Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Turknet Kullananlar & Diğer Sağlayacılar hk.

Bilgisayar ve mobil cihazlar , internet alemi ve her türlü teknolojik aletler hakkında konular

Moderatör: Moderatörler

Kullanıcı avatarı

Taha Demirbaş
İletişim:

Mesaj gönderen Taha Demirbaş »

Ömer TELLİ yazdı:Olası bir bağlantı problemi vs gibi sorunlar yaşamaz isen TURKNET en mantıklı çözüm olacaktır.
Herhangi bir taahhütsüz yok dilediğin zaman bırakabilirsin vs.
Ancak sorun anında müşteri hizmetleri diye bir şey YOK. Telefonla aradığında robot çıkıyor istesen de karşında bir operatör göremiyorsun.
Saha ekibi yok diye biliyorum, arıza kaydı bıraktığın zaman seninle ilgilenmeye ttnet ekipleri gelecektir, onlarda ne derece ilgilenir bilemiyorum.(Saha ekibi konusunda emin değilim, bir zamanlar bu şekildeydi , şuan için araştırmak lazım )

Herkes hızın çok iyi olduğunu ancak sorun anında bıktırdığını belirtiyor
Müşteri hizmetleri vardı bir zamanlar çok iyi arkadaş olduk. Fakat bir çözüm bulamıyorlar ancak "kayıt altına aldık" Cümlesini duyardık. Ondan dolayı robot koymuşlar. Anlaşılan kurulum için olan saha ekibine para verdikten sonra oradaki elemanlara para yetiştiremediler. :)

Hizmet konusunda merkezde pek mağdur bırakmıyor. Arıza tt ekipleri gelmekte idi fakat en yakın zamanda onunda turknet ekibine dönüşeceği konusunda email atmışlardı. bende bilmiyorum son ne oldu

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

İlyas ERTEKİN

Mesaj gönderen İlyas ERTEKİN »

TurkNet e gecenleri coguna sorun neden gectin diye AKN yok onda derler. Bende gecmeyi dusunuyorum AKN yok sonucta TT ye verdigin parayla ayni parayi veriyorsun AKN denen birsey yok bu konu benim icinde iyi oldu. CSD hangi agi kullaniyor :)

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ByBuLuT ☪
Clan İsmi: -
İletişim:

Mesaj gönderen ByBuLuT ☪ »

Konu Acan yazdı:TurkNet e gecenleri coguna sorun neden gectin diye AKN yok onda derler. Bende gecmeyi dusunuyorum AKN yok sonucta TT ye verdigin parayla ayni parayi veriyorsun AKN denen birsey yok bu konu benim icinde iyi oldu. CSD hangi agi kullaniyor :)
Bende geçecem heralde arkadaş da bana yakın bi yerde evi 17mb.'a kadar downland alıyo ttnin alt yapısından modem vermiyolarmış ama bizim ofis modem dolu zaten :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

bybulut55 yazdı:
Konu Acan yazdı:TurkNet e gecenleri coguna sorun neden gectin diye AKN yok onda derler. Bende gecmeyi dusunuyorum AKN yok sonucta TT ye verdigin parayla ayni parayi veriyorsun AKN denen birsey yok bu konu benim icinde iyi oldu. CSD hangi agi kullaniyor :)
Bende geçecem heralde arkadaş da bana yakın bi yerde evi 17mb.'a kadar downland alıyo ttnin alt yapısından modem vermiyolarmış ama bizim ofis modem dolu zaten :D
TT alt yapısından modem vermiyor diye kim dedi ?
Ben setbaşından gittim bizzat aldım ? yeni kampanyaya geçme şartıyla size modem desteği sağlanıyor.
ZT marka yada TP-LINK modem veriyorlar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

İlyas ERTEKİN

Turknet kac yildir hizmet veriyor ?

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ByBuLuT ☪
İletişim:

ShooTeR yazdı:
bybulut55 yazdı:
Ben setbaşından gittim bizzat aldım ? yeni kampanyaya geçme şartıyla size modem desteği sağlanıyor.
Yok ben biraz karışık yazmışım,
turknette ttnin altyapısını kullanıyor sanırım ama ttde alamadığı hızı alıyor, turknet modem vermiyor ama olsun bende modem var yazsam daha iyiymiş :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

Konu Sahibi
ByBuLuT ☪
İletişim:

Konu Acan yazdı:Turknet kac yildir hizmet veriyor ?
Sitesinde 21 yıl yazıyor ve arkadaşını getir 1 ay ucretsiz internet kullan diyor :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

ShooTeR
Server Ip/DNS: CSXX.CSDURAGI.COM
Clan İsmi: NoMercy

Mesaj gönderen ShooTeR »

bybulut55 yazdı:
ShooTeR yazdı:
bybulut55 yazdı:
Yok ben biraz karışık yazmışım,
turknette ttnin altyapısını kullanıyor sanırım ama ttde alamadığı hızı alıyor, turknet modem vermiyor ama olsun bende modem var yazsam daha iyiymiş :D
Sebebiyeti şu TT'de yakında kaldırıcak kaldırmıyıcak değil sınırlandırıyorlar...
Turknet basıyor parayı AKN'yi kaldırıyor ttnin alt yapısını kullanıyor sonuçta daha iyi hizmet vereq diye bas bas paraları yapıyor :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

İlyas ERTEKİN

21 yil hizmet vermelerine ragmen (iddiaya gore :) ) bu kadar mi kotu olur musteri hizmetleri telesekreter cikiyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

sizofrenresul
Clan İsmi: Atlanta Clan

Mesaj gönderen sizofrenresul »

Uydunet NetMaster 3 senedir kullanıyorum piyasadaki bir çok internetten kat kat iyi her anlamıyla müşteri hizmetleri , ayrıcalıkları , internet hızı ve daha fazlası.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala