Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Luxury Gaming [Ömer Telli Küfür + CSD Serverine Saldırı]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
SinanGNR
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: CS84.CSDuragi.COM
Clan İsmi: TeamTR Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen SinanGNR »

Ktalko yazdı:Egoya Bak Ya. Konu Açıyorsanız Herkese Açık Olur. Adamları Teşvik Edip Sonrada Alakası Olmayanlar Yazmasın Diye Birşey Yok. O Zaman Foruma Konu Açmayın? Ne Yapıcağınızı Şaşırmışsınız. Teşvikden Dolayı Asıl Ceza-i İşlem Size Uygulanmalı. Adamları Teşvik Ediyorsunuz. Ayrıca Paneli Ver Diyende Özel Üye.?
Konuyu açan benim kardeşim konu herkese açık ama gereksiz yorumada gerek yok teşvik diye birşey yok bu ilk değil Luxury nin kurucusunun ipsine baklırsa kaç kere yetkiyle serverimize girip neler yaptıkları gösterilir 10 tane ss attım ilgilenen yok bot diye iftira atıyorlar kanıt yok ortada adamlar sadece iftira atarlar yaptıkları şeyleri yalanlarlar adam küfür ettiğini dün kabul edip bu gün forumda beyli konuşup yalanlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

Güvenmediğiniz Kişilere Yetki Vermeyin?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
SinanGNR
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

zaten vermiyoruz neyi anlatmaya çalışıyorsun kaç saattir boş yorum yapıyorsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

O Zaman Gelipte Yetkiyle Saldırı Yapıyorlar Demeyin. Ömer Beyin O Mesaja Vericeği Cevabı Verdim. Siz Ömer Beyedemi Boş Yorum Yapmayın Diceksiniz?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
SinanGNR
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Ömer Bey yapmadığı için adamlar video açık açık saldırı yapıcaz paneli ver diyorlar yazan kişi veriyimi diye sormuyor panel varmı diyorlar nabcaksınız abi diyor oda saldırı yapcaz diyor neyin açıklamasını yapalım daha?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
SinanGNR
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Bide konu başlığını okuyun saldırı konusunda haksız olabiliriz ama küfür konusu gözden kaçmış olamaz.CSD den server alıp sahibine küfür etmek alaya almak birşey anlamıyor demek ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Ktalko Uzatma Kardeşim Konuda Neyin Ne Oldugunu Biz Biliyoruz Sen Degil

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

Gerçekler Acıdır. Mesaj Atmamızı İstemiyorsanız Facebooktan Veya Mailden Atsaydınız. Sizde Csdurağı Karşısınde Önemli Biri Değilsiniz Biz Biliyoruz Sen Değil Diyip Ego Kasmanıza Gerek Yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Poseidon*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Poseidon* »

"Boş yorum" ne kadarda gereksiz bir cümle herkese açık bir forum burası mod onayı gerekmeden mesaj atabiliyoruz dimi? Atabiliyoruz evet.
O videoya gelir isek hem konuştuğu insan yeşilde ama orjinal ÖmerReis yeşilde değil, konuştuğu insanın sonunda birşey yok ama ÖmerReisin sonunda kalp var? Bunuda açıklayın Uidlere bakılamaz çünkü videoda Uid paylaşmamışsınız. Ts3 Loglarıda 24 saatlik benim bildiğim. ÖM loglarınada bakılmamakta. Ne kadar saçma dimi Ömer'in dolan bir serveri var memnunum diyor forumda o kadar aktif ve mesaj kasmış bir yerlerden yardım etmeye çalışıyor, benim serverimin bizzat ben yokken eklentilerini kendisine yaptırdım ts3ümü kendisine yaptırdım ve tanımıyorken yaptırdım bunları o zamanda saldırı atabilirdi? Atmadı ve ben o kadar zamandır Ömer ile iş yapıyorum ve hiçte saldırı attığını görmedim. Ömer beye küfür ettiğini görmedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

IMANSIZ WINSTON HOCA
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.44
Clan İsmi: Wild Gaminq
İletişim:

Mesaj gönderen IMANSIZ WINSTON HOCA »

Simdi TeamTR arkadas Diger Videoda Saldırı Yapıcagını Acık Acık Soyluyolar Bİz Panel Felan Kimseye Vermicez Hadi Tamam Ama Bu Boyle Nereye Kadar Gidicek Bu Adamlar Csduraginin Bir Serverine Saldırı Yapıcaklarını Soyluyolar Başka Bi Clanla Sorunları Olsa Orayada Yapıcaklar Onun Yerine Sussalar Serverlerine Baksalar Daha Mantıklı Degilmi Mesala Bizim Gibi Ben Giidp Ozur Diliyorum Boş Bir Konu Dıyorum Kapatalım Diyorum Adam Tamam Diyor 1 gün Sonra Ömer Telliye Sövuyor Saldırı Yapıcagını Soyluyolar Bu Clanın Csduragından Tamamen Yasaklanması Lazım Baska Bi Clanla Sorunları Olsa O Clanada Aynı Şeyi Yapıcaklar Şahsen Ben Şuan Cok Rahatsızım Serverimde İstedigim Gibi Takılamıyorum İnşallah @ÖmerTelli Geregini Yapar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli