Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

serverimi nasıl geliştirebilirim

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MASKOT*

Mesaj gönderen MASKOT* »

İnşallah Hepimiz 60 Hatta Daha Fazla Bir Ekip Kurarız Hepinize Başarılar Dilerim..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen By.King ►EmrullaH◄ »

Bu hayatta imkansız yoktur
Yardım gerekirse buradayız
Başarılar <3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

ByPassage

Mesaj gönderen ByPassage »

Aynen yardım gerekirse hepimiz burdayız

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
MASKOT*

Mesaj gönderen MASKOT* »

<3

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

SAR HOŞ OLALIM 义

Mesaj gönderen SAR HOŞ OLALIM 义 »

Öncelikle pluginlerin iyi olacak.
Sonra güzel bir klanın olacak.
Disiplin , düzen olacak.
Ts veya dc olacak. Ve burada aktif kişiler olacak.
İlla oyun değil sohbet muhabbet olacak cıvımamak şartı ile
Mesela ts ile ilgili ts de şu gün şu saatte toplantımız var diye duyuru yaparsın insanlar gelir o zaman.
Adminlik yarışları düzenleyebilirsin.
Steam+ kuran kişiler eğer yaşı yetiyorsa düzenli edepli kişilerse klana çağırabilirsin. Hileden yana falan kafan rahat olur.
Mesela örneğin pro server açtın. CSDuraginda şuan 40 kadar pro server var. Bunlardan bir farkın olmalı.
Mesela ben d2 girecem. Neden senin serverine geliyim. 40 tane ip nin arasından neden seni seçeyim öyle düşün.
İpnin bana kalırsa çok da bir önemi yok.
Ama ön ipler her zaman daha avantajlıdır. Ama bu yukarıda yazdıklarım tamamsa isterse son ip olsun gelirler.
Tavsiyem her önüne gelene tag aldırma aldırıyorsan bile 1 hafta bi deneme süresi ver. Eğer 1 hafta içinde yok ben çıkıyorum bu ne falan diyorsa o adam zaten yetki için gelmiş demektir. Ama 1 hafta tag almış güzel güzel ilgileniyorsa o adama slot değil admin yaz.
Kolay gelsin. Yapılacakların hepsi bunlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

SAR HOŞ OLALIM 义 yazdı: Prş Mar 07, 2019 12:17 am Öncelikle pluginlerin iyi olacak.
Sonra güzel bir klanın olacak.
Disiplin , düzen olacak.
Ts veya dc olacak. Ve burada aktif kişiler olacak.
İlla oyun değil sohbet muhabbet olacak cıvımamak şartı ile
Mesela ts ile ilgili ts de şu gün şu saatte toplantımız var diye duyuru yaparsın insanlar gelir o zaman.
Adminlik yarışları düzenleyebilirsin.
Steam+ kuran kişiler eğer yaşı yetiyorsa düzenli edepli kişilerse klana çağırabilirsin. Hileden yana falan kafan rahat olur.
Mesela örneğin pro server açtın. CSDuraginda şuan 40 kadar pro server var. Bunlardan bir farkın olmalı.
Mesela ben d2 girecem. Neden senin serverine geliyim. 40 tane ip nin arasından neden seni seçeyim öyle düşün.
İpnin bana kalırsa çok da bir önemi yok.
Ama ön ipler her zaman daha avantajlıdır. Ama bu yukarıda yazdıklarım tamamsa isterse son ip olsun gelirler.
Tavsiyem her önüne gelene tag aldırma aldırıyorsan bile 1 hafta bi deneme süresi ver. Eğer 1 hafta içinde yok ben çıkıyorum bu ne falan diyorsa o adam zaten yetki için gelmiş demektir. Ama 1 hafta tag almış güzel güzel ilgileniyorsa o adama slot değil admin yaz.
Kolay gelsin. Yapılacakların hepsi bunlar.
+1 bir kaç tanesi hoşuma gitti
Bunlara ek olarak YÖNLENDİRME alır isen serverin büyük bir kitle kazanır

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Menedit
Server Ip/DNS: 213.238.173.17
Clan İsmi: LiekabLe* > Pro

Mesaj gönderen Menedit »

Dostum jailbreak cok yayginlasti artik birakin su modlari daha farkli modlar bulmaya calisin suan zm paintball csdm deathrun fun bu tur modlar cok az eminim boyle eglenceli modlar kurarsan zorlanmadan doldurabilirsin serveri

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Menedit yazdı: Prş Mar 07, 2019 1:45 pm Dostum jailbreak cok yayginlasti artik birakin su modlari daha farkli modlar bulmaya calisin suan zm paintball csdm deathrun fun bu tur modlar cok az eminim boyle eglenceli modlar kurarsan zorlanmadan doldurabilirsin serveri
Alakası bile yok şuan dünya çağında cs 1.6 ölüyor resmen hele ki TR de bitmiş durumda eldekilerle yetinmeye çalışıyoruz benim ki dm öğlen 12 den gece 12 ye full dolu olur ama sonrası gelmez

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

Mesaj gönderen Leooo »

Özcan Örs yazdı: Prş Mar 07, 2019 1:51 pm
Menedit yazdı: Prş Mar 07, 2019 1:45 pm Dostum jailbreak cok yayginlasti artik birakin su modlari daha farkli modlar bulmaya calisin suan zm paintball csdm deathrun fun bu tur modlar cok az eminim boyle eglenceli modlar kurarsan zorlanmadan doldurabilirsin serveri
Alakası bile yok şuan dünya çağında cs 1.6 ölüyor resmen hele ki TR de bitmiş durumda eldekilerle yetinmeye çalışıyoruz benim ki dm öğlen 12 den gece 12 ye full dolu olur ama sonrası gelmez
Aslında doğru söylüyorsun ama jailbreak TR'de çok hele csdurağında baya çok eskiden rus serveri bi DR vardı bıcak filan alıyoduk mesela gravityli bıcak,hızlı bıcak ve s. gibi bıcaklar vardı ben uzun zaman orda oynuyordum format attırdım pc ye gitti şuan bulamıyorum keşke bula bilsemde gidip oynasam TR nin dr leri çok basit geliyor adama ama ruslarda baya bi eğlenceli biraz kopyalaya bilirseniz eğer eminim ki dr lerde dolar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

Doldurmak için uğraşırsan dolduramazsın. Büyük clanların hiç biri doldurmak için açmamıştır genele bakarsan. Hepsi ortam için açılmış clanlardır. Ortam için çabala, doldurursun rahatca.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala