Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Adminlerin yazışma problemi

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Yazar: : teknik
Gönderilme zamanı: : Pzr Tem 09, 2023 9:12 pm
Oylama: :
Status: : Yeni

Konu Sahibi
Talep BOTU

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Merhaba,
Sunucumuzda farklı bir chat eklentisi olmayıp csdurağının csd_adminchat.amxx isimli eklentisini kullanmaktayız. Adminler tüm yazışmaları (spec-ölü-diri) okuyabiliyor fakat admin ölü olduğunda canlı olan oyuncular adminlerin yazılarını okuyamıyor. Örnek: Admin bir player ile saydan yazışma esnasında admin ölürse tık diye sohbeti kesiliyor. Bunun için bir düzeltme talep ediyorum. Kısacası adminler veya "d" yetkisi kimde varsa tüm yazışmaları her zaman her koşulda okuması ve karşı tarafın da okuyor olması lazım. (tabi ki say_team hariç)

iyi çalışmalar

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

commandertzx61
Server Ip/DNS: cs6.csduragi.net
Clan İsmi: SBW Family
İletişim:

Mesaj gönderen commandertzx61 »

Merhabalar ;

Bahsedilen konu ile adminchat pluginin bir alakası yoktur. AdminChat sadece adminlerin kendi arasında kullandığı bir yazışma pluginidir.

Diğer yeşil yazı veya chat programlarında admin ile yazışan bir oyuncu admin ölürse yazışmaları okuyamaz. Çünkü o zaman o oyuncu böyle bir talep yaptığınızda tüm yazışmaları okur. Nasıl admin olmayan oyuncular saydan info verdiğinden yaşayan diğer oyuncular o yazıyı görmüyor ve sorun olmuyor. Ama adminler görüyor ve o oyuncuya info verme diye uyarı veriyoruz.

Normal oyuncular için böyle bir düzenleme olacağını sanmıyorum. Bu sefer chat eklentilerinin bir anlamı kalmaz. Tüm kullanılan chat eklentilerinden uygulama bu şekildedir.

İyi forumlar dilerim.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala