Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSDurağına Vuran Artemis Gaming

Şikayet bölümü KAPALIDIR
---------------------------------

Yasaklı clan veya kişilerin tekrar aramıza katılabilmesi bu bölümü kullanarak açıklama yapması gerekmektedir.
Konu açarken yasaklanan klanın ismi, e posta adresi ve yasaklandığı forum linki verilmez ise konu onaylanmayacaktır
-------
Kural ihlali yapan, haksız rekabete yol açan , CSD ailesinde barınması yasak olan kişileri KANITLAR sunarak bizlere şikayet edebilirsiniz.
--------
Yalnızca forumda aktif olan üyeler veya CSDurağı üzerinde hizmeti bulunan kişiler şikayet konusu oluşturabilir.

Moderatör: Moderatörler

gorkembaba0671

Mesaj gönderen gorkembaba0671 »

ÖMER BEY ÖNCELİKLE BEN BİSEY DEMEK İSTİYORUM BEN GOKHAN BEYİN ÖLE BİSEY YAPTINI BİLMİYORDUM BEN ONLARI AŞT CLAN OLARAK ALDIM VEDE SONRA BANA BİRİ KANAL ATTI GÖRKEM BEYİN SERVERLARA SALDIRDINI GÖRDÜM VEDE HEMEN YETKİSİNİ ALIP BANLADIM ÖMER BEY İYİ GÜNLER

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

gorkembaba0671

Mesaj gönderen gorkembaba0671 »

ÖMER BEY İİ GÜNLER BENİM NİCKİM ADELEW BENİM HABERİM YOKDU GÖHKAN BEYİNÖLE SALDIRI İŞLERİYLE URASTINDAN BANADA BİRİ BANA ONUN YOTUBE KANALINI ATTI CSDURAGINA SALDIRI ATMIŞ BENDE YETKİSİNİ ALIP BANLADIM İYİ GÜNLER DİLERİM.. SİZDEN VE CSDURAGI GENELİNDEN HERKEZDEN ÖZÜR DİLİYORUM...

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

NuriReisHD'

Mesaj gönderen NuriReisHD' »

Gerekli olan tüm kanıtları sunduk Ömer abi her ne kadar şuan kanalını kapatıp videoları silse bile biz hepsimi videoya aldık. Gerisi sizde o kadar af çıkarılıp alındılar hala rahat durmuyorlar. Son söz sende Ömer abim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

DarkBlue ( Melih )
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen DarkBlue ( Melih ) »

Yapılan uyarılara rağmen hala dini değerlere küfür eden gökaybey sunuculara saldırmaya devam ediyor adelew adlı arkadaşı uyarmamıza rağmen buna göz yumdu . Son söz sende Ömer Abi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

cs49 - ts55 kapatılmıştır, ancak artemis clan yasaklanmamıştır.
Tekrar aynı durum olduğunda hem panelleri, hemde clanları yasaklanacaktır bu uyarı olsun

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli