Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Server isim değişikliği

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

kuralsiz001 yazdı: Cum Şub 19, 2021 7:05 pm
Ömer TELLİ yazdı: Cum Şub 19, 2021 3:08 pm Server ismi değişiklikleri clan adınız üzerinden kontrol ediliyor.
Clan Adı Pro Public iken, Clan Adı Pro Server yapmanız neden bir sorun olsun arkadaşlar ?
Ben telafuz edemedim şöyle anlatayım diyelim benim server ismim: KURALSIZ PRO SERVER ben KURALSIZ FORUM PRO SERVER yaptım bunda bi sıkıntı varmı ? alt clanımızın adınıda orda geçirdim yani çünkü birlikte oynuyoruz bu oyunu bunda bi sakınca yoktur diye umuyorum müsadeniz olmadan yapmak istemedik saygılarla kolay gelsin.
talepleriniz/topic46671.html
AimDesiqN yazdı: Cum Şub 19, 2021 8:33 pm
Ömer TELLİ yazdı: Cum Şub 19, 2021 3:08 pm Server ismi değişiklikleri clan adınız üzerinden kontrol ediliyor.
Clan Adı Pro Public iken, Clan Adı Pro Server yapmanız neden bir sorun olsun arkadaşlar ?
Mesela Server İsmi diyelim ki Forgiveness Gaming Bunu değiştirip Başka bir klan adı yapıp o isimden devam etme ihtimalimiz nedr?
Bunu yapamazsınız, maksat zaten farklı bir clan adı ile devirlerin önüne geçmek.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

bilalgecer47

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen bilalgecer47 »

Ömer TELLİ yazdı: Cum Şub 19, 2021 9:41 pm
kuralsiz001 yazdı: Cum Şub 19, 2021 7:05 pm
Ben telafuz edemedim şöyle anlatayım diyelim benim server ismim: KURALSIZ PRO SERVER ben KURALSIZ FORUM PRO SERVER yaptım bunda bi sıkıntı varmı ? alt clanımızın adınıda orda geçirdim yani çünkü birlikte oynuyoruz bu oyunu bunda bi sakınca yoktur diye umuyorum müsadeniz olmadan yapmak istemedik saygılarla kolay gelsin.
talepleriniz/topic46671.html
AimDesiqN yazdı: Cum Şub 19, 2021 8:33 pm
Mesela Server İsmi diyelim ki Forgiveness Gaming Bunu değiştirip Başka bir klan adı yapıp o isimden devam etme ihtimalimiz nedr?
Bunu yapamazsınız, maksat zaten farklı bir clan adı ile devirlerin önüne geçmek.
Şuanda Server İsimlerinde xx & vv klan tarzı isimler serbestmi oldu tekrardan?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ömer TELLİ
Yönetici
Server Ip/DNS: dm.csduragi.com
Clan İsmi: csd

Server isim değişikliği

Mesaj gönderen Ömer TELLİ »

Daha fazla açıklayıcı olabilmesi adına mesajı düzenledim.
viewtopic.php?p=310896#p310896

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala