Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Hakaret küfür [Omer Telli'ye]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Sertan-Greszy
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Sertan-Greszy »

Kardesim ana baci diyorsun sende bizi tsnde ana baci ekleyerek banliyorsun biz seninle konusmaya geldigimizde neden bizi banliyorsun
https://i.hizliresim.com/qWnbD3.png
...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley
Server Ip/DNS: CS36.CSDuragi.COM
Clan İsmi: [AREXIOS]

Mesaj gönderen ZacaynSley »

Ahmet Nenrei'nin server sahibi olmadıgını iddia ediyorsunuz buda size yeterli cevaptır sadece simdilik gelecek kararı bekleyin
Tarih cok az geri de görüntülerde konusulan olayla suanki konunun hiç bir alakası yoktur sadece kurucu oldugunu kanıtlamak istiyorum

+ Üst Paneli Bulunuyor

http://i.hizliresim.com/4MOPjp.png -

http://i.hizliresim.com/kWRbGq.png -

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NenRei1834
Server Ip/DNS: 213.238.173.63
Clan İsmi: KARANLIK GAMING

Mesaj gönderen NenRei1834 »

Kardeşim kaan benim arkadaşım ben onun swsine gittim sadece oyunda yetki verdi ve tsde haricinde üst panel yok alt paneldende reslenebilio sw ki orda küfür edenler arasındaki ben değilim çekemeyen çok kardeş bu ipte bu yerlere gelemez herkes ille düşmanımız olucak ordakinin benim oldugumu kanıtla yeter o tsde küfür edenlerin arasında benim oldugumu kanıtla onunda resmini at baskada bişey demiyorum o kadar iddealısın ya o konusmadaki tek kurucu o değildir meseleside arkadaşımı savunmam klanın yanında durmam git tsme swnin asıl kurucusunu sor herkes kg51 der bunuda not ediyim CARPEDİEM zaten kaanı sevmio kurucuları felan kavgalısınız böyle iftira atmaya devam edin bunu yazanda carpediemden birisi adımgibide eminim...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NenRei1834
Server Ip/DNS: 213.238.173.63
Clan İsmi: KARANLIK GAMING

Mesaj gönderen NenRei1834 »

HE BİRDE ALTINI ÇİZERİMKİ ORDAKİ BEN DEĞİLİM AMA FARZETKİ BENİM KÜFÜR VİDOSUNDA YOKUM BU 1 2.Sİ ORDAKİ FOTODODA MİC KAPALI O FAKEMDE HAYIRDIR AZ GÜZEL İFTİRARLARLA GELİN KANITLA GELİN ORDAKİ KÜFREDENİN BENİM OLDUĞUMA DAİR BU DEDİĞİMEDE YORUM YAP HADİ O WP KONUSMASI BİŞEYİ KANITLAMAZ KG51 PANELDEKİ PARAYI BİZE BİLGİLENDİRİYOR AİLE ÇÜNKÜ BURASI ONA GÖRE YARDIM EDİYORDUK KLANA Kİ DEDĞİM GİBİ KÜFÜR VİDEOSUNDA NİCKİM BİLE YOK.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

apo ve ahmetbey hanı dıyorsun ya gerceklerı soyleyınce banlamak kufur edınce ıfsalamak kufur de banlamak da sızın ısınız.
Resim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

Ömer telliye küfür edilirken teamspeak3 adresinde bulunan temel reis isimli kişi bakınız surada -> Resim

Bu temel reis denilen server ortagı serverlerinde barındırıyorlar -> https://www.youtube.com/watch?v=H-wB6Pi ... e=youtu.be

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

ZacaynSley yazdı:Ömer telliye küfür edilirken teamspeak3 adresinde bulunan temel reis isimli kişi bakınız surada -> Resim

Bu temel reis denilen server ortagı serverlerinde barındırıyorlar -> https://www.youtube.com/watch?v=H-wB6Pi ... e=youtu.be
o adam o adam degılkı temelın keshle alakası yok ısım bnzerlıgı canım

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

Teamspeak3 serverinizde bayan üye olarak bulunuyor istiyorsan gelip onuda ifsaliyim kardesim ama gerek yok bu kadar kanıt yeterli :) dahada yazma allaha emanet ol

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

ZacaynSley yazdı:Teamspeak3 serverinizde bayan üye olarak bulunuyor istiyorsan gelip onuda ifsaliyim kardesim ama gerek yok bu kadar kanıt yeterli :) dhada yazma allaha emanet ol
serverımda temel reıs var yok degıl :D ama kardesım benım kesh de takılmıyor. gıne dedım gıbı ısım benzerlıgı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KG51
Server Ip/DNS: 213.238.173.XX
Clan İsmi: Karanlık Gaming

Mesaj gönderen KG51 »

Panel parasını arkadaşım bana sorabilir çok normal . Onun haricinde alt panelden herkesin bildiği kadarıyla rs veya aç kapa yapılabilir. Orada kendine göre anladığın için yansıtman cok normal adam orda konuşurken kaan yanlız değil demek istiyor ve bana destek çıkıyor. Asıl kurucusu kaan değil diye birşey göremedim ben ama gülüyorum sadece .
Bu arada carpediem sadece kendine ait fotoğraf kısmını atmış biz tamamını atarız kimseden korkumuz yok .
Kendi kendinize rezil oluyorsunuz heberiniz yok.

Carpediem sahibi şu lafımı cok iyi bilir köpekler sadece havlar ısıramaz !

Ben bu arada uzatmamaya çalışıyorum insanı zorluyorlar. Bide carpediemin bütün gerçek yüzünü yakında size açıklıcam kanıtlarla.
En son KG51 tarafından Pzt Tem 31, 2017 3:57 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli