Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Hakaret küfür [Omer Telli'ye]

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley
Server Ip/DNS: CS36.CSDuragi.COM
Clan İsmi: [AREXIOS]

Mesaj gönderen ZacaynSley »

Mustafa Kemal1 yazdı:son atın vıdeoda kendı ts3mde toplantı yapıyorum bunun neyı anormal ?
melıh nıye o an orada yok ozmn :D melıh ssınde basarılı bır kopya yapmıssın :D
Bak burda kendi ts3 oldugunu inkar etmemişin sonradan dönüyosun bi verdigin cevapları bi bilerek ver ne yapıcagını şaşırma

sonrada diyosun kendi adamın kasmış saati :)) ah mustafa ah

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

ZacaynSley yazdı:Konu incelenecek ve geregi yapılacak merak etme .
acaba yanlıs konu acmanın cezası varmıdır bence olmalı

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

Konu çöpe doğru gidiyor sanki konuyu uzatmamakta fayda var öbür konular uzatıldı ve sonuç belli... Birbirinizle kavga etmeyi bırakın bence..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

oCezaMelegi yazdı:Konu çöpe doğru gidiyor sanki konuyu uzatmamakta fayda var öbür konular uzatıldı ve sonuç belli... Birbirinizle kavga etmeyi bırakın bence..
Kardeşim konunun seninle bir alakası yok konun çöp oldugunu düsünüyosan bu sana kalmadı burda moderatorler var onlar ilgilenir .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

ZacaynSley yazdı:
oCezaMelegi yazdı:Konu çöpe doğru gidiyor sanki konuyu uzatmamakta fayda var öbür konular uzatıldı ve sonuç belli... Birbirinizle kavga etmeyi bırakın bence..
Kardeşim konunun seninle bir alakası yok konun çöp oldugunu düsünüyosan bu sana kalmadı burda moderatorler var onlar ilgilenir .
Sana çöpe gitti yada gitmedi demedim konun çöp olduğunu da demedim. Daha önce inceleseydin eğer diğer kişilerle kavga ettiğinizde yetkililer şu cümleyi kuruyor. "KONU ÇOK SAPMIŞ KONUYU YENİDEN AÇIN" O yüzden birbirinize biran önce yazmayı bırakın yetkili geldiğinde bakar. Belli bir yerden sonra KONU ÇÖP niteliğini taşır yada konu kilitlenir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KG51
Server Ip/DNS: 213.238.173.XX
Clan İsmi: Karanlık Gaming

Mesaj gönderen KG51 »

İlk olarak videoda karanlık gaming ve kaos gaming üzerinden yaptığınız pirimi tebrik ediyorum. Videoda görüldüğü gibi teamspeak3 'te küfür eden kişiler belli ve eden clanda belli. Demişsiniz karanlığın kurucusu : Nenrei veya kaosun kurucusu : kurt , sertan , mustafa. Yanlış biliyorsunuz çoğu kişi bilir karanlık gamingi ben 2014 senesinde kendim kurdum 2017 yılında nenrei yanıma ortak geldi.Videoda odada bulunan kişiler sertan ve kurttur Bundan yola çıkarak mustafanın bilgisinin olmaması cok normal. Ayrıca siz nenreinin gerçek olduğunu nerden biliyorsunuz ses kaydı vesare ip adresi varmı elinizde ? Kaos gamingle ne münakaşanız var bilmiyorum ama karanlik gaming olarak saldırı yedik ve gametrackerdeki rankımızı sıfırladılar bizle uğraşıyorsanız bende bunu sizden bilirim. Size daha nice prim yapmalar dilerim :) @ZacaynSley

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

KG51 yazdı:İlk olarak videoda karanlık gaming ve kaos gaming üzerinden yaptığınız pirimi tebrik ediyorum. Videoda görüldüğü gibi teamspeak3 'te küfür eden kişiler belli ve eden clanda belli. Demişsiniz karanlığın kurucusu : Nenrei veya kaosun kurucusu : kurt , sertan , mustafa. Yanlış biliyorsunuz çoğu kişi bilir karanlık gamingi ben 2014 senesinde kendim kurdum 2017 yılında nenrei yanıma ortak geldi.Videoda odada bulunan kişiler sertan ve kurttur Bundan yola çıkarak mustafanın bilgisinin olmaması cok normal. Ayrıca siz nenreinin gerçek olduğunu nerden biliyorsunuz ses kaydı vesare ip adresi varmı elinizde ? Kaos gamingle ne münakaşanız var bilmiyorum ama karanlik gaming olarak saldırı yedik ve gametrackerdeki rankımızı sıfırladılar bizle uğraşıyorsanız bende bunu sizden bilirim. Size daha nice prim yapmalar dilerim :)
Kardeşim siiznle ugrasmıyorum videoda ne demişim bi dinlesene insan gibi demişim ki karanlıgın kurucularından galiba "YANLIŞIM VARSA DÜZELTİN" Dedim dinle insan gibi oyle gel

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ZacaynSley

KG51 yazdı:İlk olarak videoda karanlık gaming ve kaos gaming üzerinden yaptığınız pirimi tebrik ediyorum. Videoda görüldüğü gibi teamspeak3 'te küfür eden kişiler belli ve eden clanda belli. Demişsiniz karanlığın kurucusu : Nenrei veya kaosun kurucusu : kurt , sertan , mustafa. Yanlış biliyorsunuz çoğu kişi bilir karanlık gamingi ben 2014 senesinde kendim kurdum 2017 yılında nenrei yanıma ortak geldi.Videoda odada bulunan kişiler sertan ve kurttur Bundan yola çıkarak mustafanın bilgisinin olmaması cok normal. Ayrıca siz nenreinin gerçek olduğunu nerden biliyorsunuz ses kaydı vesare ip adresi varmı elinizde ? Kaos gamingle ne münakaşanız var bilmiyorum ama karanlik gaming olarak saldırı yedik ve gametrackerdeki rankımızı sıfırladılar bizle uğraşıyorsanız bende bunu sizden bilirim. Size daha nice prim yapmalar dilerim :) @ZacaynSley
Boş konuşma ayrıca kardesim videoda mustafanın haberinin olmamasımı ? adamların ts3 ünde konuyu boş mesajlarla doldurma kardeşim .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

yeter sıktın artık apoo
1.cısı acık plugın koyup sıkayet edıyorsun ne kafayla duzenlı hergun saldırı atıyorsun
2.cısı sıkayet edıyorsun be kardesı benım ben afky'dım toplantı yapıyordum sen pokeledın sınır oldum kufur ettım. ve foruma baktımda bu konu vardı vıdeolara baktım bırınde kesh gamıng omer beye hakaret edıyor. sen kaos'u sucluyorsun kı vıdeo'da bn yokum kaos gamıng ın asıl kurucusu ben ve whooo[ılkay]dır mıelıhle ve sertanla kesh gamıngde tanısmıstım. ıyı cocuklardı ve kesh kapanınca dedım gelın sw acıcam gıne kaos u acıcam dedım tm dedıler takılırız dedıler. geldıler takıldılar sonra kurucu verdım melıhe 1 yıl kadar takıldı bızımle ardından kesh 2 hafta once tekrar acma kararı aldılar melıh ve sertan o gun kesh'ın acılan ts3 une gıtııler ve orada kalcaklar dı artık bende arada konusmaya muhabbete gıdıyordum. kufur den zerre haberım yok yemın ederım.kı o vıdeo'yu gorunce sasırdım ve keshın tssınden cıktım melıh ve sertanı ıdntınle banladım oyunda zaten yetkılerı yoktu. eklıyecegm baska bır sey yoktur. sadece o kadar emegım varken omer beye hakaret etmem cunku edenlerın ne duruma dustugunu herkez gormustur ayrıyetten benımd gt rankım 2dır sıfırlanıyor ve jelly attack senı tanıdını soylemıstı yarın onun vıdeosunu atıcam.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

KG51
Server Ip/DNS: 213.238.173.XX
Clan İsmi: Karanlık Gaming

Mesaj gönderen KG51 »

Birincisi ben senin kardeşin değilim aynı anneden çıkmadık . Benim clanımın ismini alıpta ortağımı bu işe alet edersen ben bu işe her türlü karışırım. Galibaylada bu işler dönmez. Mustafanın haberi olduğunu söylüyorsun getir kanıtını ona göre konusalım ? Bide şuan sen boş yaptığın için şuan tepki yiyorsun. Karanlık Gamingi bilen bilir sen rahat ol koç.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli