Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

CSGO Hk.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

CSGO Hk.

Mesaj gönderen Red »

ShooTeR yazdı: Cum Haz 29, 2018 1:16 am Steam oyun dosyalarını dogrulayınca senin eksik modellerini vs. tamamlar oyundaki bundan dolayı tum güncelleştirmeleri baştan almış gibi birşey oluyor...
Bu yüzden fps drop yiyorsun buyuk ihtimal sistemini aç kapa yap olmadı ekran kartı modelini buraya bırka bi çözum buluruz
ekran kartım nvidia 920M
bilgisayarı çok kez denedim kapatıp açmayı gene aynı oluyor

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Mustafa Kemal1
Server Ip/DNS: csxx. Csduragi.com
Clan İsmi: kaoS GamınG
İletişim:

CSGO Hk.

Mesaj gönderen Mustafa Kemal1 »

vanessaaa yazdı: Prş Haz 28, 2018 8:35 pm
ShooTeR yazdı: Prş Haz 28, 2018 8:10 pm
vanessaaa yazdı: Prş Haz 28, 2018 7:07 pm Fpsini aksam haledicem ben ufterburner le bi kac islemle dinamik olucaksin .d
Arkadaşın pc eski ise anakartı yakmaya doğru yaklaşırsın msi afterburnerla söyliyim.
Zaten sistemine bakicam degerleri 4 gb la 6 gb arasiysa overllook 2 speed hareketle evde ucak kaldirticam ona .d.d
Bir ara benınkıne bak max fpsı almak ıstıyorm :DD

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

vanessaaa

CSGO Hk.

Mesaj gönderen vanessaaa »

Geldim ts3 adresime gelin gerekli islemleri yapalim

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

CSGO Hk.

Mesaj gönderen ShooTeR »

realgaming yazdı: Cum Haz 29, 2018 9:04 am
ShooTeR yazdı: Cum Haz 29, 2018 1:16 am Steam oyun dosyalarını dogrulayınca senin eksik modellerini vs. tamamlar oyundaki bundan dolayı tum güncelleştirmeleri baştan almış gibi birşey oluyor...
Bu yüzden fps drop yiyorsun buyuk ihtimal sistemini aç kapa yap olmadı ekran kartı modelini buraya bırka bi çözum buluruz
ekran kartım nvidia 920M
Leptopsa temizlik vakti gelmiiiiş hoşgelmiiiş :D
Leptopsa anakartında aşırı toz bırıkımınden dolayı sıcak hava cıkar sogutma yapamaz ısı borularıda aşırı ısıdan dolayı senin pcnin performansını dusurur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Konu Sahibi
Red
Server Ip/DNS: x
Clan İsmi: Mr.GaminG

CSGO Hk.

Mesaj gönderen Red »

ShooTeR yazdı: Cum Haz 29, 2018 3:54 pm
realgaming yazdı: Cum Haz 29, 2018 9:04 am
ekran kartım nvidia 920M
Leptopsa temizlik vakti gelmiiiiş hoşgelmiiiş :D
Leptopsa anakartında aşırı toz bırıkımınden dolayı sıcak hava cıkar sogutma yapamaz ısı borularıda aşırı ısıdan dolayı senin pcnin performansını dusurur.
sıkıntı kalmadı şimdi dünden beri bilgisayarı açmıyorum şimdi açtım fps v.s herşey normale dönmüş :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala