Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Görselli Harita Değişim Sistemi [ Visual Map Chooser ]

Counter-Strike 1.6 Eklenti Paylaşımı

Moderatör: Moderatörler

Forum kuralları
DİKKAT !
Konu Başlığı veya içeriği BÜYÜK HARFLERLE olan konular direk silenecektir !
Burası eklenti paylaşım bölümüdür ve yönetici onaylıdır. Alakasız konular hiçbir şekilde onaylanmayacaktır

Eklenti eklerken eklenti kurallarına uyulması gerekir.
En önemlisi paylaşılan eklenti şablonuna uyulması gerekir.
Bu hususlara dikkat edilmeyip paylaşılan eklenti konuları silenecektir.
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Resim
Eklenti İsmi : Görselli Harita Değişim Sistemi HDS
Yapımcısı : Fatih ~ EjderYa
Sürüm : 1.0
Açıklama : Harita oylaması esnasında oyunculara haritaların isimleri yerine harita içinden görüntüler göstermek amacıyla geliştirilmiş bir eklentidir. Bunun yanı sıra ek özellikleri bulunmakta.

Eklenti içerisinde karşılaştığınız sorunları MESAJ yoluyla bildirmeniz yeterli olacaktır. Her hangi bir sorunla karşılaşıldığı taktirde eklenti güncellenip tekrar bu sayfada yerini alacaktır.

Dosya :
Resim

ÖNEMLİ NOTLAR :
1 --> Eklenti plugins.ini içerisinde admincmd.amxx eklentisinden daha üste yazılmalıdır.
2 --> Eklentilerin çakışmaması amacıyla mapchooser.amxx , nextmap.amxx , timeleft.amxx eklentileri kapatılmalıdır.
3 --> Bir haritanın oylamada yer alabilmesi için maps.ini içerisinde harita ismi yazılı olması ve haritanın model dosyasının cstrike/models/harita_degisim_sistemi konumunda bulunması gerekmektedir.
4 --> Paylaşılan dosya içerisinde bir çok haritanın model dosyası bulunuyor. Ancak her harita için model dosyası mevcut değil. Dosyalara reklam konulmaması amacıyla dosyalar şifrelenmiştir. Bir haritanın görseli bulunmuyorsa bu konu başlığı altında harita ismini yazmanız yeterli olacaktır. İstenilen harita modeli arşive eklenecek ve arşiv herkese açık bir şekilde sunulacaktır.

Ekran Görüntüleri : Resim

Komutlar :

Kod: Tümünü seç

/hdsmenu --> Eklentinin Ana Menüsünü Açar. [ AYAR YETKİSİ ADMIN_RCON ]
/hdskayit --> Eklenti Ayarlarında Yapılan Değişiklikleri Gösterir.
/hdsanaliz , /topmap10 --> En çok oyuncu tutan ilk on haritayı gösterir.
/haritalar --> Harita Geçmişini Listeler
/oylamabaslat --> Yetkililerin oylama başlatma komutu. [ HARİTA DEĞİŞTİRME YETKİSİ ADMIN_MAP ]
/mapdegis , /map , /rtv --> Oyuncuların harita değişimi için istek gönderme komutları.
/thetime , /tarih , /zaman , saat --> Tarihi gösterir.
timeleft , /kalanzaman --> Harita değişimine kalan süreyi gösterir.

Etiketler:
Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

Onaylandı. Bu eklenti basit bir eklenti değil, normal bir eklenti hiç değil. Eklentilerini sadece TR ile kısıtlama. Bu programlama dilini biraz kenara bırakıp İngilizceye yoğunlaş. Yabancı dilini geliştir, yazacağın eklentileri İngilizce ve kurallarına göre yaz, alliedmodders ta paylaş. Basit eklentiler yazmak istersen Türkçe yaz, ama böyle ağır eklentiler yazıp paylaşacak isen, artık kendini yabancılara da göstermen lazım.
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Ulu @ Team
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Server Ip/DNS: Csxx.csduragi.com
Clan İsmi: Biizn-i Hüda

Mesaj gönderen Ulu @ Team »

Her konuya güzel eklenti vs. yazmam ancak, gerçekten güzel eklenti olmuş. Ellerine sağlık.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Gozyasi`
Clan İsmi: IMMORTAL Gaming
İletişim:

Mesaj gönderen Gozyasi` »

Beklenen eklenti geldi. Eline sağlık Fatih.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Dragan Ratkoviç

Mesaj gönderen Dragan Ratkoviç »

Süper, teşekkürler @Fatih ~ EjderYa

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Enes Berke
Server Ip/DNS: 213.238.173.80
Clan İsmi: Jessinary
İletişim:

Mesaj gönderen Enes Berke »

Fire In The Hole!
Sonunda Beklediğimiz Teşekkürler Beyfendi :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Dostum sen kafayı haritalar ile bozmussun ya :D ama şuana kadar böylesini görmedim eline koluna sağlık hakkını veriyorsun bu işin.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
Fatih ~ EjderYa
İletişim:

Mesaj gönderen Fatih ~ EjderYa »

Yek'-ta yazdı: Cmt Ara 29, 2018 6:12 pm Onaylandı. Bu eklenti basit bir eklenti değil, normal bir eklenti hiç değil. Eklentilerini sadece TR ile kısıtlama. Bu programlama dilini biraz kenara bırakıp İngilizceye yoğunlaş. Yabancı dilini geliştir, yazacağın eklentileri İngilizce ve kurallarına göre yaz, alliedmodders ta paylaş. Basit eklentiler yazmak istersen Türkçe yaz, ama böyle ağır eklentiler yazıp paylaşacak isen, artık kendini yabancılara da göstermen lazım.
Teşekkür ederim. Ekran fotoğrafında ki mesaja baya güldüm :lol:

Türkçe kullanma sebebim tamamen Türkçe' yi yozlaştırmamak için. Gün içerisinde ki konuşma ve yazışma dilimde bu şekilde.
Plugin yerine eklentiyi , author yerine yazar demeyi tercih ediyorum. Bu konuyla ilgili olarak sanırım şu videoyu paylaşmam yerinde olacak :) . Bak video dedim. Öyle çok alışmışız işte. Bunların hepsi yeni yabancı kelimeler sokuşmasın ve eklenti yazımına yeni başlayan bizim insanlarımız daha rahat anlasın diye. Bunun haricinde ingilizcenin önemini farkındayım tabii ki.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Özcan Örs
Server Ip/DNS: cs3.csduragi.net
Clan İsmi: TIMGaming
İletişim:

Mesaj gönderen Özcan Örs »

Fatih ~ EjderYa yazdı: Cmt Ara 29, 2018 7:39 pm
Yek'-ta yazdı: Cmt Ara 29, 2018 6:12 pm Onaylandı. Bu eklenti basit bir eklenti değil, normal bir eklenti hiç değil. Eklentilerini sadece TR ile kısıtlama. Bu programlama dilini biraz kenara bırakıp İngilizceye yoğunlaş. Yabancı dilini geliştir, yazacağın eklentileri İngilizce ve kurallarına göre yaz, alliedmodders ta paylaş. Basit eklentiler yazmak istersen Türkçe yaz, ama böyle ağır eklentiler yazıp paylaşacak isen, artık kendini yabancılara da göstermen lazım.
Teşekkür ederim. Ekran fotoğrafında ki mesaja baya güldüm :lol:

Türkçe kullanma sebebim tamamen Türkçe' yi yozlaştırmamak için. Gün içerisinde ki konuşma ve yazışma dilimde bu şekilde.
Plugin yerine eklentiyi , author yerine yazar demeyi tercih ediyorum. Bu konuyla ilgili olarak sanırım şu videoyu paylaşmam yerinde olacak :) . Bak video dedim. Öyle çok alışmışız işte. Bunların hepsi yeni yabancı kelimeler sokuşmasın ve eklenti yazımına yeni başlayan bizim insanlarımız daha rahat anlasın diye. Bunun haricinde ingilizcenin önemini farkındayım tabii ki.

Yalnız video muhteşem ya gece gece kahkaha attım cevap diye buna derim ben ya :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Yek'-ta
İletişim:

Mesaj gönderen Yek'-ta »

İngilizceyi global platformlarda paylaşman için istedim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala