından çıkmanız lazım. Iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

Bu Senin Klanında Veya Senin Cevrende Değiler. Biz Şikayet Ettikde Bi Nedenimiz Var Boş Yere Kimseyi Şikayet Etmiyoz. Adamlar Bizle Anlaşamıyo Sorunu Var 1000 Kere Adamları Geldi Tsye Respect Sizi Böyle Yapıcak Şöyle Yapıcak Bunları Bize Yapıyorlar Sana Değil Bunları En İyi Biz Biliriz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

Yetkililer Baka Bilirmisiniz Boş Yere Yorum Attıb Konuyu Kilitliyorlar Ömer Beye Konuyu İletirmisiniz Ve Konu Hakkında Cevab Ne Zaman Gelir ?
@Taha Demirbaş
@Yek'-ta
@PaZee

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Bekleyecekmisiniz siz. ? Doğru düzgün tartışamıyorsunuz bile. Alt tarafı oyun. Bu kadar birbirinize girecek birşey yok. Haklı olsanız bile haksız duruma düşüyorsunuz.

Ömer Bey zamanı gelince bakar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

Taha Demirbaş yazdı: Pzt Şub 04, 2019 6:49 pm bir yeri temizliyorsun bir yerden çıkıyor. Belki bununla ilgili bir alakan yoktur.
Fakat dün akşam kontrol ettik. Farklı sunucuda adınıza sunucu vardı ve reklamları vs. sslerde görüldüğü gibi tarihler yeni idi. Bize sorulursa bu yönde cevap vereceğiz.

Taraflı değiliz. Madem böyle birşey var adam gibi çıkıp söyleyeceksiniz. Yardım adı altında gizli kapaklı işler yapmanıza gerek yok. Hiç böyle birşeye karışmadık diyorsanızda adam akıllı ts3 ünüze diğer sunucudaki server ismine dikkat edeceksiniz. Bazı hatalar af istemiyor.
3. Yasaktan sonra yapılan yanlışlar konusunda yanlışlıkla olabileceğini sanmıyorum.
taha bey konuda bazı arkdasların bir alakası bile yok kendileri yorum yapıyor bizde cevab vermek zorunda kalıyoruz tekrardan ilgi ve alakanız icin tsk iyi forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Herhangi bir reklam vs gözükmüyor
1 hafta sonra tekrar kontrol edeceğim
bizdeki sunucuda yazılı olan ts3 ve facebook adreslerine kadar kontrol edilecek, başka bir ip çıkar ise hesap kapatılacak

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli