Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Counter Strike:GO | Rekabet | WWARCS.COM [TR]

CSDurağı üzerinden hizmet aldığınız sunucunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.
Clan duyurunuzu paylaşabilir, clanınıza server, serverınıza clan arayabilirsiniz

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
CSDurağı haricinde server tanıtımı , ip reklamı yapan kişilerin konuları silinecek, tekrarında üyelikleri banlanacaktır.
Kullanıcı avatarı

ogibaba911

Mesaj gönderen ogibaba911 »

Ellerinize sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The​ Professiona͏l
Server Ip/DNS: 213.238.173.53
Clan İsmi: World War'Z
İletişim:

Mesaj gönderen The​ Professiona͏l »

ogibaba911 yazdı:Ellerinize sağlık.
Teşekkürler : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Konu guncellendi

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

xxOpala
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen xxOpala »

Başarılar dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The​ Professiona͏l
İletişim:

xxOpala yazdı:Başarılar dilerim.
Teşekkürler : )

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The​ Professiona͏l
İletişim:

cs 1.6 CSGO Mirage haritası tarafımca güncellenmiş hali ile paylaşımda (deanamx aracılığı ile)

Bir önceki kendi adıma paylaşımda bulunduğum güncel cs 1.6 csgo mirage haritası yetkililer tarafından değişiklikler görmezden gelinerek daha önce paylaşıldığı gerekçesi ile silinmişti... Yeniden haritayı ilk paylaşan deanamx adlı kullanıcı aracılığı ile paylaşıma sunuyorum... Önceki paylaşıma sunduğum mirage haritasında dokuların görünmez olma sorunu giderilmemişti son güncelleme ile bu sorun giderildi ve harita dosyalarının boyutu 85 MB'den 32 MB'ye indirildi... Keyfini çıkarın

https://gamebanana.com/maps/190633

Not: Csgo sunucumuzdaki son güncelleme ile gelen çöl güneşi efekti güncellemeye dahil değildir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

StVaveyla
Clan İsmi: TEAMRUBYGG

Mesaj gönderen StVaveyla »

The​ Professiona͏l yazdı:​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​Counter Strike 1.6 Global Offensive Mod Sunucusu​
​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​​ [213.238.173.99]

​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​​
TANITIM
[/b][/color][/i]
Kurduğumuz modlar ve aldığımız sonuç doğrultusunda gerçeğinden esinlenerek yaptığımız ve ustalık eserimiz olan csgo modunu sizlere sunuyoruz..Piyasadaki ​çoğu csgo sunucusu gibi sadece kaplamaları değişip adını csgo modu yapıp sunmayacağız​ ​elbette..Gerçek csgo oyunundaki bir çok aynı özelliğe sahip olan modumuz 1.6 ortamını csgo ortamına değişmeyen kişiler için hazırlandı. Özet olarak değinmek gerekirse imkansız denilen birçok özelliği ekledik diyebilirim...

csgo crosshair'ini birebir ekledik,silah atış seslerini değiştirdik, oyuncu ayak sesleri csgo'daki gibi ayarlandı, şehir gürültüsü efekti verildi, silahlar oyuncuya yaklaştırılıp fov yani görüş açısı artırıldı, ölüm animasyonları sırası değiştirildi, sekme özelliği csgo'ya benzer hale getirildi, csgo'daki gibi kalın duvarlardan kurşun geçmesi engellendi (wallhang), csgodaki gibi duvarın arkasından el bombası hasarı engellendi, oyuncuya verilen hasar csgo'ya benzer şekilde hafif artırıldı düşman oyuncunun ölümü kolaylaştırıldı, her bomba için bomba atıyorum sesi sis,duman ve bomba için farklı olacak şekilde değiştirildi, flaş efekti csgo'ya birebir benzer yapıldı, uzaktan duyulan atış sesleri csgo'ya birebir olarak ayarlandı (distant sounds), awp ve scout dürbünü csgo'ya uygun olarak ayarlandı, aug ve ssg552 silahının sağ tık ile açılan dürbünü csgo'ya uygun olarak ayarlandı.

MOD HAKKINDA BILGI
[/b][/color][/i]

Modumuz yukarıda da belirttiğim gibi birçok özelliği içerisinde barındıran ve daha önce görülmemiş içerikler sunan bir moddur. Eğer cs 1.6 ortamını bizim gibi csgo'ya değişemiyorsanız sunucumuz size CSGO zevkini birebir vereceğini iddia ediyoruz. Bu sefer bir ilk ile karşınızda olmadık fakat eklediğimiz özellikler bir ilk olacak diyebilirim... CS'ye nelerin eklenip nelerin eklenmesinin mümkün olmadığını bilenler sunucumuza girdiklerinde çok şaşıracaktırlar.

RESIMLER
[/b][/color][/i]
  • Haritalara Light_environment(Güneş) efekti verildi. Güneş'in rengi oyuncunun silahına ve kollarına yansımayacak şekilde ayarlandı ve daha iyi bir görüntü elde edildi.
[/size]

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ Resim
  • CSGO Crosshair'i birebir olarak eklendi.
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ Resim
  • Aug, Sig552 ve Awp(tüfekler) CSGO'ya benzer olarak ayarlandı.
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​ ​Resim

EKSTRA OZELLIKLER
[/color][/i][/b]
Sunucumuz'a csgo eklentileri hariç ekstra bir özellik eklemeyi pek düşünmüyoruz. Sunucumuz eğlence tarzı bir sunucu olmayacak daha çok profesyonel oyunculara hitap eden bir sunucu olacaktır bu nedenle sadeliğini her zaman koruyacaktır.

TANITIM VIDEOSU
[/b][/color][/i]

Not:Tanıtım videomuz 1 hafta önce çekildi. Videodan bu zamana kadar bir takım eklemeler yaptık... Silah sesleri dah hd olacak şekilde ayarlandı, csgo crosshairi'i birebir olacak şekilde eklendi ve birkaç optimizasyon daha.

​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​​ ​ ​ ​ ​

Serverınızı ziyaret etmeyi çok isterim fakat girişte şuan hatırlamadığım bir hata almaktayım çok konuşuluyorsunuz ziyaret etmek istemiştim :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The​ Professiona͏l
İletişim:

@StVaveyla en son ne zaman girdin? 1 hafta önce model isminde nokta karakteri olduğu için bazı istemciler indirme yapamıyordu o sorun düzeltildi eğer son birkaç gün içinde giriş yaparken sorun yaşadıysan hata mesajını gönder sorunu giderelim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

noeldayi
Server Ip/DNS: 213.238.173.35
Clan İsmi: Moon Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen noeldayi »

@The Professional reis geçen girdim ve birden kendi kendine quit atıldı ve sonra giriş sağlıyamadım. ip değişmemmi gerekir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
The​ Professiona͏l
İletişim:

noeldayi yazdı:@The Professional reis geçen girdim ve birden kendi kendine quit atıldı ve sonra giriş sağlıyamadım. ip değişmemmi gerekir.
Daha ayrıntılı bilgi lazım sunucuya girince quit mi atıyor yoksa oyun mu çöküyor? Muhtemelen oyun çöküyordur... Farklı haritalarda girmeyi denedin mi? Her girdiğinde çöküyor mu? Steam kullanıyor musun? Az önce bir steam oyuncusu zombie escape sunucusuna her girdiğinde oyundan attığını söyledi bana belki csdurağında bir güncelleme olmuş olabilir bu sebeple bu soruları yanıtlarsan daha kolay yardımcı olabilirim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala