Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Hakaret küfür [Omer Telli'ye]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley
Server Ip/DNS: CS36.CSDuragi.COM
Clan İsmi: [AREXIOS]

Mesaj gönderen ZacaynSley »

KG51 yazdı:Birincisi ben senin kardeşin değilim aynı anneden çıkmadık . Benim clanımın ismini alıpta ortağımı bu işe alet edersen ben bu işe her türlü karışırım. Galibaylada bu işler dönmez. Mustafanın haberi olduğunu söylüyorsun getir kanıtını ona göre konusalım ? Bide şuan sen boş yaptığın için şuan tepki yiyorsun. Karanlık Gamingi bilen bilir sen rahat ol koç.
Senin benim gibi kaç tane koçun oldu bu 1.si
2.si Kanıtlar suan sunulmuş durumda
3. ömer telliye küfür eden adama ts3 ünde yetki kurucu veriyor + kesh gaming ts3ünde barınıyor
4.Aynı anne karnından cıktıgımız icin kardeş demedim boş konusma dahada boş şeyler yazıp forumu kirletmeyin ömer telli gerekeni yapacaktır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

ZacaynSley yazdı:
KG51 yazdı:Birincisi ben senin kardeşin değilim aynı anneden çıkmadık . Benim clanımın ismini alıpta ortağımı bu işe alet edersen ben bu işe her türlü karışırım. Galibaylada bu işler dönmez. Mustafanın haberi olduğunu söylüyorsun getir kanıtını ona göre konusalım ? Bide şuan sen boş yaptığın için şuan tepki yiyorsun. Karanlık Gamingi bilen bilir sen rahat ol koç.
3. ömer telliye küfür eden adama ts3 ünde yetki kurucu veriyor + kesh gaming ts3ünde barınıyor
4.Aynı anne karnından cıktıgımız icin kardeş demedim boş konusma dahada boş şeyler yazıp forumu kirletmeyin ömer telli gerekeni yapacaktır.
vıdeoyu ızledıkten sonra bırdaha gıtmedm ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

Mustafa Kemal1 yazdı:yeter sıktın artık apoo
1.cısı acık plugın koyup sıkayet edıyorsun ne kafayla duzenlı hergun saldırı atıyorsun
2.cısı sıkayet edıyorsun be kardesı benım ben afky'dım toplantı yapıyordum sen pokeledın sınır oldum kufur ettım. ve foruma baktımda bu konu vardı vıdeolara baktım bırınde kesh gamıng omer beye hakaret edıyor. sen kaos'u sucluyorsun kı vıdeo'da bn yokum kaos gamıng ın asıl kurucusu ben ve whooo[ılkay]dır mıelıhle ve sertanla kesh gamıngde tanısmıstım. ıyı cocuklardı ve kesh kapanınca dedım gelın sw acıcam gıne kaos u acıcam dedım tm dedıler takılırız dedıler. geldıler takıldılar sonra kurucu verdım melıhe 1 yıl kadar takıldı bızımle ardından kesh 2 hafta once tekrar acma kararı aldılar melıh ve sertan o gun kesh'ın acılan ts3 une gıtııler ve orada kalcaklar dı artık bende arada konusmaya muhabbete gıdıyordum. kufur den zerre haberım yok yemın ederım.kı o vıdeo'yu gorunce sasırdım ve keshın tssınden cıktım melıh ve sertanı ıdntınle banladım oyunda zaten yetkılerı yoktu. eklıyecegm baska bır sey yoktur. sadece o kadar emegım varken omer beye hakaret etmem cunku edenlerın ne duruma dustugunu herkez gormustur ayrıyetten benımd gt rankım 2dır sıfırlanıyor ve jelly attack senı tanıdını soylemıstı yarın onun vıdeosunu atıcam.
Kanıtların varsa sun sunma diyen olmadı benim kanıtlarım ortada :) jelly attack denilen elemanı ilk defada senden duyuyorum sen bence simdi at yarına kadar simdi kafanda kurguluyosun acaba nasıl bunu yasaklattırırım diye dedigim gibi forumu kirletmeyin. Ömer telli gerekeni yapacaktır buna inanıyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

Mustafa Kemal1 yazdı:
ZacaynSley yazdı:
vıdeoyu ızledıkten sonra bırdaha gıtmedm ?
Aynen birader ondan ondan susunda gelecek kararı bekleyin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

ZacaynSley yazdı:
Mustafa Kemal1 yazdı:yeter sıktın artık apoo
1.cısı acık plugın koyup sıkayet edıyorsun ne kafayla duzenlı hergun saldırı atıyorsun
2.cısı sıkayet edıyorsun be kardesı benım ben afky'dım toplantı yapıyordum sen pokeledın sınır oldum kufur ettım. ve foruma baktımda bu konu vardı vıdeolara baktım bırınde kesh gamıng omer beye hakaret edıyor. sen kaos'u sucluyorsun kı vıdeo'da bn yokum kaos gamıng ın asıl kurucusu ben ve whooo[ılkay]dır mıelıhle ve sertanla kesh gamıngde tanısmıstım. ıyı cocuklardı ve kesh kapanınca dedım gelın sw acıcam gıne kaos u acıcam dedım tm dedıler takılırız dedıler. geldıler takıldılar sonra kurucu verdım melıhe 1 yıl kadar takıldı bızımle ardından kesh 2 hafta once tekrar acma kararı aldılar melıh ve sertan o gun kesh'ın acılan ts3 une gıtııler ve orada kalcaklar dı artık bende arada konusmaya muhabbete gıdıyordum. kufur den zerre haberım yok yemın ederım.kı o vıdeo'yu gorunce sasırdım ve keshın tssınden cıktım melıh ve sertanı ıdntınle banladım oyunda zaten yetkılerı yoktu. eklıyecegm baska bır sey yoktur. sadece o kadar emegım varken omer beye hakaret etmem cunku edenlerın ne duruma dustugunu herkez gormustur ayrıyetten benımd gt rankım 2dır sıfırlanıyor ve jelly attack senı tanıdını soylemıstı yarın onun vıdeosunu atıcam.
Kanıtların varsa sun sunma diyen olmadı benim kanıtlarım ortada :) jelly attack denilen elemanı ilk defada senden duyuyorum sen bence simdi at yarına kadar simdi kafanda kurguluyosun acaba nasıl bunu yasaklattırırım diye dedigim gibi forumu kirletmeyin. Ömer telli gerekeni yapacaktır buna inanıyorum.
pardon jelly bende tanımıyom jeyjey attack

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

Onuda senden ilk defa duyuyorum teamspeak3 adresime gelip apo kardesim gametrackeri üzerine al jeyjey almış üstüne dediginde duydum bide şşimdi .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KG51
Server Ip/DNS: 213.238.173.XX
Clan İsmi: Karanlık Gaming

Mesaj gönderen KG51 »

Evet ben boş konuşuyorum sen dolu konuşuyorsun. Aklındaki nöronlardan fazla koçum oldu bunlardan biriside sensin. Bide biz hayatta güzel vakit geçirdiğimiz insanlara kardeş deriz yada öz olduğumuz kişilere. Bu hayatta kimsenin annesine küfür edilmemesi lazım çünkü anneler kutsaldır. Fakat odada olmayan bir adamın bu olaydan nasıl haberi olsun ve şuan sen kanıt sunmuyorsun bunla alakalı. Yetki diyorsun adamın zaten küfür olayından sonra haberi olmuş. İyi primler dilerim @ZacaynSley
En son KG51 tarafından Pzt Tem 31, 2017 2:22 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
İletişim:

hashd haklısın adamım ınandım say hade

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NenRei1834
Server Ip/DNS: 213.238.173.63
Clan İsmi: KARANLIK GAMING

Mesaj gönderen NenRei1834 »

KARDEŞİM BEN NENREİ 1.Sİ BENİM OLDUGUMU İDDEA EDİOSAN İP ADRESİM NERDE
2.Sİ KURUCU DEĞİLİM ÜST PANEL VS HİÇ BİRŞEY YOK
3.SÜ OYUNDA SADECE KURUCU ASIL KURUCU KG51 BEN ARKADAŞIYIM SADECE
Kİ BENİM OLDUĞUMU İDDEA EDİOSAN İSPATINLA GEL...
En son NenRei1834 tarafından Pzt Tem 31, 2017 2:49 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ktalko
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen Ktalko »

Konuyu çöp yapmakta üstünüze yok. Bir daha yazmayacağım diyorsunuz onlarca mesaj atıyorsunuz. Hepsine toplu bi cevap verir Ömer beyi beklersiniz. Konuyu çöp yapmaya gerek yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli