Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

KaoS GaminG JailBreak [2013-2020]

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

Uzun Zaman sonra Nihayet CS1.6 Hikayeme Virgül Koymuş bulunmaktayım KaoS Gaming'de artık Bulunmamaktayım, Kurucu Olarak Klan Tarihine ismimi yazdırdım Benden önceki Arkadaşlar gibi Sunucumuz bundan sonra Uzun zamandır benimle olan yönetim ekibimdedir JailBreak Olarak Devam ettiriceklerdir.

İleride Özel üye olarak Uğramalar Dışında herhangi bir şekilde ts3 ve cs aleminde bulunmayacağım. Bu zamana kadar birçok klanla Kavga ettiğim Yardım ettiğim yardım aldığım Oldu Hepsine Hakkım helal Olsun Sizlerde ederseniz sevinirim.

ALLAH'a Emanetsiniz Bir oyun İçin birbirinizi üzüp Kırmamanızı Temenni Ediyorum Eğer amacı için oynarsanız bu oyunu real'den daha sıkı arkadaşlıklar yakalayacaksınız Buna eminim KaoS Ve bu oyun sayesinde birçok arkadaşım oldu real'de buluştuğum bunu sizde başarabilirsiniz. Birbirinize bir oyun için küfüretmenize gerek yok.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Hayatında başarılar dileriz. Yeni yönetim ekibine başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

EnesReiS`
Clan İsmi: RESPECT CLAN

Mesaj gönderen EnesReiS` »

Mustafa Kemal1 yazdı: Pzr Eyl 06, 2020 9:44 pm Uzun Zaman sonra Nihayet CS1.6 Hikayeme Virgül Koymuş bulunmaktayım KaoS Gaming'de artık Bulunmamaktayım, Kurucu Olarak Klan Tarihine ismimi yazdırdım Benden önceki Arkadaşlar gibi Sunucumuz bundan sonra Uzun zamandır benimle olan yönetim ekibimdedir JailBreak Olarak Devam ettiriceklerdir.

İleride Özel üye olarak Uğramalar Dışında herhangi bir şekilde ts3 ve cs aleminde bulunmayacağım. Bu zamana kadar birçok klanla Kavga ettiğim Yardım ettiğim yardım aldığım Oldu Hepsine Hakkım helal Olsun Sizlerde ederseniz sevinirim.

ALLAH'a Emanetsiniz Bir oyun İçin birbirinizi üzüp Kırmamanızı Temenni Ediyorum Eğer amacı için oynarsanız bu oyunu real'den daha sıkı arkadaşlıklar yakalayacaksınız Buna eminim KaoS Ve bu oyun sayesinde birçok arkadaşım oldu real'de buluştuğum bunu sizde başarabilirsiniz. Birbirinize bir oyun için küfüretmenize gerek yok.
Hayatında başarılar kardeşim,eskiden bile olsa hala kardeşimsin.
Hayatında başarılar diliyorum,nasibinde bu varmış. Bizde elbet birgün bırakıcaz çok uzak değil,herşey için hayırlısı tekrardan başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Aconyonn
İletişim:

Mesaj gönderen Aconyonn »

Mustafa Kemal1 yazdı: Pzr Eyl 06, 2020 9:44 pm Uzun Zaman sonra Nihayet CS1.6 Hikayeme Virgül Koymuş bulunmaktayım KaoS Gaming'de artık Bulunmamaktayım, Kurucu Olarak Klan Tarihine ismimi yazdırdım Benden önceki Arkadaşlar gibi Sunucumuz bundan sonra Uzun zamandır benimle olan yönetim ekibimdedir JailBreak Olarak Devam ettiriceklerdir.

Hayatında başarılar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala