Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dünya Birincisi İmparator Gaming Jailbreak

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Ion.If yazdı:Ömer bey detayli bir araştirma bekliyorum şunu bilirim serverimde bot bulundurmadim bulundurmamada bende yurt dişindayim yukardaki arkadaş için cevabim budur bende afk attiyorum hangi mantikla sen bunu sorabiliyorsun yurtdişindaki adam afk mi attiyor :D yurt dişindaki insan nin hali bir başka mi ne? saçmalamayin lütfen

ömer telli sizdende detayli bir inceleme istiyorum eğer botsak serveri komple kapatin....

yok değilsekte giden hakkimizi düzeltin...

Evet detaylı bir inceleme yapıyorum şuan . Ayrıca şu arkadaşın attığı mesaj şurda dursun. Özelliklede direk serverdan çıkış yapıyor bu iraz dikkat çekici mi diye belirtip başkalarına sucu atıp savunmaya geçiyor. Birazdan tüm detaylı loglar ve detaylar gelecek. Bunun sonucunda iş bota çıkıyor gibi gözükmekte sunucunuz kapatılacak ve yasaklanacaksınız
Xander yazdı:Pardon ama attıgınız ssdeki kişiler rank sıfırlandıktan sonra direk serverdan çıkış yapıyor bu biraz dikkat çekici değilmi ?
Bildiğiniz gibi kaos gaming cogu servera saldırı yapıyo kapattırmak için veya gt sıfırlamak için herşeyi yaparlar...
VPN,VDS,VPS herşeyi kullanırlar sırf bizi rezillik duruma dusurmek için detaylı araştırma istiyorum sunucuda kapanırsa kapansın yapıcak birşey yok !
Geçende actıgım konuyu gormussunuzdur "Kaos akını pazara başladı" ve şikayet konusuna herhangi bir konu acılmadan ve bunu biz görmeden direk işlem yapılıyor..
DETAYLI ARAŞTIRMA ISTIYORUZ!

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

seypa
İletişim:

Mesaj gönderen seypa »

Ion.If yazdı:
seypa yazdı:
Ion.If yazdı:Buda bir haksizliktir işte neyse birşey demiyorum ömer bey detayli bir inceleme yapabilirsiniz şuan o vpn vds algilandiğiniz arkadaşlar ilen görüşüyoruz ayni ip ilen giriş yapıyorlar fakat bende vds vps algiliyorum ama nedense bilgisayarina bağlandiğimda herşey yollunda birşey yok benim gibi yurt dişinda yaşayan insanlar
aynı ipden birden fazla kişinin girmesi yasak ?
ayni ip ? bana ömer tellini attiği resimde ayni ip gösterirmisin ?
cümle eksikliğinden dolayı ilk okunduğumda yanlış anlamışım her neyse battı balık yan gider

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xander
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: xx - נв
İletişim:

Mesaj gönderen Xander »

Ömer TELLİ yazdı:
Ion.If yazdı:Ömer bey detayli bir araştirma bekliyorum şunu bilirim serverimde bot bulundurmadim bulundurmamada bende yurt dişindayim yukardaki arkadaş için cevabim budur bende afk attiyorum hangi mantikla sen bunu sorabiliyorsun yurtdişindaki adam afk mi attiyor :D yurt dişindaki insan nin hali bir başka mi ne? saçmalamayin lütfen

ömer telli sizdende detayli bir inceleme istiyorum eğer botsak serveri komple kapatin....

yok değilsekte giden hakkimizi düzeltin...

Evet detaylı bir inceleme yapıyorum şuan . Ayrıca şu arkadaşın attığı mesaj şurda dursun. Özelliklede direk serverdan çıkış yapıyor bu iraz dikkat çekici mi diye belirtip başkalarına sucu atıp savunmaya geçiyor. Birazdan tüm detaylı loglar ve detaylar gelecek. Bunun sonucunda iş bota çıkıyor gibi gözükmekte sunucunuz kapatılacak ve yasaklanacaksınız
Xander yazdı:Pardon ama attıgınız ssdeki kişiler rank sıfırlandıktan sonra direk serverdan çıkış yapıyor bu biraz dikkat çekici değilmi ?
Bildiğiniz gibi kaos gaming cogu servera saldırı yapıyo kapattırmak için veya gt sıfırlamak için herşeyi yaparlar...
VPN,VDS,VPS herşeyi kullanırlar sırf bizi rezillik duruma dusurmek için detaylı araştırma istiyorum sunucuda kapanırsa kapansın yapıcak birşey yok !
Geçende actıgım konuyu gormussunuzdur "Kaos akını pazara başladı" ve şikayet konusuna herhangi bir konu acılmadan ve bunu biz görmeden direk işlem yapılıyor..
DETAYLI ARAŞTIRMA ISTIYORUZ!
Kimseye suc attıgım yok yaşadıgımı soyluyorum biliyosunuz slayer mustafa honor gamingi alt klan diyerke kapattırdı gecen gun tslerimize geldi banladık ben yaşadıgımı soyluyorum !

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Ekran görüntüsündeki 170.75.162.202 ip adresini ele alalım. Bu IP adresi Lunanode Hosting Inc. e bağlı. Lunanode VPN sağlayıcısı değil.

77.81.107.185 bu ip adreside virtonoya bağlı. Bu adamlarda VPN desteği vermiyor, VDS/VPS desteği veriyor.

Hayır bide ip adresinizde 2-3 tanede yurt dışı çıkmıyor, baya çıkıyor. Hala burada laf yapıyorsanız bir şey diyemem. O giren oyuncularla dünya birisincisi yazdırmak güzelde o giren oyuncuların vds olduğu çıkınca niye suçu başkalarına atıyorsunuz? IP adresinize giren oyuncuları hiç kontrol ettirmediniz mi? Az evvel gelin bütün oyuncular için TW veririm yazarken niye şimdi bütün oyuncular çıktı kesinlikle kaosun işi diyorsunuz? Bence çırpınışlarınız bizi aptal yerine koymak istediğinizin bir göstergesi, devam ederseniz gerçekten kabak tadı vermeye başlayacak.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xander
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: xx - נв
İletişim:

Mesaj gönderen Xander »

Yek'-ta yazdı:Ekran görüntüsündeki 170.75.162.202 ip adresini ele alalım. Bu IP adresi Lunanode Hosting Inc. e bağlı. Lunanode VPN sağlayıcısı değil.

77.81.107.185 bu ip adreside virtonoya bağlı. Bu adamlarda VPN desteği vermiyor, VDS/VPS desteği veriyor.

Hayır bide ip adresinizde 2-3 tanede yurt dışı çıkmıyor, baya çıkıyor. Hala burada laf yapıyorsanız bir şey diyemem. O giren oyuncularla dünya birisincisi yazdırmak güzelde o giren oyuncuların vds olduğu çıkınca niye suçu başkalarına atıyorsunuz? IP adresinize giren oyuncuları hiç kontrol ettirmediniz mi? Az evvel gelin bütün oyuncular için TW veririm yazarken niye şimdi bütün oyuncular çıktı kesinlikle kaosun işi diyorsunuz? Bence çırpınışlarınız bizi aptal yerine koymak istediğinizin bir göstergesi, devam ederseniz gerçekten kabak tadı vermeye başlayacak.
Kaostan herşeyi ben beklerim sadece bir tahmin kesin diye dediğim birşey yok isterseniz sizlere yurt dışından girenlerin listesini hazırlıyayım klandaki ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

Konuyu kitliyorum, birazdan resimlerle , loglarla kanıtları sunup sunucu sahiplerinden savunma isteyeceğiz

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

Şu saatten sonra serverınız da veya ts3ünüzde bir sıfırlama olursa direk hesapları kapatırım. Hepsinin karşılaştırılması yapılacak.

Aşağıdaki bu arkadaşların hepsinin ts3deki nickleri ve satın almış olduğu VPNlerin hesap/fatura görüntülerini atınız

Kod: Tümünü seç

---------------------------------------------------
[SUBASI] Motork - 176.114.3.99 ( thehost network 3 )                     - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
----------------------------------------------------
[YENICHERI-AGASI] - Cent 167.114.213.216 [lunanode-hosting]              - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
[YENICERI-AGASI] - sONONE - 162.250.189.225 (  RICA-WEB-SERVICES )       - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
[YENICERI] - Rusyali - 94.46.164.99 ( VIRTUAL PRIVATE SERVERS IP SPACE ) - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
[SIPAHI] - Mordej - 162.217.134.135 ( SupremeBytes, LLC )                - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
[YENICERI-AGASI] - Plus - 170.75.162.202 ( Lunanode Hosting )            - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
[SIPAHI] - Jki - 94.242.59.210 ( veesp.com vps clients )                 - bu arkadaşın ts3deki nicki ?
[YENICERI] - Norm - 46.246.28.51 ( edis infrastructure in sweden )       - bu arkadaşın ts3deki nicki ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

Ömer TELLİ yazdı: Yurt dışına açıklan olan server ve ts3 için neden VPN kullanıyorsunuz ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

xander.jpg
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici

Link:
Linklerini gizle