Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

RedDawn Jailbreak [CS70]

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.
Kullanıcı avatarı

Necati Doğan
Clan İsmi: Ke$`h Gaming
İletişim:

RedDawn Jailbreak Yapay Zeka(CS70)

Mesaj gönderen Necati Doğan »

Öncelikle başarılar dilerim, yapay zeka ile ilgili birşey soracağım. Bu olay sizin kodladığınız oyunları oynatıyor sadece değil mi? Kendisi oyunları öğrenip oynatmıyor ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Necati Doğan yazdı: Çrş Nis 01, 2020 11:39 pm Öncelikle başarılar dilerim, yapay zeka ile ilgili birşey soracağım. Bu olay sizin kodladığınız oyunları oynatıyor sadece değil mi? Kendisi oyunları öğrenip oynatmıyor ?
İşte benim de bahsetmek istediğim konu. Bu yapay zeka ise sürekli yeni oyunları kendisi öğrenmesi lazım. Eğer öğrenmiyor ise bu bir jailbreak komutçu botudur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kaybetmeyen
Clan İsmi: RedDawn

Mesaj gönderen Kaybetmeyen »

Yek'-ta yazdı: Çrş Nis 01, 2020 11:44 pm
Necati Doğan yazdı: Çrş Nis 01, 2020 11:39 pm Öncelikle başarılar dilerim, yapay zeka ile ilgili birşey soracağım. Bu olay sizin kodladığınız oyunları oynatıyor sadece değil mi? Kendisi oyunları öğrenip oynatmıyor ?
İşte benim de bahsetmek istediğim konu. Bu yapay zeka ise sürekli yeni oyunları kendisi öğrenmesi lazım. Eğer öğrenmiyor ise bu bir jailbreak komutçu botudur.
Evet öyle komutcu botu diyebiliriz ama halk icinde yapay zeka diye bilindiği icin bizde böyle yazdık eklenti mapdeki oyunlardan kz lz surf gibi oyunlara ilk geleni alıyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Bu yapay zeka eklentisi, W*bA*le*i'nde satılmıyor mu?, Hatta atalanta kullanıyordu dışarıdan alınan eklentiler ile ilgili konulardan dolayı kaldırdılar diye biliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kaybetmeyen

JB[EREN]JB yazdı: Çrş Nis 01, 2020 11:50 pm Bu yapay zeka eklentisi, W*bA*le*i'nde satılmıyor mu?, Hatta atalanta kullanıyordu dışarıdan alınan eklentiler ile ilgili konulardan dolayı kaldırdılar diye biliyorum.
Eklentiyi dışarıdan almadık diğer kurucu olan heaveNN yaptı inanmayan olursa yetkililer kontrol edebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

JB[EREN]JB

Mesaj gönderen JB[EREN]JB »

Kaybetmeyen yazdı: Çrş Nis 01, 2020 11:53 pm
JB[EREN]JB yazdı: Çrş Nis 01, 2020 11:50 pm Bu yapay zeka eklentisi, W*bA*le*i'nde satılmıyor mu?, Hatta atalanta kullanıyordu dışarıdan alınan eklentiler ile ilgili konulardan dolayı kaldırdılar diye biliyorum.
Eklentiyi dışarıdan almadık diğer kurucu olan heaveNN yaptı inanmayan olursa yetkililer kontrol edebilir.
Doğrudur hocam, ben belki bilmiyorsunuzdur diye söyliyeyim dedim kendiniz yaptı iseniz sorun yoktur. Başarılar dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Burada ben yanlış bilgi aktarımının önüne geçmek istiyorum, çünkü halk böyle biliyor diye biz öyle ismini koyduk demek saçma bir bahanedir. Siz halka cahil mi demek istiyorsunuz? Şimdi bu yapay zeka ise benim pub bot eklentim de yapay zeka olmalıdır. O zaman her sunucu yapak zekalıdır.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Kaybetmeyen

Yek'-ta yazdı: Prş Nis 02, 2020 12:16 am Burada ben yanlış bilgi aktarımının önüne geçmek istiyorum, çünkü halk böyle biliyor diye biz öyle ismini koyduk demek saçma bir bahanedir. Siz halka cahil mi demek istiyorsunuz? Şimdi bu yapay zeka ise benim pub bot eklentim de yapay zeka olmalıdır. O zaman her sunucu yapak zekalıdır.
Estağfurullah,biz kimseye cahil demeye hakkımız yoktur. Kaç tane konu açıldı böyle kimse onlara hicbirşey demedi sıkıntı yok konu başlığı güncellenebilir. konu güncellenirken eski fotoraflar kalmış rica etsem onlarıda silerseniz iyi olur.Başarılar diyen herkesden teşekkür ederiz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Network17

RedDawn Jailbreak Komutçu Botlu Server(CS70)

Mesaj gönderen Network17 »

en kısa zamanda oynayacağım başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Elwë

RedDawn Jailbreak Komutçu Botlu Server(CS70)

Mesaj gönderen Elwë »

Başarılar dostum :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala