Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Respect Gaming Başka Sunucu devam ediyor

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

sakarşakir
Server Ip/DNS: 213.238.173.110
Clan İsmi: CreweeSS Gaming

Mesaj gönderen sakarşakir »

Yek'-ta yazdı: Pzr Şub 03, 2019 9:13 pm Cskurdu kimin?
Enes Dalga Nın

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek
Server Ip/DNS: cs32.csduragi.com
Clan İsmi: HellforceGaming

Mesaj gönderen Ayaz Hepyek »

sakarşakir yazdı: Pzt Şub 04, 2019 1:48 pm
Ayaz Hepyek yazdı: Pzr Şub 03, 2019 5:49 pm merhabalar ayın ömer bey ve sayın yetkililer respect gaming hem csduraginda hemde oyt baska firmada ipler kullanıyorlar her iki ipleride jailbreak olarak kullanılıyor gereken yapılmasını taleb ediyorum iyi günler iyi forumlar

csduragi server ip : cs92.csduragi.com

başka firma ss : http://prnt.sc/mg0yw8

csduragi ss : https://prnt.sc/mg0zd4

baska sunucu youtube reklam : https://www.youtube.com/watch?v=awzQnEUD7Ew

facebook sayfa baska forum reklam : https://prnt.sc/mfp49v
Ayaz Hep Yek Benimde Sikayetim Var Sw de Reklamlarını Aldım
Kimden sikayetiniz var ve şikayet bölümüne kanıtlarla konu aciniz fakan konu açmadan önce kuralları okumanizi tavsiye ederim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Hellforce'nin insanları yasaklatma merakını neye bağlayabiliriz? Hep sizden görüyoruz bu tarz konuları ve kendi kafanıza zıt olanlarla tartışma içindesiniz. Onun yerine aranızda konuşup bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Açıkçası Enes denilen şahısı uslubu nedeniyle fazla sevmem ama sizinde bu çabanız size hiç yakışımıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek

Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 4:35 pm Hellforce'nin insanları yasaklatma merakını neye bağlayabiliriz? Hep sizden görüyoruz bu tarz konuları ve kendi kafanıza zıt olanlarla tartışma içindesiniz. Onun yerine aranızda konuşup bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Açıkçası Enes denilen şahısı uslubu nedeniyle fazla sevmem ama sizinde bu çabanız size hiç yakışımıyor.
gerekli cevabı taha bey vermiş enis bana saldırı atma cabası gösterir ajan yollarsa ts3me bende onun hatalarını suclarını göre hareket ederim kimse kimseyi yasaklatma cabası yok neden göz yumalımki ben kendisiyle insan gbi konusmak istedim kendileri manaforda bende dahil ailevi küfür yiyere poket bot atarak tslerinden attı ve lakin konunun yorumlarında enesin bir cok yorumlarında tas kafa gbi yalakalık yapıyorsunuz gibi yorumlarda bulundu benden ne dememi bekliyorsunuz zaten yorumlarını ben bildirdim ve tahabey gerekli cevabı vermiş ee yani biz şikayet etmiyelim bildirmiyelim herkes suç işlesin ve lakin bu arkdas yasagı kalkdıgı halde neden yapıyor bunu düşündünüzmü hak tanıldı affedildi ve devam etmesi cabası bende anlamadım benim dicegim bişe yok hak eden hakkettigi cezayı alır die düşünüyorum benimde sucum kusurum varsa yetkililer zaten gerkeni yapar tsk iyi forumlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Ayaz Hepyek yazdı: Pzt Şub 04, 2019 4:59 pm
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 4:35 pm Hellforce'nin insanları yasaklatma merakını neye bağlayabiliriz? Hep sizden görüyoruz bu tarz konuları ve kendi kafanıza zıt olanlarla tartışma içindesiniz. Onun yerine aranızda konuşup bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Açıkçası Enes denilen şahısı uslubu nedeniyle fazla sevmem ama sizinde bu çabanız size hiç yakışımıyor.
gerekli cevabı taha bey vermiş enis bana saldırı atma cabası gösterir ajan yollarsa ts3me bende onun hatalarını suclarını göre hareket ederim kimse kimseyi yasaklatma cabası yok neden göz yumalımki ben kendisiyle insan gbi konusmak istedim kendileri manaforda bende dahil ailevi küfür yiyere poket bot atarak tslerinden attı ve lakin konunun yorumlarında enesin bir cok yorumlarında tas kafa gbi yalakalık yapıyorsunuz gibi yorumlarda bulundu benden ne dememi bekliyorsunuz zaten yorumlarını ben bildirdim ve tahabey gerekli cevabı vermiş ee yani biz şikayet etmiyelim bildirmiyelim herkes suç işlesin ve lakin bu arkdas yasagı kalkdıgı halde neden yapıyor bunu düşündünüzmü hak tanıldı affedildi ve devam etmesi cabası bende anlamadım benim dicegim bişe yok hak eden hakkettigi cezayı alır die düşünüyorum benimde sucum kusurum varsa yetkililer zaten gerkeni yapar tsk iyi forumlar
Şuanda şikayet ettiğiniz şeyden dolayı bir yaptırım olacağını sanmıyorum ben. Karar Ömer beyin. Sizede iyi forumlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Konuyu neye bağladınız bilmiyorum adam akıllı ortam kurarken niye emeği eziyorsunuz anlamıyorum zorla birine bulaşmazken sırf keyif olsun diye konu açıyorsunuz. Neyse bizim konuşmamıza gerek yok son karar yöneticide.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Ayaz Hepyek

Taha Demirbaş yazdı: Pzt Şub 04, 2019 12:25 am
EnesReiS` yazdı: Pzr Şub 03, 2019 9:36 pm
ReaLReiS yazdı: Pzr Şub 03, 2019 9:35 pm son kac gündür ben takıb ediyorum konuları yani durum şunu gösteriyor enes dicek bişe bulamadı konu hakkında hellforce klanına yürümeye başlamış zaten sslerde baska sunucuda oldugunu aktıflıkler belli pişmanlık böle göstermez enes
real ben pişman değilim bilader. yaptığım suçta değil sende hellforceyi savun :) hangi ts desiniz birlikte mesajlarmı atıyorsunuz acaba :D
Konu içerisinde fazla alevlenmişsin. Sönmeye ihtiyacın var sanırım. Bir sonraki hatanda uyarı sınırını dolduracaksın.
+ Hizmet sözleşmesini aşan her şey ne olursa olsun suçtur. Hizmet verenin gereken yaptırımı yapma hakkı vardır.
+

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MANAFOR*
İletişim:

Mesaj gönderen MANAFOR* »

Kardeşim Bize Diyorsunki Adamla Gidin Konuşun Falan Şikayet Bölümüne Konu Acmısın İnka Gaming Başka Firmada Falan Diye DNS Yönledirmesi Var. 1 Cisi Araşdırmamısın DNS Nereye Bağlı Diye Hemen Tak Diye Yazmısın. 2 cisi Kendin Gidib Konuşmamısın Direk Şikayet Bölümüne Konu Acmısın EEE :?:
Biz Gidib Respect Klanı Ve Enesle Kounşmağa Ailevi Küfür Yedik Poke Bot Atılar Tsden Düşdük Biz Bida O Tsye Girermiyiz ?
Dragan Ratkoviç yazdı: Pzt Şub 04, 2019 5:05 pm Şuanda şikayet ettiğiniz şeyden dolayı bir yaptırım olacağını sanmıyorum ben. Karar Ömer beyin. Sizede iyi forumlar.
Bide Diyorsun Yaptırım Yapılmıcak Falan Aynı Şeyi Sen Şikayet Bölümüne Konu Acmısın Başka Firmadan Server Almışlar Csduraginda Serverleri Ola Ola. EE Aynı Konu Değilmi ?
2 Klanda Yani Inka Ve Respect Hizmet Sözleşmesini Aşıyorlar Gerekeni Yapılır Elbet.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Enes Berke
Server Ip/DNS: 213.238.173.80
Clan İsmi: Jessinary
İletişim:

Mesaj gönderen Enes Berke »

Şikayet Eden Kişilerin Gözden Kaçırdığı Birşey Var Onu Ekleyeyim Adamlar Zaten İpnin İsmini Değiştirmişler Direk Ama Top15 Sıfırlamayı Unutmuşlar İp nin yanında top15 var oraya bastığımız zaman karşımıza bu resim çıkıyor:
Resim

Şimdi Çoğu Arkadaş Bana Sen Ne Karışıyosun ? Sanane Bundan Tarzı Şeyler Söyleyebilir ; Bu Haktır Haksızlığın Olduğu Yerdede Susacak Değilim

Düzenlendi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Enes Berke yazdı: Pzt Şub 04, 2019 6:24 pm Şikayet Eden Kişilerin Gözden Kaçırdığı Birşey Var Onu Ekleyeyim Adamlar Zaten İpnin İsmini Değiştirmişler Direk Ama Top15 Sıfırlamayı Unutmuşlar İp nin yanında top15 var oraya bastığımız zaman karşımıza bu resim çıkıyor:
Resim

Şimdi Çoğu Arkadaş Bana Sen Ne Karışıyosun ? Sanane Bundan Tarzı Şeyler Söyleyebilir ; Bu Haktır Haksızlığın Olduğu Yerdede Susacak Değilim

Düzenlendi
Helal olsun o kadar adam anlamadı bir tek sen anladın teşekkür ederim kardeşim, forum yetkilileride bana karşı yapılan haksızlığı görse bu sunucunun haksızlık yapmadığı gözümüzde belli olacak ama bu bana karşı yapılan iftiralarında bir sebebi olsa bu konudada sevinecez.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli