Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server alıcam mod önerisi

Server almadan önce kafanıza takılan soruları bizlere sorabilirsiniz , nasıl server alınacağını detayları ile öğrenebilirsiniz.

Moderatör: Moderatörler

FLepi
Server Ip/DNS: Bekleniyor
Clan İsmi: -

Mesaj gönderen FLepi »

alpersoylu34 yazdı: Pzr Haz 17, 2018 2:48 pm Merhabalar,

Jail açmanı önermiyorum. Genel Aftan sonra CSD nin en büyük klanları [Benim Klanım, TeamTR, Rebellion, Wild] gibi gibi klanlar açıldı geri ve Jailde pek barındırıcağımızı söylemeyiz CSD nin çoğu oyuncusu şuan bu klanlar arasında paylaşılmış durumda denebilir (JAİL İÇİN KONUŞUYORUM)

Pro da açmanı önermem çünkü belli başlı büyük pro serverleri var FCS gibi gibi.

BB ve ZM açabilirsin güzel modlar ama ekstra şeyler koyacaksan güzel. @emlly her şeye Natronabiyi katma, tamam hayranısın ama o olmadan da BB modları çok güzel şekilde doluyor.

Furien gibi bir zamanlar popüler olmuş ama yavaştan kaybolmuş bir mod da güzel olabilir ve ya sade deathrun vb de açabilirsin.
Zm mi Ze mi? Gerçi ze de tutmaz iki tane sunucu var biri boş birisi full her gün.
Zm için de baya yenilik olmalı ki tutsun değil mi :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

emlly
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: cs116.csduragi.com
Clan İsmi: MarshMellow

Mesaj gönderen emlly »

Natron var iken baya kişi vardı CSD'de, şuan yok BB swsi hiç dolmamış

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Masic

Mesaj gönderen Masic »

emlly yazdı: Pzr Haz 17, 2018 11:39 pm Natron var iken baya kişi vardı CSD'de, şuan yok BB swsi hiç dolmamış
Natron'un en son çektiği BB serveri bizimdi. Şimdi biz geri geldik. 1-2 güne BB fulleniyor mu fullenmiyor mu görelim. Kalite ve Yenilikler her zaman oyuncu çeker.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala