Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Dünya Birincisi İmparator Gaming Jailbreak

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xander
Server Ip/DNS: csxx.csduragi.com
Clan İsmi: xx - נв
İletişim:

Mesaj gönderen Xander »

Ömer TELLİ yazdı:Hangi mantıkla bunun savunmasını yapıyorsun bize ? ts3lerin yurtdışına bağlantısı zaten açık ?
Tek tek kontrol ederim, yaptığın savunmasın aksi bir durumu cıkarsa sunuyucu kapatırım , resmen salak yerine koymaya çalışıyorsun bizi.

Senin mantığın ile yurt dışına kapalı olan ts3e bağlanmak için, tekrar gidip yurt dışından mı VPN alıyorlar ? Neye benziyoruz biz ordan ?
Herneyse yapılacak birşey yok tekrar kasıcaz gt rankını teşekkürler...
Sizede verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ion.If
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.20:27015
Clan İsmi: IMPARATOR

Mesaj gönderen Ion.If »

Ömer bey detayli bir araştirma bekliyorum şunu bilirim serverimde bot bulundurmadim bulundurmamada bende yurt dişindayim yukardaki arkadaş için cevabim budur bende afk attiyorum hangi mantikla sen bunu sorabiliyorsun yurtdişindaki adam afk mi attiyor :D yurt dişindaki insan nin hali bir başka mi ne? saçmalamayin lütfen

ömer telli sizdende detayli bir inceleme istiyorum eğer botsak serveri komple kapatin....

yok değilsekte giden hakkimizi düzeltin...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xander
İletişim:

Mesaj gönderen Xander »

Ion.If yazdı:Ömer bey detayli bir araştirma bekliyorum şunu bilirim serverimde bot bulundurmadim bulundurmamada bende yurt dişindayim yukardaki arkadaş için cevabim budur bende afk attiyorum hangi mantikla sen bunu sorabiliyorsun yurtdişindaki adam afk mi attiyor :D yurt dişindaki insan nin hali bir başka mi ne? saçmalamayin lütfen

ömer telli sizdende detayli bir inceleme istiyorum eğer botsak serveri komple kapatin....

yok değilsekte giden hakkimizi düzeltin...
Semih tamam boşver kardeşim yapılacak birşey yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ion.If
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ion.If »

[@Bilinmeyen Etiket] Yukardaki yazimi okursaniz sevinirim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

LSR
Server Ip/DNS: cs7.csduragi.com
Clan İsmi: LeadeR Gaming

Mesaj gönderen LSR »

Geçmiş olsun kardeşim bir daha vpn vds vps ile bot atmamanız dileğiyle

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

serkan ebcin

Mesaj gönderen serkan ebcin »

çekirge bir zıplar iki zıplar üçde ooooo :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ion.If
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ion.If »

Buda bir haksizliktir işte neyse birşey demiyorum ömer bey detayli bir inceleme yapabilirsiniz şuan o vpn vds algilandiğiniz arkadaşlar ilen görüşüyoruz ayni ip ilen giriş yapıyorlar fakat bende vds vps algiliyorum ama nedense bilgisayarina bağlandiğimda herşey yollunda birşey yok benim gibi yurt dişinda yaşayan insanlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Xander
İletişim:

Mesaj gönderen Xander »

Pardon ama attıgınız ssdeki kişiler rank sıfırlandıktan sonra direk serverdan çıkış yapıyor bu biraz dikkat çekici değilmi ?
Bildiğiniz gibi kaos gaming cogu servera saldırı yapıyo kapattırmak için veya gt sıfırlamak için herşeyi yaparlar...
VPN,VDS,VPS herşeyi kullanırlar sırf bizi rezillik duruma dusurmek için detaylı araştırma istiyorum sunucuda kapanırsa kapansın yapıcak birşey yok !
Geçende actıgım konuyu gormussunuzdur "Kaos akını pazara başladı" ve şikayet konusuna herhangi bir konu acılmadan ve bunu biz görmeden direk işlem yapılıyor..
DETAYLI ARAŞTIRMA ISTIYORUZ!
En son Xander tarafından Pzr Ağu 06, 2017 12:02 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

seypa
İletişim:

Mesaj gönderen seypa »

Ion.If yazdı:Buda bir haksizliktir işte neyse birşey demiyorum ömer bey detayli bir inceleme yapabilirsiniz şuan o vpn vds algilandiğiniz arkadaşlar ilen görüşüyoruz ayni ip ilen giriş yapıyorlar fakat bende vds vps algiliyorum ama nedense bilgisayarina bağlandiğimda herşey yollunda birşey yok benim gibi yurt dişinda yaşayan insanlar
aynı ipden birden fazla kişinin girmesi yasak ?
En son seypa tarafından Pzr Ağu 06, 2017 12:07 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Ion.If
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ion.If »

seypa yazdı:
Ion.If yazdı:Buda bir haksizliktir işte neyse birşey demiyorum ömer bey detayli bir inceleme yapabilirsiniz şuan o vpn vds algilandiğiniz arkadaşlar ilen görüşüyoruz ayni ip ilen giriş yapıyorlar fakat bende vds vps algiliyorum ama nedense bilgisayarina bağlandiğimda herşey yollunda birşey yok benim gibi yurt dişinda yaşayan insanlar
aynı ipden birden fazla kişinin girmesi yasak ?
ayni ip ? bana ömer tellini attiği resimde ayni ip gösterirmisin ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli