Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

ts3.csduragi.com Sorunu

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
[font size=20] DİKKAT [/font]

Silinmiş konu içerikleri hiçbir şekilde kontrol edlimemektedir. İndirdiğiniz dosyaların sorumluluğu tamamiyle size aittir.
Mutlaka indirdiğiniz dosyaları antivirüs ile taratınız.
Kullanıcı avatarı

Determined
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.55
Clan İsmi: Respect JB

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Determined »

Soliders_Samet yazdı: Cum Mar 16, 2018 1:45 pm attigin 54.37.218.163:3 Şu İp Gerçek ts3.csduragi.pro nun ipsi degildir...
bende sonradan farkına vardım ama Ben Ts3.csduragi.pro ismiyle girince giriyordu valla

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

'Ramazan
İletişim:

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen 'Ramazan »

ts3.csduragi.pro ' yu da "Leader Jailbreak"'in sahipleri almış gibi gözüküyor
http://www.csduragi.com/teamspeak-3-server-listesi.html
burdan bakarsanız anlarsınız.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Leooo
Clan İsmi: Azerbaycan

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Leooo »

'Ramazan yazdı: Cum Mar 16, 2018 2:27 pm ts3.csduragi.pro ' yu da "Leader Jailbreak"'in sahipleri almış gibi gözüküyor
http://www.csduragi.com/teamspeak-3-server-listesi.html
burdan bakarsanız anlarsınız.
Almamış sadece olarak öyle gözüküyor Csd'nin Tssi kapandı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

MertMatin*
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Clan İsmi: CANAKKALE

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen MertMatin* »

Ts3 bazilari konuşmak için bazıları saygısızlık yapıp boş yapmak için giriyor.
Her türlü küfür ediliyor. 12 13 yaşındaki çoçuk neler neler söylüyor.Bence açılırsa bi müddet sıkı bi yönetim olsa ardından zaten yavaş yavaş düzene girer diye düşünuyorum.
Görevli arkadaşlarımız var ve gönüllü olacak olgun arkadaşlarımızda var.
Muhabbetten çıkmış sövme yeri olmuş denilebilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih-ReiS-Tr

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Fatih-ReiS-Tr »

Gozyasi` yazdı: Cum Mar 16, 2018 10:38 am
EmreStriker21 yazdı: Cum Mar 16, 2018 10:33 am O TSNİN HALİ İÇLER ACISI VE BERBAT ZATEN ÖMER ABİNİN ÇOKTAN KAPATMASI LAZIMDI ACAYİP DERECEDE İĞRENÇ KÜFÜRLÜ ODALAR DİNİ TACİZLER ATATÜRKE AĞIR HAKARETLER DAHA SAYAMAYACAĞIM BİRÇOK ŞEY VAR. MİLLET TSYE OYUN OYNAMAYA DEĞİL İNSANLARIN ANASINA BACISINA KÜFÜR ETMEYE GİRİYOR CS OYNAYAN 1 ADAM YOK :? ÖMER ABİNİN BU TSDEN Bİ KAZANÇDA ELDE ETTİĞİNİ SANMIYORUM HAZIR KAPANMIŞKEN HİÇ AÇMASIN DAHA İYİ :)
Butun melanet oradan türüyor. Bence orasi yine acilmali ancak sadece yonetimin ve clan sahiplerinin girisine izin verilmeli. Oradan iletisim kurulmali, sikayet bildirilmeli.
Nasıl Ayırt Edilecek . Ve Onların Girmesini Engellemek Bence İmkansız Sadece Ts3 E Parola Koyarsanız Giremezler Ts3.CsDuragi.Com Dan Kaç Kişi Banlandı Ama Geri Gelebiliyolar ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih-ReiS-Tr

ts3.csduragi.com Sorunu

MertMatin* yazdı: Cum Mar 16, 2018 3:25 pm Ts3 bazilari konuşmak için bazıları saygısızlık yapıp boş yapmak için giriyor.
Her türlü küfür ediliyor. 12 13 yaşındaki çoçuk neler neler söylüyor.Bence açılırsa bi müddet sıkı bi yönetim olsa ardından zaten yavaş yavaş düzene girer diye düşünuyorum.
Görevli arkadaşlarımız var ve gönüllü olacak olgun arkadaşlarımızda var.
Muhabbetten çıkmış sövme yeri olmuş denilebilir.
Bence Mantıklı Bir Kelimeye Deyindin Biraz Daha Görevlilerin Arttırılması Lazım 2 Kişiyle Olucak İş Değil Bence Biraz Daha Almanız Gerekiyor Çünkü PaZee Ve TahaDemirbaş ' ın İşleri De Var .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Fatih-ReiS-Tr yazdı: Cum Mar 16, 2018 4:23 pm
EmreStriker21 yazdı: Cum Mar 16, 2018 10:33 am O TSNİN HALİ İÇLER ACISI VE BERBAT ZATEN ÖMER ABİNİN ÇOKTAN KAPATMASI LAZIMDI ACAYİP DERECEDE İĞRENÇ KÜFÜRLÜ ODALAR DİNİ TACİZLER ATATÜRKE AĞIR HAKARETLER DAHA SAYAMAYACAĞIM BİRÇOK ŞEY VAR. MİLLET TSYE OYUN OYNAMAYA DEĞİL İNSANLARIN ANASINA BACISINA KÜFÜR ETMEYE GİRİYOR CS OYNAYAN 1 ADAM YOK :? ÖMER ABİNİN BU TSDEN Bİ KAZANÇDA ELDE ETTİĞİNİ SANMIYORUM HAZIR KAPANMIŞKEN HİÇ AÇMASIN DAHA İYİ :)
Butun melanet oradan türüyor. Bence orasi yine acilmali ancak sadece yonetimin ve clan sahiplerinin girisine izin verilmeli. Oradan iletisim kurulmali, sikayet bildirilmeli.
Nasıl Ayırt Edilecek . Ve Onların Girmesini Engellemek Bence İmkansız Sadece Ts3 E Parola Koyarsanız Giremezler Ts3.CsDuragi.Com Dan Kaç Kişi Banlandı Ama Geri Gelebiliyolar ?
Ömer bey panelinde ürün bulunan müşterilerine ticket yoluyla veya panele kayıtlı mail üzerinden yetki kodu dağıtabilir böylelikle sunucu sahipleri kayıtlı olmuş olur. Kayıtlı olmayan kullanıcılarda sunucudan otomatik kicklenebilir. Bu mümkün.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Fatih-ReiS-Tr

ts3.csduragi.com Sorunu

Gozyasi` yazdı: Cum Mar 16, 2018 4:27 pm

Ömer bey panelinde ürün bulunan müşterilerine ticket yoluyla veya panele kayıtlı mail üzerinden yetki kodu dağıtabilir böylelikle sunucu sahipleri kayıtlı olmuş olur. Kayıtlı olmayan kullanıcılarda sunucudan otomatik kicklenebilir. Bu mümkün.
Mantıklı Olabilir Yapılmasını İsterim .

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

HİTLER
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: 213.238.173.54-72
Clan İsmi: GökTürk

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen HİTLER »

Ömer acaba yetkili olmadığından boş kalabalık oluyor olabilir mi ? Sağlam yetkili olursa sorun olmaz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

ts3.csduragi.com Sorunu

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Fatih-ReiS-Tr yazdı: Cum Mar 16, 2018 9:25 pm
Gozyasi` yazdı: Cum Mar 16, 2018 4:27 pm

Mantıklı Olabilir Yapılmasını İsterim .
O ts en faydalı bu şekilde kullanılabilir. Ben önerimi yaptım yönetim ne der bilmiyorum. @Taha Demirbaş @Yek'-ta @ÖmerTelli

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kilitli