Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Gt Ban Atar Mı?

Diğer forum kategorileri dışında kalan herşey.

Moderatör: Moderatörler

Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen Red »

oCezaMelegi yazdı:
ARZ* yazdı:Valla tam bilemem ama bence riske girme derim
Sorun çözüldü. :D GameTracker abimiz biraz çıldırmış swde afk olmadan serverı banladı. Konu kilit :)
bizde üstüne afk kickleyici yüklü gene ban yiyoruz :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen sizofrenresul »

oCezaMelegi yazdı:Biraz haklısın biraz değilsin. Onca pro public sunucunun içinde bir sürü afk user bulunuyor. Biraz kasıt var JailBreaklere karşı ya da biz jailbreakler olarak öyle görünüyoruz.

Afk oyuncuları olan binlerce pro publicten sadece 5 tanesi banlanırken artık sayılı olan jailbreak görüldüğünde ban yiyor. A ya da B durumu değil bence artık bu tabi ki bu insanlar kendi rank sistemine düzgün bir durum çıkartmaya çalışıyor fakat düzgün işleyişte olsa bile bu serverlar ban yemekte.

Pek umurumda değil aslında artık ban yemişim yememişim fakat düzgün gerçekten oyunu oynayan bir türk klan çıksa bu arkadaşlarda mı ban yiyecek onu düşünmüyor değilim. Belirsiz bir konu Gtye şikayet gelmiyor diye mi prolarıda ciddi bir şekilde banlamıyor yoksa gerçekten bir kasıt mı var bilemeyiz ama ben tarafsız yaklaşıldığını düşünmüyorum.
Çok güzel özetlemişisin eyvalalh dostum ama farkındamısın bilmiyorum ama bi ara Leader jail dünya değil de gt rank da 1. duruma gelmişti bundan 1 sene öncesine baktığımızda ilk sayfada en kötü rankı olan 400 lerdeydi 1-2 sayfada sadece 2-3 tane yabanc jail gözüküyordu muhtemelen de yabancı serverlar buna baya sinirlenerek gt ye bir yazı oluşturdular şahsi fikrim , o yüzden ötürüde bu durumlar ortaya çıktı. Prolara gelecek olursak gt de kaç admin olabilirki afk bırakan serverlara baksın gt de bir çok oyun var biliyorsunuz sadece cs 1.6 ile sınırlı değil yoğun şikayet veya istek üzerine harekete geçen adamlar bunlar pro klanlarda da biz Türklerin pek iyi olduğu söylenemez hatta jail dışında gt de iyi olduğumuz söylenemez bu yüzden bi baskı olmadığı için prolara bakmıyorlar gerek ve ihtiyaç duymuyor , ve ve şu afk kick var ama yinede ban yedik diyen arkadaşlar :D serverınızda zıplayarak afk bıraktırırsanız afk kick'in bi olayı kalmaz o yüzden boş konuşmayı kesin forumda olan bütün jail serverlarını biliyorum ve son kez söylüyorum gt 'nin bize kastı yada jailimize kastı yok siz temiz oyun oynatın gerisi gelir iyi geceler dilerim. :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Yetkililerin bizzat açıklaması o yönde. Bir gerçek var. Adamlar jailbreakları kasıtlı orak tek yanlışlarında banlıyorlar. İlk iletişimde yazdıkları yazılarda rank listesindeki jailbreakları hatalarında direkt kaldıracaklarını listenin sadece jailbreak için olmadığını global olduğunu vs. anlatmaktadırlar.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*
Clan İsmi: MRPatron GaminG

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen ARZ* »

sizofrenresul yazdı:
oCezaMelegi yazdı:Biraz haklısın biraz değilsin. Onca pro public sunucunun içinde bir sürü afk user bulunuyor. Biraz kasıt var JailBreaklere karşı ya da biz jailbreakler olarak öyle görünüyoruz.

Afk oyuncuları olan binlerce pro publicten sadece 5 tanesi banlanırken artık sayılı olan jailbreak görüldüğünde ban yiyor. A ya da B durumu değil bence artık bu tabi ki bu insanlar kendi rank sistemine düzgün bir durum çıkartmaya çalışıyor fakat düzgün işleyişte olsa bile bu serverlar ban yemekte.

Pek umurumda değil aslında artık ban yemişim yememişim fakat düzgün gerçekten oyunu oynayan bir türk klan çıksa bu arkadaşlarda mı ban yiyecek onu düşünmüyor değilim. Belirsiz bir konu Gtye şikayet gelmiyor diye mi prolarıda ciddi bir şekilde banlamıyor yoksa gerçekten bir kasıt mı var bilemeyiz ama ben tarafsız yaklaşıldığını düşünmüyorum.
Çok güzel özetlemişisin eyvalalh dostum ama farkındamısın bilmiyorum ama bi ara Leader jail dünya değil de gt rank da 1. duruma gelmişti bundan 1 sene öncesine baktığımızda ilk sayfada en kötü rankı olan 400 lerdeydi 1-2 sayfada sadece 2-3 tane yabanc jail gözüküyordu muhtemelen de yabancı serverlar buna baya sinirlenerek gt ye bir yazı oluşturdular şahsi fikrim , o yüzden ötürüde bu durumlar ortaya çıktı. Prolara gelecek olursak gt de kaç admin olabilirki afk bırakan serverlara baksın gt de bir çok oyun var biliyorsunuz sadece cs 1.6 ile sınırlı değil yoğun şikayet veya istek üzerine harekete geçen adamlar bunlar pro klanlarda da biz Türklerin pek iyi olduğu söylenemez hatta jail dışında gt de iyi olduğumuz söylenemez bu yüzden bi baskı olmadığı için prolara bakmıyorlar gerek ve ihtiyaç duymuyor , ve ve şu afk kick var ama yinede ban yedik diyen arkadaşlar :D serverınızda zıplayarak afk bıraktırırsanız afk kick'in bi olayı kalmaz o yüzden boş konuşmayı kesin forumda olan bütün jail serverlarını biliyorum ve son kez söylüyorum gt 'nin bize kastı yada jailimize kastı yok siz temiz oyun oynatın gerisi gelir iyi geceler dilerim. :)
Suan serverdeki afk kicki sildim ama inanmiorsan birdaha aynisini yukleyim ziplamami kickmi gor burda kimseye yalan borcum yok veya gtyi kotulemek niyetim yok ama senin beni kotulemek niyetini anlayamadim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
oCezaMelegi
Server Ip/DNS: 213.238.173.18
Clan İsmi: [I]ncredibLe'S
İletişim:

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen oCezaMelegi »

@ARZ* etiketleyemedim seni ama neyse :) Seni kötülemiyor boşver konuyu uzatmaya gerek yok bence çünkü konuşursam tam konuşurum o yüzden bir şey demeyeceğim bu konuya..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen ARZ* »

oCezaMelegi yazdı:@ARZ* etiketleyemedim seni ama neyse :) Seni kötülemiyor boşver konuyu uzatmaya gerek yok bence çünkü konuşursam tam konuşurum o yüzden bir şey demeyeceğim bu konuya..
Sıkıntı yok kardesim hani bende oyle birseh demistim birinin benle sorunu varsa konusup halledelim niyetiyle yazdim dedigin gibi uzatmaya gerek yok hayirli aksamlar..

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen sizofrenresul »

@ARZ* Seni kötülemiyorum dostum yanlış anlama. Lafın nereye gittiğini anlayan anladı.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ARZ*

Gt Ban Atar Mı?

Mesaj gönderen ARZ* »

sizofrenresul yazdı:@ARZ* Seni kötülemiyorum dostum yanlış anlama. Lafın nereye gittiğini anlayan anladı.
Sıkıntı yok kardesim ozur dilerim bende oyle yazdigim icin oyle anladim saolasin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala