Discord sunucumuz açılmıştır, hepinizi bekleriz

https://discord.gg/43gGDQe6tS

Half Life Hk.

CSDurağını geliştirmek adına önerilerinizi , şikayetlerinizi , taleplerinizi buradan dile getirebilirsiniz.
Aklınıza gelebilecek her konuda CSDurağını ileriye taşıyabilmek için fikirlerinizi bekliyoruz.
Panel,ödeme yöntemleri,mesailer, forum içi yönetim şekli, serverlar,modlar keşke şu olsaydı daha güzel olurdu diyebileceğiniz her fikire açığız.

Moderatör: Moderatörler

Konu Sahibi
Talep BOTU

Half Life Hk.

Mesaj gönderen Talep BOTU »

Bence foruma yeni bir yer açılmalı aynı teamspeak3 gibi ve burada da half life serverleri üzerinden gelecek istek, şikayet, öneri vs. gibi konuların değerlendireleceği yer olmalıdır.

Örnek veriyorum : "Saat 17.46 da bir oyuncu çok küfür etti bakar mısınız ?" gibi.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

hayku
Clan İsmi: Alpha Game Clan

Half Life Hk.

Mesaj gönderen hayku »

bence saçma olur. half life sunucusu olan kullanıcı hiç görmedim ve ticket sistemi olması gerekiyor oradan şikayetleri belirtebilirler diye biliyorum.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala

Meczup
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Half Life Hk.

Mesaj gönderen Meczup »

Ben Half Life oynayan bir oyuncuyum, forumda da oynayan kardeşlerimi görüyorum beraber giriyoruz ancak hiç bir paylaşım ve ya yardım bölümü yok. Bölüm olmadığından Konu Dışına açacak oluyoruz o zaman da girilmedikçe görülmüyor.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Half Life Hk.

Mesaj gönderen By.King ►EmrullaH◄ »

hayku yazdı: Prş Ağu 01, 2019 5:53 pm bence saçma olur. half life sunucusu olan kullanıcı hiç görmedim ve ticket sistemi olması gerekiyor oradan şikayetleri belirtebilirler diye biliyorum.
Forum yetkililere ulaşabileceğin en hızlı yol ve bu yüzden de burada böyle bir bölüm olması sizin zararınıza olmaz ayrıca half life bi kere bile oynamayanlar burada oyunu vermese daha iyi oylama olur.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

hayku
Clan İsmi: Alpha Game Clan

Half Life Hk.

Mesaj gönderen hayku »

By.King ►EmrullaH◄ yazdı: Prş Ağu 01, 2019 6:21 pm
hayku yazdı: Prş Ağu 01, 2019 5:53 pm bence saçma olur. half life sunucusu olan kullanıcı hiç görmedim ve ticket sistemi olması gerekiyor oradan şikayetleri belirtebilirler diye biliyorum.
Forum yetkililere ulaşabileceğin en hızlı yol ve bu yüzden de burada böyle bir bölüm olması sizin zararınıza olmaz ayrıca half life bi kere bile oynamayanlar burada oyunu vermese daha iyi oylama olur.
ben kendi zararımdan çok sizi düşünürüm. aslında açılırsa belki half life oyuncu sayısıda artabilir.

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala
Kullanıcı avatarı

By.King ►EmrullaH◄
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İletişim:

Half Life Hk.

Mesaj gönderen By.King ►EmrullaH◄ »

hayku yazdı: Prş Ağu 01, 2019 6:49 pm
By.King ►EmrullaH◄ yazdı: Prş Ağu 01, 2019 6:21 pm
ben kendi zararımdan çok sizi düşünürüm. aslında açılırsa belki half life oyuncu sayısıda artabilir.
Teşekkür ederim, bizi düşünen biri çıktı :D :D

Link:
Linklerini gizle
Linki Kopyala